dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-28, 22:02 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Ema zła adminka?? Żeś wyleciał :roll: Po prostu jej nie lubisz, bo jej nie znasz...... :/ Czepiasz się o wszystko co by nie zrobiła ( ekhem zresztą nie tylko jej ) weź się zastanów czy Ty bez winy nie jesteś... A zresztą jakbyś umieścił coś w tym stylu:
Dishman albo ema.
Chyba nikt nie ma wątpliwości kto by wyleciał x)

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:04 
Nie naskakujcie na niego tak nerwowo, bo niedługo zaczniemy się prześcigać w znajdowaniu wad Dishmana, a Ema też nie jest święta bo kto by moje wypociny skomentował tylko uśmiechem! (a po za tym tak jak ja ma rogi:D)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:06 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Różowy Satanista napisał(a):
Nie naskakujcie na niego tak nerwowo,


Różowy jesteś tu troszkę krócej, a przed twoim przybyciem, w każdym temacie była kłótnia przez niego wywołana. Ciągle ma jakiś problem. Wszystkich obraża itd.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:08 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dziękuję wszystkim za poparcie :))

Disham w ramach wyjaśnienia: nie czepiam się Ciebie dla sportu, bo uwierz mi mam dużo ciekawsze zajęcia niż odpisywanie na twoje pełne wyrzutu posty. Ale widzę co sie dzieje w tematach - każdy Twój post wywołuje konflikty. Nie wiem czy robisz to specjalnie czy nieświadomie, ale czepiasz się słówek, do każdego zdania dopisujesz jakąś teorię. A potem jeszcze zwracasz wszystkim uwagę na jakieś 'przewinienia'. Mógłbyś zwrócić uwagę na to, że sam Twój podpis (poprzedni nie obecny, bo ten to zwykłe chamskie wylewanie pomyj) był nie fair zarówno w stosunku do moderatorów, jak i innych użytkowników.
Zastanów sie nad tym co wyprawiasz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:13 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
dariuszka napisał(a):
A ja proponuje olać ten temat

Dokładnie.Moim zdaniem ema jest dobrym adminem i ja nic do niej nie mam.I zgadzam się z Olką,że czepiasz się emy cokolwiek by nie zrobiła.
Dishman napisał(a):
myśli, że jest najmądrzejsza i czepia się ludzi

Z tym się też nie zgadzam.Co do czepiania się ludzi to bardzo często Ty to robisz i właśnie od Ciebie zaczynają się kłótnie.To jest moje zdanie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:14 
szostoll, Wiem, że jestem krócej, (ale nie troszkę tylko sporo), ale mam dobry zwyczaj przejrzenia forum nawet, jeśli gdzieś się nie wypowiadam by wiedzieć, co jest jak. I to, co mówisz to mniej więcej prawda. Mi po prostu chodzi o to by nie zrobić tu za dużego śmietnika wygrażając się na kogoś.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:16 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ale ten temat właśnie do teog służy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:17 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Ożesz kurka... zamknijcie ten temat i po sprawie :roll:
Dishman - sam jeden wychodzi na przeciwko wielkiego plemienia NKT :mrgreen:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:19 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
To jak będziecie ruszać do ataku to aj zagwiżdże marsz Handersona i skoczę po coś mocniejszego żeby uczcić zwycięstwo.

1303 użytkowników przeciw jednemu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:20 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
olka080 napisał(a):
Ożesz kurka... zamknijcie ten temat i po sprawie :roll:


Nie mogę go zamknąć - Dishman ma pretensje, więc muszę mu dać szansę wylania żali ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO