dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

odp
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-23, 18:23 
ja polecam filipsa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-24, 07:44 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
filipsa


a co to? :shock:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-28, 11:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-07-17, 11:39
Posty:41
looknij sobie poprostu do działu golarki elektryczne[/url] , a jeśli chcesz już konkretny model to BRAUN Contour 5874[/url] ,dobrze wybiera i można ją pod woda myć.ja nie mogę się golić maszynkami które mają 3głowice,bo mam wrażliwą skórę na szyji, a ta poprostu się ładnie ślizga.


Ostatnio edytowano 2013-06-11, 10:48 przez toomekkk, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-29, 16:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
chyba jednak philips jest najlepszy, dla brata kupilam http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_G ... 5,191.html , narazie nie narzeka [a ze narzeka na wszystko, to musi byc naprawde dobra golarka]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-04, 22:18 
ja mam golarkę elektryczną ale że mocno podrazniala mi skore to lezy gdzies tam w pinicy , a gole sie zwyklymi jednorazowkami i nie uzywam zadnych pianek bo jak dla mnie to jest nic nie warte, wole zamiast tego uzyc mydla, przynajmiej mam dobrze umyta oraz oczyszczona skore. zaraz po goleniu , plucze twarz i jeszcze raz myje ja mydlem.

[ Dodano: 2009-08-04, 22:19 ]
A golenie nie jest dla mnie jakas meczarnia czy udreka- kiedys to tak traktowalem, a teraz teraz traktuje to jak cos normalnego, tak jak mycie zebow.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-16, 01:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
A ja postanowiłem się nie golić i teraz noszę zarost, który raz na jakiś czas przycinam jak żywopłot :-D Ale mój brat kupił sobie golarkę w sklepie hiperokazja.pl i jest zadowolony - po kieszeni nie uderzyło, bo kosztowała połowę tego co w normalnym sklepie, a do tego tnie równo jak kosiarka :aragorn: (mimo, iż jest to braun, który tutaj podpadł, ale inny model - nie można skreślać całej firmy)

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-25, 16:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-10-20, 09:48
Posty:11
mój chłopak używał Phlipsa dość długo , ale się denerwował bo to golenie zajmowało mu sporo czasu no i musial dość często zmieniać te nożyki. I teraz postawil na standardową metodę - pianka + maszynka z wymienialnymi końcówkami i jest bardziej zadowolony z tego rozwiązania :)
możesz też wybrać zestaw "retro" czyli krem + pędzelek + jednorazówka :D taką metodę stosuje mój dziadek i ani myśli jej zmienić :)
pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-25, 16:50 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Ja się golę brzytwą. Nie potrafię się dobrze ogolić jednorazówkami, ani maszynką elektryczną, więc wolę wersję która sprawdza się od tylu pokoleń ;)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 23:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-20, 13:09
Posty:10
Cześć:))
Ja nie używam męskich golarek, ale ostatnio takową nabyłam:))
Szukałam prezentu dla swojego faceta i wpadłam na to, żeby mu kupić jakąś dobrą golarkę.
Przeglądnęłam mnóstwo ofert i w końcu się zdecydowałam.
Kupiłam mu "PHILIPS HQ 7390/17" (golarka z 3 ruchomymi głowicami, zasilana akumulatorowo-sieciowo, z systemem Super Reflex Action i Super Lift and Cut oraz możliwością mycia pod bieżącą wodą). Co więcej znalazłam ją w promocji (Torres.pl), zapłaciłam 280 zł (normalnie kosztuje ok. 450).
Mój chłopak jest z niej bardzo zadowolony. Stwierdził, że sam nie wybrał by lepiej.
Więc może Philips?
Pozdrawiam:)))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Golarka męska.
PostNapisane: 2010-05-28, 12:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Wiesz co, moim zdaniem Philips to dobry wybór, taka golarka jest bardzo przydatna, a ta marka robi jedne z najlepszych na rynków. Jakbyś chciała kupować, to zerknij sobie na magicznaplaneta.pl - tam maja mnóstwo golarek w atrakcyjnych cenach. Myślę, że można ten model tam dostać, ale są też inne tej i innych marek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO