dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zalety przedłużanych rzes
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-03-28, 16:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-10-16, 16:06
Posty:41
Zaletą na pewno są ładne, gęste rzęsy:) Może kiedyś wypróbuję przedłużanie rzęs, póki co jednak poluję na pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs:)

_________________
teksty piosenek :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2013-08-04, 13:35 
Piorunujące spojrzenie - to największa zaleta :) Takie rzęsy dodają kobiecie seksapilu :) Ja niedawno tego doświadczyłam po przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs, które wykonałam w Silk Farm - http://www.silkfarm.pl/content.php?id_cms=53


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2014-02-11, 21:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-31, 22:11
Posty:14
ale myślicie tylko o przedłużaniu sztucznym? a odżywka do rzęs? ja stosuję od kilku miesięcy i jestem porażona efektami jakie mi dała :) dla mnie to super metoda na upiększenie siebie zachowując przy tym naturalność


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2014-02-11, 22:18 
zaletą jedyną jest że rzęsy są piękne i ogólnie taka kobieta ,dziewczyna jest piękniejsza.
Też uważam że odżywki są bardzo pomocne, na rzęsy ,paznokcie, włosy. Potrafią zadziałać cuda,
ale nie zawsze można coś wyrzeźbić, mówią że z ..................się nie da:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2014-02-18, 22:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-31, 22:11
Posty:14
wiesz co no może i tak mówią ale w takim razie jestem wyjątkiem od reguły ;) bo u mnie z 3 rzęs na krzyż zrobiły się wielkie haszcze po odżywce :) oczywiście w pozytywnym sensie :) o dziwo rzęsy rosły równo i nie jest tak że 3 długie a reszta jak u kurczaka :) super!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2014-02-25, 13:34 
Po co przyklejać sztuczne rzęsy skoro jest teraz tyle kosmetyków powodujacych wzrost rzęs, kosmetyków które faktycznie działają. Stosuję Beauty Lash i jestem zachwycona odżywką. A sztuczne zawsze będzie sztuczne i trochę kiczowate...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2014-02-25, 14:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-02-24, 15:37
Posty:14
Gość napisał(a):
. A sztuczne zawsze będzie sztuczne i trochę kiczowate...


Zależy jak zostały zrobione. Dobrze wykonane przedłuzenia rzęs daje fajny efekt. Jeżeli całośc jest kiepsko wykonana i z kilometra widać, że doklejane, to rzeczywiście kiczowato wyglada.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2014-02-26, 00:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-31, 22:11
Posty:14
aa to prawda, że jak niektóre moje koleżanki w sztucznych widzę to od razu i się śmiać chce jak to nienaturalnie wygląda ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zalety przedłużanych rzes
PostNapisane: 2018-08-09, 21:48 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Natknęłam się na wiele zalet i wad przedłużania rzęs i dlatego postanowiłam spróbować coś innego o czym dowiedziałam się ze strony http://kidini.pl/rzesy-z-norek/ i był to dobry pomysł, rzęsy są pięknie i co najważniejsze nie wypadają


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO