dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zalety przedłużanych rzes
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-12-22, 13:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-13, 13:03
Posty:6
z tym nieprzecieraniem oczu miałabym problem, bo po przebudzeniu zawsze trę i raczej ciężko byłoby się odzwyczaić. Ale gdybym miała przedłużać to przede wszystkim po to by nie mieć więcej problemu z demakijażem. Maluję oczy dość mocno i nawet jak wydaje mi się, że zmyłam już wszystko to rano budzę się z obwódkami wokół oczu jak panda ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2011-12-26, 15:59 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
osiwek problem przecierania oczu i mi wydawał sięnie do przeskoczenia, a tu miesiąc mija od pierwszego razu kiedy przedłużałam rzęsy, możnaprzywyknąć a przy okazji to jest lepsze dla Twoichh rzęs. Ja dopiero jak zaczęłam interesować się tematem wyczytałam, że rzęsy są osadzone zaledwie 2 mm w powiece, zatem niesamowicie łatwo je wyrwać. Teraz zdecuowanie bardziej o nie dbam. Malować nie trzeba bo efekt jest niesamowity. Robiłam w Xtreme Lashes, zdecydowanie polecam ten salon i produkty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2012-01-02, 14:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
No właśnie mi się bardzo podoba efekt przedłużanych rzęs, bo przeważnie wygląda to naturalnie, jednak z tego co się orientuję to ten zabieg dosyć mocno osłabia rzęsy, no i jednak utrzymują się one dosyć krótko, także nie jestem pewna, czy warto wydawać tyle pieniędzy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2012-01-04, 08:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
Na pewno fajnie rano sie obudzic i wygladac zniewalajaco bez makijażu :) ale jednak jest to kosztowna zabawa i trzeba pamietac o uzupełnianiu wiec chyba zbyt leniwa jestem...

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2012-01-05, 12:43 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
mato napisał(a):
jednak z tego co się orientuję to ten zabieg dosyć mocno osłabia rzęsy

właśnie nie, wiem co mówię bo przedłużam. To zależy jaką metodą się robi. Jesli stosujesz kępki lub naklejanie pasków czyli metody średniowieczne to oczywiście ze masz racje, bo wtedy rzęsy nie wypadają swoim naturalnym rytmem, a odklejają się razem z innymi. Inaczej jest jak sie klei jedna rzęsa sztuczna do jednej naturalnej wtedy odpada sztuczna kiedy chce, czasai z naturalną jak się ją za bardzo trze albo po prostu jak naturalna jest już stara. Naczytałam sie o tym dziewczęta dużo przed zabiegiem, podpytywałam też panią w salonie, także info sprawdzone z wielu źródeł - poza tym mam wykształcenie medyczne i trochę jednak ogarniam fizjologię ;)
A jak miałam przerwę w przedłużaniu pamiętam że mocno się im przyglądałam, jak na mój gust to jest kwestia tego ze odpadają sztuczne i raptownie nie ma tego niesamowitego efektu, no i rzęsy wydają się być słabsze, cieńsze. No ale ciężko że skoro się je pogrubia i przedłuża to żeby nagle zaczęły się upodabniać do tych które są na nie naklejone ;P

mato napisał(a):
no i jednak utrzymują się one dosyć krótko, także nie jestem pewna, czy warto wydawać tyle pieniędzy.

a to już inna kwestia, ja po prostu skorzystałam z promocji w salonie. Można iść z koleżanką każda zapłaci wtedy za pierwszą aplikację (fullset) 300 zł + pierwsze uzupełnienie 50 zł. ;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2012-01-26, 22:21 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 17:55
Posty:10
możecie polecić jakieś miejsce w Warszawie? Ile to by kosztowało. Jestem zainteresowana :)

_________________
- Czy nie mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść? - mówiła dalej.
- To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść - odparł Kot-Dziwak.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2012-02-01, 12:27 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A nie wiecie czasem gdzie mozna sobie kurs zrobic?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2012-02-07, 14:23 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-21, 17:53
Posty:28
Kilka ważnych rzeczy ma wpływ na to jak długo utrzymają się efektu przedłużania rzęs.Trzeba zwrócić uwagę na: jakośc kleju, dobre nałożenie (dlatego ważne, żeby kosmetyczka byla sprawdzona, najlepiej z polecenia - ja byłam w Gabinecie Harmonia w krk;) materiał, z jakiego wykonane są rzęsy i czynnik na który nie mamy wpływu, czyli długość życia naszych rzęs. Chociaż tak średnio przyjmuje się, że rzęsy żyją około 2 msc, a więc trzeba się liczyć z wymiana tak gdzieś coś miesiąc.

_________________
'Pieniądze szczęscia nie dają, dopiero zakupy' :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2013-03-15, 18:13 
Dokładnie należy zwrócić uwagę na to jaki klej jest stosowany i czy rzęsy są dobrej jakości, ja stosuję mink-lashes i polecam serdecznie, dobra jakość.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2013-03-15, 18:16 
Zgadzam się z moimi poprzedniczkami i najważniejsze jest żeby trafić na bardzo dobrą firmę (polecam-http://sklep.abclashes.pl/)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO