dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dla senioró
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-18, 00:36 
Tak, pisząc wiele na temat osób w profesjonalnych siłowniach zademonstowala Pani pogląd "nie znam się to się wypowiem". Życzliwości i szacunku dla każdego, tych starszych i młodszych, tylko szkoda jak się tego Nie otrzymuje w zamian


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla senioró
PostNapisane: 2015-02-18, 00:37 
odnoszę wrażenie, że Puch Marny gra z Hun ter


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla senioró
PostNapisane: 2015-02-18, 00:38 
Pani A M B

I jednocześnie zaproponował kilka innych firm stanowiących konkurencje dla swojego kontrahenta. Proszę mnie nie obrażać, tego typu insynuacje godzą w moje imię.

Zauważyłem jedynie możliwość negocjacji z moim kontrahentem w trakcie której zobowiązałbym się świadczyć usługi na jego korzyść nieodpłatnie przez pewien okres czasu. W zamian ów miałby dostarczyć sprzęt dla naszego osiedla w okazyjnej cenie. Byłoby to dobrowolne zrzeczenie się części mojego dochodu.

Proszę najpierw poznać wszystkie aspekty danego zagadnienia, dopiero wówczas wyrażać na ich temat opinie.

Z całym szacunkiem do Pani osoby. Uważam że Pani doświadczenie życiowe i wiedza daleko przekraczają moje własne, jednakże śmiem wysunąć przypuszczenie, że moja wiedza z zakresu fizjoterapii i treningu siłowego jest nieco szersza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla senioró
PostNapisane: 2015-02-18, 00:39 
Projekt i pomysł sam w sobie jest wspaniały. Kwestia tego, że jest takie zainteresowanie ćwiczeniami cieszy, ponieważ to pokazuję że stajemy się coraz bardziej świadomym społeczeństwem w kwestiach zdrowotnych. Pamiętajmy jednak, że zapotrzebowanie na ruch każdy ma inne ze względu na wiek, możliwości itp.
Może wyciągnijmy wniosek z dyskusji i ulepszmy projekt o stanowiska dla wszystkich. Niech na "placu zabaw dla dorosłych" będą stanowiska dla każdego. Czy nie da się zapożyczyć kilku stanowisk z jednej propozycji i połączyć jej z drugą? W ten sposób każdy będzie miał coś dla siebie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla senioró
PostNapisane: 2015-02-18, 00:40 
Na 90% na naszym osiedlu stanie "standardowa", niefunkcjonalna "siłownia", której koszt zapewne będzie niewspółmiernie wysoki w stosunku do tego co takowa oferuje.

Osoby zainteresowane postawieniem obok tych nieużytecznych wynalazków czegoś praktycznego proszę o pisanie do mnie na PW. Być może uda nam się zebrać kilka/ kilkanaście osób które dobrowolnie wyłożą symboliczną stówę na jakiś praktyczny sprzęt, który stanąłby obok "siłowni". Bardzo proszę również Pana Robert Grabe o zajęcie stanowiska w tej kwestii. Czy w wypadku zrobienia sąsiedzkiej "zrzuty" i zakupienia takiego sprzętu spółdzielnia zajmie się jego montażem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla senioró
PostNapisane: 2015-02-18, 00:41 
Skoro są środki na postawienie "zestawów siłowni" to może wystarczy dobrać taki rodzaj żeby mogli korzystać i starsi i młodzi? Na zrzutkę bym nie liczyła -zwykle wiele się mówi a co do czego nie ma chętnych


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla senioró
PostNapisane: 2015-02-18, 00:42 
Panie Robercie przydałyby się klasyczne drążki do podciągania np, takie: http://www.leroymerlin.pl/.../zestaw-drazkow-alex-sobex...
Zestaw drążków ALEX SOBEX
Zestaw drążków ALEX SOBEX w atrakcyjnej cenie - Elementy do budowy placów zabaw w sklepach Leroy...
leroymerlin.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla senioró
PostNapisane: 2015-02-18, 00:43 
Łukasz M...l no co Ty, przecież to za trudne ćwiczenia, nikt tego nie będzie robił


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla senioró
PostNapisane: 2015-02-18, 00:44 
Czasami wystarczy komus podstawic cos pod nos i cos pokazac, a innym typowym kanapowcom to i tak nic nie pomoze...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dla senioró
PostNapisane: 2015-02-18, 00:45 
A może wrocławska firma http://www.hes.pl/pl/katalog/linia-strez/instalacje/ notabene z okolic Granicznej zrobiła by taki park ćwiczeń crossowych na zamówienie do tych maszyn dla seniorów i wilk syty i owca cała by była?
INSTALACJE / REALIZACJE - hes.pl
hes.pl|Od: Trol InterMedia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO