dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Golarka męska.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-07, 12:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Też polecam tego philipsa z electro.pl, o którym pisze mato. Goli bardzo dokładnie, nie grzeje się bardzo (a to ważne, bo jakby się szybko grzała, to by parzyła twarz, mam taką tanią do głowy i grzeje się bardzo szybko, tak, że łeb golę z przerwami :) ). Do tego nie jest najdroższa, a niezawodna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Golarka męska.
PostNapisane: 2010-10-14, 14:11 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-22, 11:00
Posty:35
A ja jeżdżę na jednorazówkach - a jak! Koniecznie Polsilver 2, albo Gillete Blue 2 Plus. :-D

_________________
panele poznań, płytki caesar, płytki poznań, pergo poznań


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Golarka męska.
PostNapisane: 2010-11-23, 15:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Wejdź sobie po prostu do jakiegoś sklepu internetowego np medialux.pl i przede wszystkim zobacz mniej więcej jaki sprzęt kupisz w tym przedziale cenowym.
A golących się jednorazówkami pozdrawiam i podziwiam :P Mój facet ma jakiegoś elektrycznego brauna i zachwyca się nim


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Golarka męska.
PostNapisane: 2011-02-14, 10:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-05-26, 00:34
Posty:177
Lokalizacja: Lublin
Golarka elektryczna jest dużo wygodniejsza nie trzeba, trzymać twarzy pod gorącą wodą albo nakładać podgrzany ręcznik, golimy się później krem po goleniu i jest elegancko :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Golarka męska.
PostNapisane: 2011-02-24, 02:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-23, 02:53
Posty:2
Lokalizacja: Oborniki
ja od zawsze używam golarek philipsa i jeszcze nigdy się nie zawiodłem

_________________
kontenery - kontenery obuwie robocze - obuwie robocze


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Golarka męska.
PostNapisane: 2014-01-05, 22:59 
A ja od paru miesięcy używam Brauna cruzera i jest zarąbisty. W końcu jestem gładko ogolony, nie mam czerwonej twarzy bo ma taki pasek nawilżajacy. Aha i jeszcze jeden plus mogę sie golić nawet pod prysznicem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Golarka męska.
PostNapisane: 2014-01-06, 21:01 
Zgadza się, mozna golić się nawet pod prysznicem. Ja uwielbiam to robić bo i czasu trochę zaoszczędzam, a rano zwlaszcza jest on bardzo drogocenny. Wszystkim będę polecać cruzery bo są łatwe w obsludze i wielofunkcyjne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Golarka męska.
PostNapisane: 2014-01-14, 10:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
follow_me napisał(a):
Wejdź sobie po prostu do jakiegoś sklepu internetowego np medialux.pl i przede wszystkim zobacz mniej więcej jaki sprzęt kupisz w tym przedziale cenowym.
A golących się jednorazówkami pozdrawiam i podziwiam :P Mój facet ma jakiegoś elektrycznego brauna i zachwyca się nim


Mój facet kilka dobrych lat używał tylko i wyłącznie jednorazówek, jednak w końcu zmądrzał i kupił sobie brauna. Teraz pluje sobie w brodę, że zdecydował się dopiero teraz. Komfort golenia jest nieporównywalny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Golarka męska.
PostNapisane: 2014-02-06, 22:55 
A ja swojemu facetowi kupilam Brauna cruzera i teraz chwali mnie każdemu. Wreszcie polubił golenie i nie narzeka. Zawsze jest ladnie ogolony i nigdy nie zauważyłam żadnych podrażnien.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Golarka męska.
PostNapisane: 2017-07-27, 12:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
Mój ma sprzęt babyliss i z tego co wieem to sobie chwali, zresztą sama mu pomogłam wybrać, on to nigdy nie ma czasu żeby poszukać opinii, ja mu zazwyczaj podsuwam kilka propozycji i wtedy wybiera, z tej jest bardzo zadowolony, mi zresztą też sięe fekt podoba


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO