dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-01-21, 15:56 
Dziękuję wszystkim Państwa za opinię, właśnie po to informuje Państwa o takich decyzjach, by znać Państwa zdanie, zdanie lokalnej społeczności, zostając Radnym obiecywałem konsultować się z mieszkańcami, nawet te trudne decyzje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-21, 15:57 
nie jest wielka tajemnica iż plany były inne, ale zapowiedź likwidacji gimnazjów je zwefryfikowała, ja do tej pory nie otrzymałem jakiś negatywnych uwag ze strony grona pedagogicznego czy uczniów tej likwidowanej szkoły, tworzenie dużej szkoły zawodowej o profilu hotelarskim ma sens, tym bardziej, że rynek pracy szuka takich osób


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-22, 15:01 
hej, ja tam się nie znam, nie wtrącam się w polityke, ale zawsze jak niewiadomo o co chodzi to wtedy chodzi o mamone


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-22, 16:58 
Każdy , kto obserwuje teraźniejszość . ma jako takie rozeznanie na rynku pracy potwierdzi , że Licea ich ilość i kończenia bez planów studenckich nie ma sensu. Technika i to technika o profilach które kreuje rynek pracy to b..rozsądne rozwiązanie. I tak będzie na Muchoborze. Rozsądnie i z sensem. Techników hotelarskich mało, Liceów we Wrocku dużo. Zaplecze dydaktyczne widziałem . Jest gdzie się uczyć . Są sale z przykładowymi pokojami hotelowymi, pomieszczeniami barowymi ,recepcjami itp. Pierwsza liga. Ma to wszystko sens. Dyrekcja myśli !


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-22, 16:59 
Zgodnie z decyzją Rady Miejskiej Wrocławia, uchwała została podjęta, LO zostanie zlikwidowane a powstanie technikum hotelarskie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-22, 17:00 
Technikum hotelarskie juz działa w tym budynku od kilku lat


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-22, 17:01 
Ma być poszerzona działań ość technikum hotelarskie, w zakresie logistycznym zwiększonym oznak res działania dotychczasowego LO


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-22, 17:03 
Syzyf napisał(a):
hej, ja tam się nie znam, nie wtrącam się w polityke, ale zawsze jak niewiadomo o co chodzi to wtedy chodzi o mamone

prawda !!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO