dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-10-04, 22:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-09-25, 15:23
Posty:56
Ja chcialem ludzi wywalac ? Moderator powinien wiedziec takie rzeczy chyba no nie ? Mi sie nie podobala ? W kazdym topicu pisalem "to jest tylko moje zdanie, zróbcie jak uwazacie" i nie slusznie mnie tutaj osadzasz. yeti mi pisal juz wczesniej o tym JuniorAdminie, ale napisalem ze nie zabardzo chce isc na to stanowsko, wiec swiadczy to o tym ze niechialem rzadzic ! jak to niezdazyles sie zemna dogadac ?? pisalem Ci grzecznie na gg co sie stalo z moim dzialem dlaczego mam ograniczone prawa nie odpisywales i co ?? teraz wkrecasz ze chciales sie ze mna dogadac. Co ja bym Ci na tym forum mogl zaszkodzic ??? Co do zmian na forum, hmmm moze i sie troszke czepialem zeby duzo zmnieniac ale tak jak pisalem powyzej zawsze pisalem ze to tylko moje zdanie jest. Wiec nie zgadzam sie z Toba w pelni !


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 22:43 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Spedi, jak chcesz rzadzic ludzmi, to zaloz sobie czata na polchacie, bedziesz administartorem pokoju i bedziesz mogl wywalac kogo bedziesz chciał. Moderator powinien wiedziec gdzie i jak sie wywala, ale rozmawiajac o tym ze mna na poczatku to nie byl dobry pomysl, kazdy by nabral podejrzenia. Napisales mi na GG, zgadza sie dostalem jakas wiadomosc, ale nie bylo mnie w tym czasie przy komputerze, odpisalem Ci zaraz po tym jak przyszedlem. Reszty Twojej wypowiedzi nie rozumiem. Masz prawo sie z tym nie zgadzac.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 22:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-09-25, 15:23
Posty:56
No to mam nadzieje ze to juz moj ostatni post. Tak jak mowie odchodze, uwazasz mnie za intruza, bo pytalem o takie rzeczy. Co dalem komus bana ? narobilem syfu na forum ? Wrecz przeciwnie dzieki mnie i dzieki moim chceia zaprosilem kilkanascie osob na to forum zeby sobie poczytali. No coz.... TO byl moj ostatni post. g7odny pisal zebym zostal, ale ja nie zostane, porpostu ja nie bede pracowal z kims kto mnie podejrzewa o nie wiadomo o co, dobra ja tez zrobilem tutaj chaje, ale nie dziwcie mi sie jak soedzialem troche na tym forum i kombinowalem jak rozwinac dzial komputery. Dzisiaj wchodze i moja praac poszla na marne. Wiec prosze Pawel jak potrafisz to mnie wywal calkowicie usun mojego user, niechce tu wiecej wchodzic.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-05, 14:19 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
yeti napisał(a):
Witam!
Zaczac powinienem od wyjasnien, ale niestety zaczne od samego konca...No wiec, nie zycze sobie rzucania bluzgami na lewo i prawo na tym forum (jesli Ci to nie odpowiada to zajrzyj do tematu "Zanim napiszesz na gygy" w dziale "Humor", tam temat jest doglebnie rozpisany).
Po drugie: Twoje wykrety ze kasowales tylko w "swoim dziale" jakos mi nie pasuja do ramek...niestety mam logi ktore mowia cos zupelnie innego. Nie?
http://www.nakazdytemat.pl/viewtopic.php?t=383 901 Usuń 383 spedi 83.5.23.251 2006-10-02, 21:18
Jesli stwierdzisz ze to jest blachostka, (Natty to rowniez do Ciebie) opowiedz ladnie wszystkim na forum jak edytowales zawartosc postow innych moderatorow i (jak to pieknie ujales) "zwyklych userow"...
Po trzecie: Nie bedziemy tolerowc zachowan typu "ja chce miec swoj dzial, swoje zasady, swoj regulamin. Niechce innych moderatorow w moim dziale. Chcialbym miec dostep do PA..."-bez komentarza.
Po czwarte: Nie zostales usuniety z forum, ciagle jestes moderatorem (jakbys nie zauwazyl), Twoj dzial ciagle istnieje (nie zostal skasowany, tylko przeniesiony w bezpieczne miejsce), a powodem usuniecia nie bylo moje (nieukrywane) uprzedzenie do Ciebie, tylko fuzja z XPortalem (dzieki wielkie Maximusowi).
Po piate: Nie podpisywalem z Toba zadnej umowy i nie widzialem sensu tlumaczyc sie przed Toba z podejmowanych przeze mnie decyzji, ktore (mam taka nadzieje) przyniosa forum duze korzysci.

Ps. Jesli chcesz byc dalej moderatorem, nie wykluczam takiej ewentualnosci, musisz troche pobyc "zwyklym userem", jesli nauczysz sie troszke pokory, przejdzie Ci mania wielkosci i Pawel, ja badz grono modow stwierdzimy ze potrzebujemy moderatora to dostaniesz dzial.
Ps.2. Przeciez i tak chciales odejsc do forumowisko.pl...bardziej Ci sie podobalo. Jesli tam dostaniesz chociazby HalfModa odezwij sie do Nas, napewno dostaniesz moda i dzial:))
Tyle.
Pozdrawiam
yeti


yeti ale o co tam chodzi ze cos do mnie bo ja nie rozumiem :roll: ja tez cos zle robilam czy cos bo kurcze nie kapuje (blondynka jestem a na dodatek ciemna wiec nie dziwcie sie) :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-05, 14:23 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Chodzi o to ze spedi edytowal twojego posta...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-05, 14:53 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-29, 15:33
Posty:35
Lokalizacja: Ciechanów
yeti napisał(a):
fuzja z XPortalem (dzieki wielkie Maximusowi).


Nie ma za co.Mam nadzieję,że nasza współpraca się będzie świetnie układać. W 100% popieram decyzję Administracji w sprawie Spediego,a jego pretensje są nieuzasadnione.Jest tylko modem i jego możliwości na forum są ograniczone, powinien się z tym pogodzić,albo odejść.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-05, 14:57 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Ja popieram obydwie strony poniewaz obydwie popelnily blad...

Sprawa jest juz zamknieta i nie ma co wspominac...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-05, 16:15 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Temat uwazam za zamkniety.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO