dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zadbane stopy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-12-01, 20:50 
Ja wolę tradycyjne pilniki od tych mechanicznych. Mam wrażenie, że bardziej kontroluję proces ścierania pięt i że nic złego sobie nie zrobię :) Polubiłam też kosmetyki Podoceutic, przeznaczone do wrażliwej skóry stóp. Są bardzo bezpieczne i łagodne nawet dla osób z azs a do tego bardzo skuteczne, bo świetnie nawilżają szorstkie pięty :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2017-04-13, 08:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-12, 12:15
Posty:25
Ten moment, kiedy leżysz z kobietą w łóżku i spożywacie śniadanie ze stopami odkrytymi kołdrą. Ona pacnokcie jak od maszyny CNC lub laseru do cięcia. A facet takie bruzdy, jakieś niziny i wyżyny, a do tego coś pod paznokciekm...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2017-04-22, 17:04 
ja kupiłam sobie takie urządzonko http://www.galerialucznik.pl/pl/p/Elektryczny-pilnik-do-stop-AT-14A/1195, teraz idzie wiosna lato trzeba zadbać o stopy,mi już same kremy nie pomagają a co roku mam ten sam problem. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej, bo uwielbiam sandały, a wiadomo jak wyglądają niezadbane stopy...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2017-04-28, 10:01 
Gość napisał(a):
ja kupiłam sobie takie urządzonko http://www.galerialucznik.pl/pl/p/Elektryczny-pilnik-do-stop-AT-14A/1195, teraz idzie wiosna lato trzeba zadbać o stopy,mi już same kremy nie pomagają a co roku mam ten sam problem. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej, bo uwielbiam sandały, a wiadomo jak wyglądają niezadbane stopy...


O widzisz, muszę też zainwestować w takie coś bo podobny problem niestety.....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2017-06-16, 13:38 
a ja trochę mam wstydliwy problem jeżeli chodzi o zadbane stopy bo borykam się z grzybicą paznokci, jak leczyć czytałam kilka razy, chodziłam do dermatologów ale większych efektów nie wiedziałam, czy ktoś może z kolei w badaniach klinicznych w związku z tą dolegliwości brał udział? bo w https://pratia.com/ znalazłam, myślę że bez problemu się zakwalifikuje ale też nie wiem czego się spodziewać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2017-07-05, 23:57 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Poszukuję pomocy, frezarka nie ze wszystkim sobie radzi.
Jakiś krem, maska, zabieg ? Cokolwiek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2017-07-06, 20:01 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Zerknij na wcześniejsze wpisy. Dziewczyny polecały skarpetki złuszczające Epilfeet, ja posłuchałam i kupiłam. Jestem zadowolona efektami:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2017-07-16, 23:18 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Gdzie kupowałaś ?? W sumie gdzie kupię ogólnie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2017-07-26, 22:24 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
w douglasie, w sephorze, na stronie byolie, ja po prostu patrzę gdzie jest akurat taniej i tam kupuję :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2017-07-26, 23:43 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Zamiast latać po sklepach i szukać zamawiam w jednym miejsciu online http://byolie.com/pl/sklep :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO