dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Włosomaniaczki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-08-22, 08:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Z serii Anticaduta czyli do wypadających włosów i gorąco polecam. Bo się sprawdzają :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-08-24, 19:11 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Ale z serii anticaduta jest szampon, lotion, kapsułki i ampułki. Własnie patrze na ich stronie i jest maska Bellezza rewitalizująco naprawcza. Masz na mysli tą http://www.biokap.pl/katalog-produktow/biokap-maska-rewitalizujaco-naprawcza ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-08-24, 20:27 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Maskę mam z serii Belezza :) Czyli z innej niż Lioton :D Ale polecam i jedno i drugie bo się nie wykluczają na pewno.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-08-26, 15:39 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A co ona fajnego ma w składzie? Jak efekty stosowania oceniasz? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-08-28, 21:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Na początku czytając skład to była magia, ale ma np hydrolizowaną fitokeratynę z ryżu, czyli coś co zachowuje się jak naturalna keratyna. Dodatkowo ceramidy roślinne z oliwy z oliwek i olejek ze słodkich migdałów. I to ostatnie podbija moje serducho bo maska ładnie pachnie zatem stosowanie jest mega przyjemne :) Nie spływa. Efekty są dla mnie po prosu super. Ale liczy się systematyczność bo nic nie ma od razu. I odnoszę wrażenie jakby rosły szybciej :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-08-30, 15:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Rzeczywiście skład kosmetyków z Biokapu brzmi jak magia na pierwszy rzut oka, ale to dlatego, że chemiczne substancje są zastępowane roślinnymi o takich samych właściwościach. Sama używam już kilku ich produktów, włącznie z farbami. Stosuję je regularnie i efekty są zauważalne. Mam włosy zdrowsze, bardziej lśniące nie łamią się i znacznie mniej wypada. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-08-31, 22:26 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
O czyli nie tylko ja miałam takie odczucie :D Ale to prawda, chemia tutaj nie gości i za to uwielbiam biokap. Dodatkowo uważam, że cena nie jest wcale wysoka jak na taką jakość. Widzę to codziennie po moich włosach. Które teraz uwielbiam! I w pracy dziewczyny też pytają co takiego z nimi robię, że tak lśnią i wyglądają zdrowo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-08-31, 23:00 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A jak długo trzyma Wam się kolor? Wiem, że są dobrze napigmentowane, ale tak mniej więcej - co ile poprawiacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-09-14, 21:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Mnie do poprawiania raczej zmuszają odrosty niż wypłukanie się koloru. Z racji, że lepiej dbam o włosy to szybciej rosną. Zatem co miesiąc farbuję. Ale kolor nie wypłukuje się szybko, wręcz przeciwnie :) Dlatego zawsze smutek jak patrze w lustro i widzę te odrosty bo kolor ma się dobrze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2016-09-15, 04:09 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Też mam podobnie, farbuję włosy regularnie przez odrosty. Co do napigmentowania, używam czarnej, a naturalne włosy mam blond - kryje dokładnie i bez problemu. Najdłuższą przerwę miałam około 2 miesięcy między farbowaniami, a kolor i połysk utrzymywały się cały czas. No i jest bardzo wydajna, jedno opakowanie wystarcza spokojnie na długie włosy. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO