dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wypadanie włosów
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-07, 13:13 
W Twoim wypadku najlepiej sprawdziłyby się jakieś kosmetyki zagęszczające włosy, zobacz sobie ten http://drhair.pl/ . Moja mama go stosuje i jest bardzo zadowolona. Efekt uzyskuje się szybciutko i jest naprawdę widoczny. Moja mama stosuje DrHair codziennie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wypadanie włosów
PostNapisane: 2016-06-25, 11:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Seria anticaduta z Biokapu jest przeznaczona do radzenia sobie z wypadającymi włosami. Sama ją przetestowałam i wiem, że działa, a więcej informacji o tych produktach znajdziecie tutaj:
http://www.biokap.pl/katalog-produktow


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadanie włosów
PostNapisane: 2016-06-29, 22:47 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ale całą serię miałaś czy tylko wybrane produkty? Często widzę na forach, że dziewczyny polecają tę serię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadanie włosów
PostNapisane: 2016-06-30, 11:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Jak do tej pory z serii anticaduta biorę kapsułki i używam szamponu do włosów. U mnie regularnie stosowane przyniosły efekty. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadanie włosów
PostNapisane: 2016-07-05, 10:30 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
samba_mamba napisał(a):
Ale całą serię miałaś czy tylko wybrane produkty? Często widzę na forach, że dziewczyny polecają tę serię.


Też sporo czytałam o tej serii i kupiłam szampon. Mam tylko ten jeden kosmetyk i tez nieźle się sprawdza. Może jak będę przy okazji w aptece zobacze tez te kapsułki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadanie włosów
PostNapisane: 2016-07-27, 13:49 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Wiecie, czym więcej kosmetyków razem tym lepsze efekty. Ja postawiłam na działanie od wewnątrz i od zewnątrz. Tu możesz poczytać o tych kapsułkach: http://www.biokap.pl/katalog-produktow/kapsulki-przeciw-wypadaniu-wlosow-dla-kobiet-60-kaps-1 Mają też drugie, przeznaczone dla mężczyzn, chyba kupię mojemu facetowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadanie włosów
PostNapisane: 2016-07-27, 20:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Ja z tej serii kupiłam na razie Lotion przeciw wypadaniu włosów i zapewne zapewne zainwestuje tez w szampon.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadanie włosów
PostNapisane: 2016-08-01, 12:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-07-20, 14:09
Posty:5
Na wzmocnienie włosów i ochronę przed wypadaniem dobra jest witamina B. Ogólnie działa dobrze na komórki włosa i skóry. Żona stosowała takie http://enaturalnie.pl/witaminy/witamina-b-complex-100-tabletek-zestaw-witamin-b-myvita_279.html?search_query=witamina+b+complex&results=2
No i chcąc nie chcąc dostałem "nakaz" zażywania ich razem z nią gdyż mi też włosy wypadały i powoli powoli łysieć zaczynałem. No i tak jakiś czas je brałem i przestały wypadać. Żona coś tam mówiła, że bardziej puszyste i mocne ale ja tam się nie znam :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadanie włosów
PostNapisane: 2016-09-15, 04:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Nie znam tych tabletek, które brałeś. Sama postawiłam na Biokap, który znałam, bo używam ich farb do włosów, więc marka była sprawdzona. Organizmy kobiety i mężczyzny różnią się od siebie, mają też inne potrzeby. Te różnice sprawiają, że i suplementacja powinna być inna, a to znalazłam w serii Anticaduta. Są w niej dwie wersje kapsułek, o składzie indywidualnie dobranym do potrzeb danej płci. Mój facet bierze takie: http://www.biokap.pl/katalog-produktow/kapsulki-przeciw-wypadaniu-wlosow-dla-mezczyzn-60-kaps-1 :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadanie włosów
PostNapisane: 2016-09-26, 10:59 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
To jest duzy plus dla Biokap, że stworzyli produkt osobny dla kobiet i dla męzczyzn, bo jednak potrzeby obu płci różnią się od siebie. Podoba mi się ten zamysł i to, że seria Anticaduta jest tak rozbudowana, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO