dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-05, 19:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-02, 16:36
Posty:11
a to co pisal admin to tez jest grozba karalna i jakos nie bylo z tego wyciagnietych konsekwencji . dziwne ze napisalem prosto z mostu to od razu sie rzucasz, widac jak to forum jest ograniczone bo tu nawet pisac prosto z mostu nie mozna tylko trza owijac w bawelne i nie tylko

[ Dodano: 2009-05-05, 19:55 ]
ema pokaz mi gdzie widzisz grozbe - ja nigdzie !!! to bylo skierowane do konkreje osoby wiec nie moze byc mowy o zadnej konsekwencji. nie masz racji ale ustapie tobie bys miala satysfakcje


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-05, 20:02 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
mavt napisał(a):
widac jak to forum jest ograniczone bo tu nawet pisac prosto z mostu nie mozna tylko trza owijac w bawelne i nie tylko


ograniczona to jest Twoja skladnia wyksztalciuchu. :) ("a to co pisal admin to tez jest grozba karalna")
Smiejesz sie z innych, że zrobili błędy rzeczowe i powinny dlużej zostać w liceum a sam nie potrafisz się składnie wypowiadać, w dodatku, widze, że nie potrafisz się wypowiadać tak, żeby kogoś nie obrazić. Mi by bylo wstyd, wytykać komuś błędy, pisać o ograniczonym forum a samemu pisać składnią przedszkolaka.
Jeśli uważasz forum za ograniczone to nie pisz, ja nie pisze z ludźmi których uważam za ograniczonych, bo po co się intelektualnie poniżać? ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-05, 20:04 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
mavt - nie rzucaj się, bo nikt tu Cie nie atakuje. wyluzuj.
Prawda jest taka, że mam wrażenie, że szukasz zaczepki :) a mi sie tak nie chcesz dziś kłócić.. :) zrobisz mi ta przyjemność i przestaniesz się pieklić? :)
proszę, nie daj mi stracić wiary w ludzi :) nie bądź kolejna osobą, która wchodzi an forum i jej pierwszym postem jest oskarżenie że nie ma wolności, jest cenzura i 'burdel' :) poznaj najpierw forum a potem Ci obiecuje że sie pokłócimy, ok? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-05, 21:24 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Kolejna prowokacja, na którą nie warto zwracać uwagi :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-06, 12:30 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:


Idź poprzeklinaj głośno na ulicy. Najlepiej krzykiem. Nie zrobisz wrażenia idioty?

Takie samo miejsce publiczne, jak i Forum, prawda?

Albo nawyzywaj kogoś od idiotów. Nie dostaniesz idiotycznego osta, tylko w niektórych sytuacjach tak w czapę, że Ci się tego odechce.



Do tego pijesz?

Znajdź mi tutaj zdanie, że JA komuś coś zrobię.

Ja jakoś nie widzę.

Więc zacznij czytać ze zrozumieniem i przestań się czepiać, skoro nie potrafisz ogarnąć sensu wypowiedzi.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

KULTURA
PostNapisane: 2009-05-16, 00:13 
Ludzie, badzcie powazni!!!! Inteligentni i kulturalni nie musza nawet czytac regulaminu, bowiem ich inteligencja i kultura nie pozwala na jego lamanie. Kazdy moze sie tu wypowiedziec na kazdy temat, ale normy miedzyludzkie, jak kazde inne, tez maja swoje granice. Kazdy ma jakis tam zal do czegos lub kogos, ale to nie upowaznia go do stosowania wulgaryzmow czy wypowiadania sie w sposob obcesowy, zabroniony kodeksem karnym. To trzeba miec na uwadze, bo za ktoryms razem mozna trafic na kogos, kto pociagnie do odpowiedzialnosci prawnej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

edit //ema


Ostatnio edytowano 2009-05-16, 20:12 przez JANOMAR55, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-16, 11:51 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A ty nie musisz krzyczeć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-16, 18:38 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Później wyedytuję tego posta na małe literki, bo tu całkiem mądre rzeczy są.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO