dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zadbane stopy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-20, 00:04 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
A próbowałyście już ten nowy elektryczny pilnik do stóp od scholla - wet&dry ? Ja właśnie go niedawno kupiłam w rossmannie i muszę powiedzieć że jestem zaskoczona pierwszymi efektami na plus. Udało mi się już prawie pozbyć twardego naskórka. Jeszcze z kilka razy i myślę że nie będzie już ani śladu Stopy staja się gładkie, miękkie i delikatne. A moje spostrzeżenia co do samego pilnika to wygodny z dwoma prędkościami pracy, mi odpowiada zdecydowanie ta szybsza prędkość. Intensywniej usuwa stwardnienia. Ma wygodną rączkę antypoślizgową, przed pierwszym użyciem musiałam naładować do pełna akumulator i jak na razie do tej pory działa. I jak dla mnie na mokro lepiej mi się go używa niż na sucho bardziej opiłowuje naskórek i nie ma tych zanieczyszczeń.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2016-04-20, 10:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-12, 12:15
Posty:25
Nie najlepiej mieć do kostek ciało idealne i zadbane. A stopy to jak Gollum można mieć, żeby za dobrze nie było.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2016-04-20, 18:13 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-04, 16:28
Posty:78
haha jak gollum padłam xd ale to fakt, ja mam problem z suchym naskórkiem i zrogowaceniami, a same kremy nic nie dają, w zeszłym roku byłam u kosmetyczki na wycięciu, ale z czasem znowu było, a bolało... mocno ściera ten pilnik? na mokro to znaczy, że mogę używać w wannie? ;p

_________________
"Moda przemija, styl pozostaje"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2016-04-21, 07:36 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Tak, na spokojnie w wannie czy pod prysznicem. Albo na sucho oglądając serial :D Jak kto woli. Dobrze leżyw ręce, więc nie masz co się obawiać o wyślizgiwanie się. Ale stopy jak marzenie :) I wygoda ładowania, jak ze szczoteczką elektryczną. Wystarczy podłączyć i spokój.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2016-04-22, 18:57 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-04, 16:28
Posty:78
oj kusi, biorąc pod uwagę, że to nie jakiś tam jednorazowy nabytek... a na długo starczy naładowanie? mogą go używać więcej niż jedna osoba? te wkłady to chyba są wymienne, wiadomo, gdzie potem można je nabyć?

_________________
"Moda przemija, styl pozostaje"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2016-06-24, 10:55 
Szczerze mówiąc to nie ma jednego dobrego konkretnego zabiegu. Przychodzę i wtedy specjalistki na miejscu oceniają co by było najbardziej pożądane na ten moment. Lubię ich w tej arkadii opolę bo ardzo rzetelnie wykonują swoją pracę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2016-06-29, 16:38 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-04, 16:28
Posty:78
dziewczyny, jak jesteście zainteresowane tym pilnikiem to do dziś jest promocja w rossmanie, nie dość, że niższa cena, to jeszcze dorzucają kosmetyczkę Batycki! Super zestaw, warto zajrzeć! :)

_________________
"Moda przemija, styl pozostaje"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2016-07-25, 20:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
Też miałam kłopot z pękającymi piętami do tego stopnia że poszłam do podologa i dopiero w gabinecie Satin sobie z tym poradzili, podolog dobrał mi też odpowiednie preparaty do pielęgnacji i tym razem bez obciachu mogę zakładać japonki, a pokupowałam ich jak szalona na wyprzedażach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2016-08-01, 12:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-07-20, 14:09
Posty:5
A ja polecam ten środek :
http://enaturalnie.pl/balsamy-zele-naturalne/balsam-do-stop-sklonnosc-do-grzybicy-i-pekanie-naskorka-135g-bingospa_178.html
Bardzo dobry jest, wystarczy używać codziennie, bez piłowania i innych rzeczy :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zadbane stopy
PostNapisane: 2016-08-04, 14:26 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-05-08, 12:21
Posty:47
Ja jestem wierna od dłuższego czasu kremowi z Natura Care. Przy regularnym stosowaniu naprawdę nie trzeba wiele wysiłku żeby stopy wyglądały pięknie:) do tego peeling i wszystko gra :p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO