dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zadbane stopy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-02-23, 14:10 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-02-09, 22:13
Posty:5
Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać, nic ująć...

_________________
Kocha się tego, komu najbardziej pragnie się opowiadać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2019-01-23, 16:42 
Zróbcie sobie zabieg calluspeeling firmy mavex, popytajcie o to swoje kosmetyczki. To najlepsze co może być dla stóp. Efekt mega, stopy gładkie jak nigdy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2019-03-26, 09:57 
Właśnie jestem po tym zabiegu i jestem mega zadowolona. Stopy rzeczywiście gładziutkie, naskórka martwego, twardego było mnóstwo, nawet nie sądziłam, że będzie go tak dużo ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2019-04-26, 10:23 
Polecam stosunkowo nowy produkt ANX PODO EXPERT Krem – maska 2w1 przeciw silnym zrogowaceniom od Bielendy. Radzi sobie nawet z hardcorowo suchymi i zrogowaciałymi stopami. Jestem bardzo zadowolona i przyznam, że też pozytywnie zaskoczyła mnie cena :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2019-04-28, 00:03 
Polecam zabieg calluspeeling Mavex, nigdy wcześniej po żadnym zabiegu nie miałam tak gładkich stóp, na prawdę super sprawa. Trzeba stopy nawilżać, najlepiej codziennie wmasowywać krem, wtedy stopy będą cały czas gładkie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2019-06-10, 17:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-04-11, 15:59
Posty:30
ja dbam ,o moje stopy z namaszczeniem :) Uwielbiam sandały i klapki, a żeby móc dobrze w nich wygladać to zadbane stopy to podstawa. Ja stopowe spa rozpoczynam od ścierania ich pilnikiem elektrycznym Velvet Smooth Scholla, a potem zakładam skarpetki nawilżające Scholl z olejkiem kokosowym. Potem już tylko wskakuję w klapeczki. Stopy mam super nawilżone i gładkie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2019-06-17, 12:54 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Masz na myśli te? Zastanawiałam się właśnie czy kupić, ale w takim razie czuję się przekonana. :)
Są jakieś inne warianty?

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2019-06-19, 12:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-04-11, 15:59
Posty:30
Zgadza się to są właśnie moje skarpetki. Tak masz dwa rodzaje z nawilżającym olejkiem kokosowym, ale możesz wybrać też z olejkiem macadamia. Życzę przyjemnego domowego spa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2019-06-23, 10:46 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A dziękuję. Pan mąż mi nabył właśnie w ramach miłego upominku i będę je dzisiaj wieczorem testowała. :) Te z kokosem mam. Na pewno podzielę się wrażeniami. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2019-07-04, 18:12 
Dziewczyny zróbcie sobie zabieg calluspeeling marki mavex, podpytajcie u kosmetyczek, nie ma na stopy nic bardziej skutecznego. Całe stopy i nawet najtwardsze pięty będą mięciutkie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO