dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Włosomaniaczki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-09, 15:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-03-09, 14:59
Posty:30
Lokalizacja: Warszawa
aaa i jeszcze polecam moje ostatnie odkrycie - maski panów z Ostrego Cięcia, pięknie pachną i cudownie nawilżają


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2017-03-30, 22:22 
U mnie ostatnio na mocno wypadające włosy zadziałały świetnie plastry dermastic, które kupiłam sobie w aptece. Przykleja się je na noc, a one wzmacniają włosy od środka. Zauważyłam dużą poprawę bo zdecydowanie mniej włosów mi wypada!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2017-04-04, 20:43 
Mnie na wypadanie włosów pani w aptece poleciła plastry dermastic. kupiłam je, bo włosów wypadało mi naprawdę bardzo dużo. Teraz się cieszę, bo dzieki plastrom udało się całkowicie zahamowac wypadanie. Wiem też, że mają z tej serii szampon i serum wzmacniające, więc też na pewno się skuszę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2017-05-14, 11:17 
Ja ostatnio wypróbowałam te plastry dermastic o których piszecie i rzeczywiście są świetne! Miałam od jesieni caly czas duży problem z wypadającymi włosami i nie mogłam tego zahamować. Wykupiłam w aptece te plastry z nadzieją, że pomogą i naprawdę pomogly. Wlosy w końcu przestały mi wypadać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2017-05-17, 08:19 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Nie znam tych plastrów, pierwsze słyszę. Ja po zimie mam najczęściej problem z wypadającymi włosami ale zazwyczaj zmiana diety i wspomaganie się skrzypem polnym i pokrzywą pomaga

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2017-05-26, 16:32 
U mnie właśnie skrzyp nic nie dawał. Też skusiłam się na te plastry dermastic i muszę przyznać, że rzeczywiście są świetne. Przestały mi wypadać włosy, a to takie proste w zastosowaniu! Wystarczy je przyklejać na noc.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2017-06-20, 20:02 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja kupuje taki suplement z humavitu i jest ok pomaga

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2017-06-27, 22:43 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Płukanka z miodu.. Byłam w szoku jak mi o niej powiedział mój fryzjer ale jest mega.
Ogólnie na litr ciepłej wody dajemy łyżkę miodu i stosujemy jako ostatnie płukanie.
Miękkie i błyszczące włosy zagwarantowane ale na pewno nie klejące ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2017-07-27, 10:17 
Mnie w aptece polecono plastry dermastic na wypadanie włosów. W sumie byłam sceptycznie nastawiona do takich nowości, ale kupiłam i zaczęłam testować. Okazało się, że plastry sa bardzo łatwe w użyciu, wystarczy je przyklejać na noc. A efekty jakie przyniosło ich stosowanie to przede wszystkim mega wzmocnienie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Włosomaniaczki
PostNapisane: 2017-09-13, 06:44 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Cały czas o tych plastrach... nie widziałam ich nigdzie? Mają aż tak dobre działanie? Ja kupiłam ostatnio znów olejek do włosów z venity, do tego suplementacja (jesień idzie, trzeba sobie pomóc) i jak na razie jest ok.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO