dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ostatni moj temat, a zarazem post na tym forum. ZAZALENIE
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-10-04, 21:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-09-25, 15:23
Posty:56
Jak mozna bylo sie tak chamsko zachować ? Wywalic mnie ze stanowiska Moderatora i nic nie napisac, wywalic moj dzial komputery. Ja wiem ze to bylo zaplanowane zeby mnie wywalic predzej czy pozniej. Nie pasowalem do was bo usunalem sobie kilka postow w moim dziale, przeszkadzalo wam to, ze mam chce przerobek, nie pisaliscie mi o tym celowo, zeby mnie nie wkurzac za to teraz wam sie udalo. Poczytam sobie odpowiedzi jesdzcze w tym temacie i zwijam na dobre.

ządam wyjasnienia sprawy !


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 21:49 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
Witam!
Zaczac powinienem od wyjasnien, ale niestety zaczne od samego konca...No wiec, nie zycze sobie rzucania bluzgami na lewo i prawo na tym forum (jesli Ci to nie odpowiada to zajrzyj do tematu "Zanim napiszesz na gygy" w dziale "Humor", tam temat jest doglebnie rozpisany).
Po drugie: Twoje wykrety ze kasowales tylko w "swoim dziale" jakos mi nie pasuja do ramek...niestety mam logi ktore mowia cos zupelnie innego. Nie?
http://www.nakazdytemat.pl/viewtopic.php?t=383 901 Usuń 383 spedi 83.5.23.251 2006-10-02, 21:18
Jesli stwierdzisz ze to jest blachostka, (Natty to rowniez do Ciebie) opowiedz ladnie wszystkim na forum jak edytowales zawartosc postow innych moderatorow i (jak to pieknie ujales) "zwyklych userow"...
Po trzecie: Nie bedziemy tolerowc zachowan typu "ja chce miec swoj dzial, swoje zasady, swoj regulamin. Niechce innych moderatorow w moim dziale. Chcialbym miec dostep do PA..."-bez komentarza.
Po czwarte: Nie zostales usuniety z forum, ciagle jestes moderatorem (jakbys nie zauwazyl), Twoj dzial ciagle istnieje (nie zostal skasowany, tylko przeniesiony w bezpieczne miejsce), a powodem usuniecia nie bylo moje (nieukrywane) uprzedzenie do Ciebie, tylko fuzja z XPortalem (dzieki wielkie Maximusowi).
Po piate: Nie podpisywalem z Toba zadnej umowy i nie widzialem sensu tlumaczyc sie przed Toba z podejmowanych przeze mnie decyzji, ktore (mam taka nadzieje) przyniosa forum duze korzysci.

Ps. Jesli chcesz byc dalej moderatorem, nie wykluczam takiej ewentualnosci, musisz troche pobyc "zwyklym userem", jesli nauczysz sie troszke pokory, przejdzie Ci mania wielkosci i Pawel, ja badz grono modow stwierdzimy ze potrzebujemy moderatora to dostaniesz dzial.
Ps.2. Przeciez i tak chciales odejsc do forumowisko.pl...bardziej Ci sie podobalo. Jesli tam dostaniesz chociazby HalfModa odezwij sie do Nas, napewno dostaniesz moda i dzial:))
Tyle.
Pozdrawiam
yeti


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 21:57 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Jak to edytowal posty innych userow?!?!?! :shock: Jak mogles edytowac posty innych... I je usowac?!

Uwazam ze Yeti doglebnie opisal powody...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 21:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-09-25, 15:23
Posty:56
Wiesz co nieche mi sie juz z Tobą pisac. Mam gdzies Twoje forum !! Po co mi ten link wyslales w tym twoim poscie ??? Co on ma znaczyc ??? jak jestes taki madry to pokaz mi tematy ktore edytowalem w nie swoim dziale. jestem bardzo ciekaw !! A to ze chcialem odejsc na forumowisko.pl to bull shit. Pisalem ze sie tam zarejstruje, a nie ze odejde tam na dobre.

jaka wkreta z tym "dalej jestes moderatorem" <lol2> jakbym byl modem by mial dostep do pokoju zamknietego !


Ostatnio edytowano 2006-10-04, 22:00 przez spedi, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 21:58 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Ja sie domagam wyjasnien...!

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 22:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-09-25, 15:23
Posty:56
http://www.nakazdytemat.pl/viewtopic.php?t=383%20901 wyjasnij mi co to ma znaczyc ??? dlaczego nawiazujesz do tego topicu ???


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 22:13 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
Uwaga cytat:

"naty napisala na "koledzu"
i naty napisala na "koledzu"
chodzilo o "college"
chodzilo o "college"
zmnienialem z koledz na college
zmnienialem z koledz na college
moge takie zmiany robic ?
moge takie zmiany robic ?
oczywiscie zaznaczylem to ze edytowalem to slowo"

1. Mieszkamy w Polsce (taki kraj we wschodniej czesci europy) i mowimy po polsku, tak? Jesli tak, to slowa "college" uzywamy w spolszczonej wersji czyli "koledz"-tak jak napisala Natty.

2. Czy nauczycieli w szkole tez poprawiasz jesli sie przejezycza, albo walna jakas gafe? Troche kultury internetowej by nie zaszkodzilo...

3. Jesli masz zamiar udzielac sie na TYM FORUM, prosze Ci abys przeprosil wszystkich uzytkownikow ktorych swoim zachowaniem uraziles, szczegolnie g7odnego.

4. To co nazwales linkiem, jest w rzeczywistosci logiem systemu, to jest tylko kawalek danych ktore pokazuja ze cos majstrowales. Wybacz, ale nie wpuszcze Cie do PA zeby pokazac Ci orginal.

5. Miales czelnosc moderowac posty innych moderatorow w Pokoju Zamknietym!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 22:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2006-09-25, 15:23
Posty:56
g7odny ma przeprosiny, ale Ty nie! g7odny Zaraz po mojej rejstarcji na tym forum przywital sie jako pierwszy i pisalismy troche na PW uwazam ze jest spoko, ale wkurzylo mnie to ze niechial mi napisac o co tu chodzi

Jeszcze jedno... Podaj przyklad edycji nie moich postow w pokoju zakmnietem podobno mozesz wszytsko to pokaz swoje mozliwosci. A zreszta jak ktos chce kogos uwalic to moze to zrobi bez problemu Ty jestes Adminem wiec mozesz wszytsko.

Na mnie juz czas...Nara !!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 22:21 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
No stary...Przegrana sprawa...nie wiem jak masz zamiar to odpokutowac, ale wypadaloby....

[ Dodano: 2006-10-04, 22:25 ]
Wedlug mnie przesadzasz spedi...jezeli juz tyle sie napisales to powinienes zostac i pokazac ze juz sie to nie powtorzy...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-04, 22:25 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Spedi nalegal zeby miec dostep do PA, od samego poczatku interesowal sie, jak wywalac ludzi (forum istnieje od 6 miesiecy, nie bylo potrzeby nikogo blokowac, procz botow). Kiedy spedi zostal moderatorem calego forum, bałem się, ze cos zrobi, ciągle mu sie cos nie podobało, w logach zauwazylem, ze kasował jakis post w nieswoim dziale, marudzil ze nie mamy szans do forumowiska i ze nie bedzie tutaj dluzej siedziec. Nawiazujac wspoprace z xportalem, przenieslismy dział komputery i zastapilismy go linkiem do forum xportal. Spedi nie został wywalony, jest takze moderatorem, co swiadczy kolor jego nicka, chcielismy sie z nim dogadac jaki dział chce moderowac, ale niestety nie zdazylismy.
Dzisiaj jestem pewny, ze on chcial tylko rzadzić, swiadczy o tym rozmowa na ShoutBoxie. Zamiast porozmawiac z kims, denerwowal sie i wyzywał osoby, ktore nic z tym wspolnego nie miały, zrobil niepotrzebne zamieszanie

Wejdzie do pokoju zamknietego bylo tylko tymczasowo wyłączone, poniewaz ma dostep do tego pokoju tylko grupa porzadkowa, ktora jest jednoczesnie moderatorem wszystkich for, jak wczensiej napisalem, balismy sie ze zacznie kasowac.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO