dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak mieć wymarzoną sylwetkę
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-29, 17:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-19, 09:38
Posty:32
Nie chodzi mi o to, że jak masz piękne wnętrze, to zaraz będziesz piękny, ale o to, że pewne cechy wpływają na naszą atrakcyjność, na to, jak postrzegają nas inni!

Na pewno zaliczymy tutaj pewność siebie (nie mylić z pychą!). Osoby pewne siebie przyciągają, magnetyzują. Ludzie chcą po prostu z nimi przebywać. Dalej wymienimy pozytywne nastawienie, entuzjazm i umiejętność cieszenia się z życia. Sam uśmiech na twarzy (koniecznie szczery) sprawia, że jesteśmy o wiele bardziej atrakcyjni!

Jeśli mi nie wierzysz, to spójrz w lustro dwa razy. Za pierwszym bądź zasępiony i smutny. Za drugim radosny, uśmiechnięty — po prostu szczęśliwy. Która wersja Ci się bardziej podoba? No właśnie! Nie uważasz, że inni widzą Cię podobnie?

Cały artykuł tutaj: http://sekreturody.blogspot.com/2011/10/jak-miec-wymarzona-sylwetke.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2011-10-29, 18:51 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Niektórzy oczywiscie beda stawiali na aktywnośc fizyczna,na dobra diete.Ale teraz wiekszosc z nas szuka takich zabiegów,które ujędrnią nasza skóre-zeby ta wygladała i dobrze i zdrowo.Ja jednak bardziej byłabym za tym ostatnim ,a dokładnie zabiegiem stretchcare


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2011-11-07, 13:07 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Czyli uważasz, że lepiej poddać się zabiegom niż dbać o sylwetkę poprzez styl życia, sport?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2011-11-21, 12:25 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Takie to troche wygodnickie, nie? :) Jak dla mnie polaczenie dobrej diety i zdrowego stylu zycia to podstawa, aby zachowac dobra sylwetke. Sama mialam z nia kiedys spory problem. Na poczatku specjalista doradzil diete modyfikowana na czas przejsciowy, a potem nauczyl mnie co i jak jesc + wlaczylam treningi. Taka wiedza moge sie podzielic, jesli ktos chce :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2011-11-22, 14:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-22, 14:18
Posty:2
Niestety niema nic szybko i bez wysiłku....na wygląd zapracowujemy całe życie jeśli nie będziesz się ruszać zdrowo jeść to prędzej czy później będziesz gruba lepiej małymi kroczkami codziennie ćwiczyć i efekt będzie na długo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2011-12-01, 14:31 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Schody zaczynaja sie wtedy, kiedy masz przeciwwskazania do cwiczen, albo kiedy okazuje sie, ze beda one mozliwe dopiero po zrzuceniu paru kg. W takim wypadku warto przemyslec jakas diete np. Cambridge. Oczywiscie pod opieka specjalisty!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2011-12-13, 15:47 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
pod opieką specjalisty trzeba być cały czas? Czy tylko skonsultować na początku?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2011-12-14, 12:06 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-29, 21:41
Posty:91
@DorotaK konsultacja z lekarzem przy tej diecie niezbędna jest na pierwszym poziomie diety (lekarz musi sprawdzić czy nie ma przeciwwskazań; bardzo mało kalorii się wtedy przyjmuje i też stąd ta konieczność). Nie trzeba być cały czas pod opieką lekarza, tylko na 1 z 6 poziomów DC.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2011-12-21, 11:43 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
dzięki :) słyszałam, że ten pierwszy poziom (najmniej kalorii) nie zawsze jest stosowany, czy to prawda?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak mieć wymarzoną sylwetkę
PostNapisane: 2011-12-21, 12:48 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Fantagiro napisał(a):
Nie chodzi mi o to, że jak masz piękne wnętrze, to zaraz będziesz piękny, ale o to, że pewne cechy wpływają na naszą atrakcyjność, na to, jak postrzegają nas inni!

Na pewno zaliczymy tutaj pewność siebie (nie mylić z pychą!). Osoby pewne siebie przyciągają, magnetyzują. Ludzie chcą po prostu z nimi przebywać. Dalej wymienimy pozytywne nastawienie, entuzjazm i umiejętność cieszenia się z życia. Sam uśmiech na twarzy (koniecznie szczery) sprawia, że jesteśmy o wiele bardziej atrakcyjni!

Jeśli mi nie wierzysz, to spójrz w lustro dwa razy. Za pierwszym bądź zasępiony i smutny. Za drugim radosny, uśmiechnięty — po prostu szczęśliwy. Która wersja Ci się bardziej podoba? No właśnie! Nie uważasz, że inni widzą Cię podobnie?

Cały artykuł tutaj: http://sekreturody.blogspot.com/2011/10/jak-miec-wymarzona-sylwetke.html



Witaj !. Ważne jest, żebyś Ty się podobała sobie. A ludzie choćbyś nie wiem jak żyła i jak postępowała i tak będą gadali. Bo wiadomo, że inni wiedzą o nas więcej niż my sami o sobie. Głowa do góry, nie przejmuj się innymi, rób tak aby to Tobie było dobrze, przy tym nikogo nie krzywdząc. Co do sylwetki, zdrowo się odżywiaj, uprawiaj jakiś sport, miej więcej ruchu, pij dużo mineralnej wody, nie jedz żadnych słodyczy. A tak w ogóle to życzę Wam wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, Szczęśliwszego 2012 Roku i przyjemnie spędzonego Sylwestra.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO