dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-28, 22:22 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A aj sobie mogę tu spokojnie pospamować (tzn. dac upust nerwom :-P)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:23 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Ale walka 100 na jednego jest nie fer :P Swoja droga ema jest dobra adminka :p

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:26 
szostoll, Nie każdy może mieć inne zdanie niż on tego nigdy nie wykluczaj, zawsze zostawiaj pole do dyskusji.
Cytuj:
olka080 napisał/a:
Ożesz kurka... zamknijcie ten temat i po sprawie



Nie mogę go zamknąć - Dishman ma pretensje, więc muszę mu dać szansę wylania żali ;)

I to popieram, chociaż nie widzę by było tu do napisania coś konstruktywnego, bo cóż sam pierwszy powód był a właściwie go nie było. Po prostu było, że Ema jest zła, ale nie było żadnych sensownych potwierdzeń tego twierdzenia, Chyba, że coś kogoś oświeci i napisze coś konstruktywnego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:39 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Różowy Satanista napisał(a):
I to popieram

Co popierasz?? Zamknięcie tematu czy danie Dishmanowi szansę napisania wreszcie coś z sensem??

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 22:44 
Nie zamykanie tego tematu i danie nikłej, (ale zawsze) szansy, na jako takie uzasadnienie swojego zdania


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 23:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Oto przykład (jeden z wielu) nierównego traktowania użytkowników:
szostoll napisał(a):
Prosze nie dawajcie ostrzeżenia - A ja myślę że Disham to zły użytkownik który wszystkich wk****a i denerwuje. od niego zaczyna się 5/6 kłótni. Jeżlei ci się coś nei podoba to za przeproszneiem wyp*******aj bo mam cię k***a dość. Co do emy, jest dobra użytkowniczką i administratorką. I jeszcze raz

COś NIE PASUJE TO WYJAZD

PS

Przepraszam ale poniosło mnie i musiałem dać upust nerwom.

Na obraźliwy post, nie na temat, bo mowa jest o tym jaka jest jako adminka ema, a nie jaki jestem ja, owa administratorka odpowiada:
ema napisał(a):
Skoro Dishman zakłada temat żeby dać upust swoim emocjom, to chyba nie będzie kablował do administracji za posty napisane w tym samym celu, więc nie mam powodu dać Ci ostrzeżenia ;)


Nie, nie zakładam tematu, aby dać upust emocjom. Jeżeli nawet tak to odbierasz, to nie określam się w stosunku do Ciebie w tak chamski i ordyrany sposób jak szostoll do mnie.

Założyłem temat o tym, czy ema jest dobrym administratorem, czy nie. Nie wiem więc dlaczego temat jest o mnie? O ile rozumiem, to jest pisanie nie na temat.

Założyłem też ten temat dlatego, że napisałem emie na PW: "coś z Tobą nie tak?'
'Zastanów się nad swoim zachowaniem, bo masz z tym nie lada problem"
I poproszę o powód dla którego dostałem ostrzeżenie. Czy ta wypowiedź była ordyrana, pełna przekleństw, uwłaczająca godności?

Czy podpisy emy, że i tak mnie spławi przy każdej lepszej okazji są na miarę uczciwego administratora?

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 23:58 
Cóż na początku swojego postu niby masz racje, ale sformułowanie typu "Coś z tobą nie tak?" jak dla mnie już może być obraźliwe, w pewien sposób nawet narzuca odpowiedzi tak coś ze nmą nie tak...
Troche samozastanowienia, a podpis Emy nie był raczej czymś szczególnym, bo cóż nie jesteś tu zbyt popularny a ona próbowała poprostu w takowy sposób zażartować, ale ja już milkne bo zaraz stane się "stronniczy i nerwowy"


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 01:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
Ema jest wporzo, ale Natty ma jakies kompleksy i ciagla sie sra o nie tolerancje do mnie;) kibice faszysci i takie bzdety hehehe

[ Dodano: 2007-08-29, 01:04 ]
ale od Emy dostałem ostrzeżenie nie od Natty;( wiec nie wiem co sadzic;)

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 01:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Różowy Satanista napisał(a):
Cóż na początku swojego postu niby masz racje, ale sformułowanie typu "Coś z tobą nie tak?" jak dla mnie już może być obraźliwe, w pewien sposób nawet narzuca odpowiedzi tak coś ze nmą nie tak...

Może odpowiedzieć, że z nią wszystko w porządku. Zreszta jak to się ma do postu szostolla? Jego post to ordynarna, pełna bluzg wypowiedź. Moja może być mało grzeczna, ale nie prostacka.
Proszę również zauważyć, że nie była wypowiedzią publiczną.

Ale tak to już jest jak ktoś nie jest obiektywny.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 07:50 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Dishman, to Ty jestes zły, nie Ema. Mam wrażenie, że jestes na forum tylko dlatego, żeby zrobić jak największy bajzel. Ema jest głownym Adminem tego forum, i nawet ja nie śmie podważać jej zdania i musisz się z tym liczyć, tymbardziej, że nikt nie popiera Twojej strony, czy to nie jest zastanawiające? Jeśli cały czas bedziesz chciał udowodnić, że jesteś najważniejszy na tym forum, to inaczej tą sprawę załatwimy.
Nie chcę na tym forum żadnych awantur!

Ema, masz moje poparcie, żeby zablokować Dishmanowi wejście na forum, jeśli na to zasłuży.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO