dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Włosomaniaczki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-12-01, 01:21 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ciekawi mnie cena. Chyba przemyślę tę zabawkę, bo jest.... intrygująca. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2015-12-02, 17:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Czego nie wymyślą, ja nie muszę unosić włosów bo ma ich dużo, są gęste i lekko kręcone a do tego puszące się.... więc muszę je czymś wygładzać, czasami prostuję albo zakręcam końcówki. Staram się nie używać tych urządzeń często bo mam trochę zniszczone włosy :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2015-12-08, 08:52 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
No właśnie u mnie to samo...suszarka , prostownica i włosy słabo wyglądają...ale byłam niedawno u fryzjerki swojej i zrobiła mi zabieg Replex - odbudowujący zniszczone włosy i teraz wyglądają super;) A to dopiero był mój pierwszy raz;)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2015-12-08, 14:49 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Zabiegi są fajne, ale dobry sprzęt do stylizacji to też ważna rzecz. Ja zawsze zwracam uwagę na moc suszarki, temperatury w przypadku prostownic itp. W tym Volume'24 przekonuje mnie temperatura pracy właśnie, optymalna by zapewnić efekt, ale nie zniszczyć włosów. Poza tym zawsze można zastosować dodatkowo preparaty chroniące przed wysoką temperaturą, jeżeli ma się skłonności do przesuszania i puszenia włosów. :) Btw. przejrzałam filmiki na kanale yt Rowenty i powiem Wam, że nawet nie sądziłam, że można z tym volumizerem zrobić takie eleganckie fryzury samemu. Zawsze stawiałam na fryzjerkę, zwłaszcza kiedy szło o upięcia i koki, a okazuje się to dziecinnie proste. Ta np. mi wpadła w oko https://www.youtube.com/watch?v=5BNUuuFAuM4&index=15&list=PL_q2ScJvZJxabu9GAp0g5IitQqvwNIT1Q :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2015-12-09, 10:33 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
samba_mamba napisał(a):
Dorota, taka trwałość byłaby satysfakcjonująca. Ono wygląda dokładnie tak jak na reklamach? Takie zakrzywione jest? Zastanawiam się, czy trudno jest nim operować. Długo się uczyłaś?


Tak to wygląda i faktycznie tak zakrzywiona jest fajnie. To bardzo wygodne przy unoszeniu włosów.
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2015-12-18, 18:54 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-07, 15:39
Posty:39
Sprawdziłam na sobie ten volumizer, efekt cudowny! nareszcie moje włosy mają jakąś objętość i fajnie wyglądają. Jest bardzo prosty w obsłudze, aż byłam zdziwiona jak sprawnie mi to poszło, bo niestety nie mam smykałaki do kombinowania z czymś takim, więc Rowenta ma u mnie wielki plus :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2015-12-29, 22:42 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
samba, pierwsze użycie może było trochę nieudolne, ale potem już jakoś poszło. Nie jest wcale trudne w użyciu, tylko trzeba wygodnie chwycić, żeby ręce nie bolały (z tym miałam wieczny problem przy modelowaniu na szczotce)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-01-18, 22:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-06, 13:31
Posty:40
Podobny efekt daje lokosuszarka. I wcale ręce nie bolą, szczotka sama się obraca. Też jest w ofercie babylissa. Lubię tą firmę bo ma fajne produkty i sama mam kilka ich produktów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-01-21, 08:03 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
WOW. Nawet nie zdawałam sobie sprawy ile to można mieć tych różnych sprzętów do stylizacji włosów. A jak włosy reagują? dodatkowo jakieś odżywki trzeba? Ja bardzo rzadko uzywam suszarki czy prostownicy a mimo to moje włosy nie najlepiej zimą się prezentują...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-02-19, 22:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-06, 13:31
Posty:40
Jak temperaturę masz dopasowana nic nie powinno zaszkodzić. Z babylissa jest prostownica z funkcją pary, która dodatkowo chroni włosy, tez wiekszość prostownic ma regulację temperatury.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO