dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zażalenie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-18, 18:03 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Otrzymałem niedawno ostrzeżenie: http://www.nakazdytemat.pl/warnings.htm ... serid=5440. Z kontekstu całej sytuacji domniemywam, że chodzi o ten temat: topics148/zal-mi-czasem-vt5008,15.htm. W regulaminie forum, dostępnym pod tym adresem: topics135/regulmin-ogolny-forum-vt1850.htm nie funkcjonuje pojęcie "wycieczki osobistej". W związku z czym, nałożone ostrzeżenie, w świetle wyżej wymienionego regulaminu jest całkowicie bezprawne.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 19:48 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Ale obrażanie użytkowników Forum istnieje.

Szacunek dla starszych - owszem, ale nie pozwolę na aroganckie i ignorancyjne zwracanie się do innych użytkowników Forum.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 19:55 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
zysio napisał(a):
Ale obrażanie użytkowników Forum istnieje.

Szacunek dla starszych - owszem, ale nie pozwolę na aroganckie i ignorancyjne zwracanie się do innych użytkowników Forum.


Ale to nie jest obraza. Obrazą byłoby, gdybym powiedział np. Piorun jest głupi. Co też nie padło z moich ust. Demonstrowanie własnej niechęci, przemieszanej z wyższością, niezależnie od podzielonych opinii na ten temat, nie zostało w regulaminie ujęte jako zachowanie niepożądane. Zatem przekroczyłeś swoje kompetencje, bo nigdzie też w regulaminie nie jest napisane, że administratorzy mogą nadawać ostrzeżenia wedle uznania.

A teraz promyk słońca. Wiem, że ludziom młodym wydaje się, że podbiją świat, ale jeżeli ktoś chce demonstrować wiekową solidarność, to niech nie nadużywa swojej funkcji, bo jest to niesmaczne, a także moralnie wątpliwe.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 20:06 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Cytuj:
1.4 Nie obrażamy siebie nawzajem

Nie muszę chyb skomentować, każdy rozumie.

Cytuj:
2.1. Użytkownicy mają prawo korzystać z wszelkich dostępnych im możliwości Forum na zasadach zgodnych z Regulaminem i bez szkody dla innych.

Forum jest miejscem gdzie każdy powinien czuć się komfortowo oraz w którym każdy ma prawo wyrażać swoje opinie i poglądy. Odnoszenie się do innych użytkowników z wyższością, lekceważenie ich wypowiedzi, zabranianie im wyrażania własnego zdania, wielokrotnie argumentując to zbyt młodym wiekiem jest tłamszeniem i uprzykrzaniem pobytu na forum.

Cytuj:
2.2. Użytkownicy mają prawo zakładać nowe tematy, odpowiadać w nich i głosować w ankietach.


Kod:
Dziecko, nie wtrącaj się w dyskusję, która nawet nie dotyczy Ciebie

Zabranianie innym użytkownikom korzystać z przywilejów zapisanych w regulaminie jest naganne i nieetyczne. Dodatkowo, uwagę zwracać użytkownikom może administracja i moderacja. Jeśli masz UZASADNIONE wątpliwości co do treści jakiegoś postu proszę raportować, powtarzam to setny raz, a nie bawić się w moderację.

Cytuj:
3.5 Piszemy odpowiedzi związane z tematem wątku

Wyzywanie użytkowników od dzieci, które nie powinny się wtrącać do rozmowy jest rażącym odejściem od wątku, które karane jest ostrzeżeniem.

Na Twoim miejscu, Czcigodny Bucu, cieszyłabym się, iż administracja tak lekko i wyrozumiale Cię potraktowała, bo, jak sam widzisz, Twoje przewinienia kwalifikują siędo kilku ostrzeżeń.
Jeśli nie będziesz jeszcze czegoś w regulaminie rozumiał, służę pomocą.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-11-18, 19:09 ]
CzcigodnyBuc napisał(a):
A teraz promyk słońca. Wiem, że ludziom młodym wydaje się, że podbiją świat, ale jeżeli ktoś chce demonstrować wiekową solidarność, to niech nie nadużywa swojej funkcji, bo jest to niesmaczne, a także moralnie wątpliwe.


Proszę abyś zaprzestał insynuacji na temat rzekomego wykorzystywania władzy doi momentu, aż zrozumiesz treść regulaminu i zaczniesz się do niego stosować.
Administracja także zalicza się do grona użytkowników, za jawne obrażanie jej, powinieneś dostać ostrzeżenie. Na razie ustne, przy kolejnej 'wpadce' już pisemne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 20:16 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
ema napisał(a):
Cytuj:
1.4 Nie obrażamy siebie nawzajem

Nie muszę chyb skomentować, każdy rozumie.

Cytuj:
2.1. Użytkownicy mają prawo korzystać z wszelkich dostępnych im możliwości Forum na zasadach zgodnych z Regulaminem i bez szkody dla innych.

Forum jest miejscem gdzie każdy powinien czuć się komfortowo oraz w którym każdy ma prawo wyrażać swoje opinie i poglądy. Odnoszenie się do innych użytkowników z wyższością, lekceważenie ich wypowiedzi, zabranianie im wyrażania własnego zdania, wielokrotnie argumentując to zbyt młodym wiekiem jest tłamszeniem i uprzykrzaniem pobytu na forum.

Cytuj:
2.2. Użytkownicy mają prawo zakładać nowe tematy, odpowiadać w nich i głosować w ankietach.


Kod:
Dziecko, nie wtrącaj się w dyskusję, która nawet nie dotyczy Ciebie

Zabranianie innym użytkownikom korzystać z przywilejów zapisanych w regulaminie jest naganne i nieetyczne. Dodatkowo, uwagę zwracać użytkownikom może administracja i moderacja. Jeśli masz UZASADNIONE wątpliwości co do treści jakiegoś postu proszę raportować, powtarzam to setny raz, a nie bawić się w moderację.

Cytuj:
3.5 Piszemy odpowiedzi związane z tematem wątku

Wyzywanie użytkowników od dzieci, które nie powinny się wtrącać do rozmowy jest rażącym odejściem od wątku, które karane jest ostrzeżeniem.

Na Twoim miejscu, Czcigodny Bucu, cieszyłabym się, iż administracja tak lekko i wyrozumiale Cię potraktowała, bo, jak sam widzisz, Twoje przewinienia kwalifikują siędo kilku ostrzeżeń.
Jeśli nie będziesz jeszcze czegoś w regulaminie rozumiał, służę pomocą.
Pozdrawiam


Doskonale rozumiem regulamin. Ale oczekuję, że ktoś mi wskaże, w którym miejscu obraziłem innego użytkownika (konkretnie: Pioruna). Bo przecież za to zostałem ukarany, nieprawdaż?

Cytuj:
CzcigodnyBuc napisał(a):
A teraz promyk słońca. Wiem, że ludziom młodym wydaje się, że podbiją świat, ale jeżeli ktoś chce demonstrować wiekową solidarność, to niech nie nadużywa swojej funkcji, bo jest to niesmaczne, a także moralnie wątpliwe.


Proszę abyś zaprzestał insynuacji na temat rzekomego wykorzystywania władzy doi momentu, aż zrozumiesz treść regulaminu i zaczniesz się do niego stosować.
Administracja także zalicza się do grona użytkowników, za jawne obrażanie jej, powinieneś dostać ostrzeżenie. Na razie ustne, przy kolejnej 'wpadce' już pisemne.


Przez obrażanie, zapewne rozumiesz pomówienie (zniesławienie). Za wikipedią:
Cytuj:
Zniesławienie - występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia danej funkcji, zawodu lub działalności.


Nawet uznając Twój zarzut za zasadny, wskaż proszę w mojej wypowiedzi: "inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną, lub jednostkę organizacyjną". Nie da się jej wskazać, bo moja wypowiedź nie jest skierowana do żadnej konkretnej osoby.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 20:31 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
CzcigodnyBuc napisał(a):
Doskonale rozumiem regulamin. Ale oczekuję, że ktoś mi wskaże, w którym miejscu obraziłem innego użytkownika (konkretnie: Pioruna). Bo przecież za to zostałem ukarany, nieprawdaż?


Wskazałam w poprzednim poście.

Cytuj:
Przez obrażanie, zapewne rozumiesz pomówienie (zniesławienie). Za wikipedią:
Cytuj:
Zniesławienie - występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia danej funkcji, zawodu lub działalności.


Nawet uznając Twój zarzut za zasadny, wskaż proszę w mojej wypowiedzi: "inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną, lub jednostkę organizacyjną". Nie da się jej wskazać, bo moja wypowiedź nie jest skierowana do żadnej konkretnej osoby.


Nie oznacza to, że nie można znaleźć osoby, która poczułaby się dotknięta Twoją wypowiedzią. Dodatkowo, w kontekście całej wcześniejszej wypowiedzi, nie jest trudne odgadnąć, do kogo odnoszę się Twoje pomówienia. Tak więc proszę, przestań, dopóki nie będziesz miał poważnych, prawdziwych dowodów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 20:37 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Niechęć na PW możesz wyrazić.

Ponadto:

Cytuj:
Proszę abyś zaprzestał insynuacji na temat rzekomego wykorzystywania władzy doi momentu, aż zrozumiesz treść regulaminu i zaczniesz się do niego stosować.
Administracja także zalicza się do grona użytkowników, za jawne obrażanie jej, powinieneś dostać ostrzeżenie. Na razie ustne, przy kolejnej 'wpadce' już pisemne.


Cytuj:
Cytat:
2.5 Użytkownicy mają obowiązek stosowania się do poleceń Administratorów i Moderatorów

Rodzaj ostrzezenia: pisemne
Wartość: 2
Ważne: 4 tygodnie



Krótko - przystopuj nieco ze swoją arogancją i wywyższaniem się nad wszystkich dookoła. Z wysoka z hukiem się spada. Chyba wystarczająco jasno się wyraziłem.

Z mojej strony tyle.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 20:46 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
ema napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
Doskonale rozumiem regulamin. Ale oczekuję, że ktoś mi wskaże, w którym miejscu obraziłem innego użytkownika (konkretnie: Pioruna). Bo przecież za to zostałem ukarany, nieprawdaż?


Wskazałam w poprzednim poście.


Nazwanie kogokolwiek dzieckiem nie jest obraźliwe. Dziecko nie jest określeniem pejoratywnym, tzn nacechowanym negatywnie.

Cytuj:
Cytuj:
Przez obrażanie, zapewne rozumiesz pomówienie (zniesławienie). Za wikipedią:
Cytuj:
Zniesławienie - występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia danej funkcji, zawodu lub działalności.


Nawet uznając Twój zarzut za zasadny, wskaż proszę w mojej wypowiedzi: "inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną, lub jednostkę organizacyjną". Nie da się jej wskazać, bo moja wypowiedź nie jest skierowana do żadnej konkretnej osoby.


Nie oznacza to, że nie można znaleźć osoby, która poczułaby się dotknięta Twoją wypowiedzią. Dodatkowo, w kontekście całej wcześniejszej wypowiedzi, nie jest trudne odgadnąć, do kogo odnoszę się Twoje pomówienia. Tak więc proszę, przestań, dopóki nie będziesz miał poważnych, prawdziwych dowodów.


Odgadywać można. Ja zgaduję, że za dwa lata zostanie wynaleziona szczepionka przeciw HIV, uniwersalne lekarstwo na raka, a samochody będą jeździć na mocz. Niestety, są to tylko zgadywanki, które są pozbawione merytorycznego uzasadnienia.

Wracając do tematu dowodów, to wy powinniście mi udowodnić, że popełniłem wykroczenie przeciwko regulaminowi, nie zaś ja wam udowadniać moją niewinność.

Abstrahując od całości tematu, to jestem zażenowany. Czuję się jak wrzucony w Gombrowiczowską rzeczywistość Józio. A niestety, przed pupą nie ma ucieczki. A ponieważ nie da się przed nią uciec, nie pozostaje mi nic innego, jak zakończyć temat.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 20:59 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
CzcigodnyBuc napisał(a):
Abstrahując od całości tematu, to jestem zażenowany. Czuję się jak wrzucony w Gombrowiczowską rzeczywistość Józio. A niestety, przed pupą nie ma ucieczki. A ponieważ nie da się przed nią uciec, nie pozostaje mi nic innego, jak zakończyć temat.


Jeśli już nawiązałeś do tego jakże prawdziwego utworu - na własnej skórze czuję wspomniane przez Ciebie upupianie. Niestety, Ty odgrywasz rolę Nauczyciela, nie Józia. Powtarzając w kółko swoje racje, nie mając na poparcie swoich wypowiedzi, żadnych rzetelnych argumentów, podpierając się tylko grą mądrych słówek (których - ku Twojemu zdziwieniu, znaczenie zna każdy z nas) oraz pseudonaukowymi wywodami próbujesz odeprzeć wypunktowane, jasno zacytowane odpowiedzi na Twoje pytania. Jednak masz rację, już Gombrowicz pokazywał dziwną niechęć dorosłych, do uznania racji młodych. Nie liczy się prawda , tylko wiek rozmówcy. Cóż. W każdym razie miło, że posłużyłeś się tym przykładem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zażalenie
PostNapisane: 2013-12-11, 12:52 
nie wnoszę zażalenia,raczej proszę Was o udzielania się.
Możliwe, że moja osoba działa sennie,bo gdzie się nie pojawię tam wszystko zamiera.
chciałabym żeby zima,chociaż łagodna zginęła a nie ciekawi ludzie którymi jesteście


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO