dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-03, 19:38 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
może poszukaj też jakiegoś forum o psach albo coś w tym stylu, tam na pewno by było informacji full

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-03, 20:17 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Labradora mają moi sąsiedzi. Te psy są uważana za idealne dla dzieci i osób niepełnosprawnych, ponieważ są bardzo spokojne. Łagodne, wesołe, przyjazne, bardzo towarzyskie, a przede wszystkim łatwo go "wyszkolić" ;) Szybko się uczy i jest bardzo posłuszny. Labradory są bardzo często wykorzystywane do dogoterapii, bo są cierpliwe i mam potwierdzenie od sąsiadów, że nawet jak w szpitalu banda dzieciaków się na niego rzuci, siadają na niego, ciągną go na wszystkie strony itp. to cierpliwie to znosi i go to nie rusza ;-)
A West...słyszałam trochę o nich, ale nic konkretnego nie napiszę, bo styczności nie miałam :) Wiem tylko, że są zaczepne, energiczne, mogą być agresywne w stosunku do innych psów i że pielęgnacja jest trudna. Ale polecam poszukać trochę informacji w internecie. Np. :
West
http://www.podajlape.pl/rasa/158/0/West ... errier.php
Labrador
http://www.podajlape.pl/rasa/23/0/Labra ... riever.php


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-03, 20:37 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
asiula_14_15 napisał(a):
wyszkolić

tylko wyszkolić psa trzeba umieć, wiec najlepiej jakas ksiazeczka albo duzo szukania w necie

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-03, 20:50 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Niekoniecznie, samemu też da się radę. Chodzi o zwykłe posłuszeństwo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-29, 00:38 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Chyba mało jest psów, które nie gubią sierści, no chyba że jej nie mają, to już inna sprawa. Osobiście poleciłabym labradora - mam takiego pieska i przyznaje, że jest naprawdę spokojny i posłuszny, niestety jest dość duży. Mam znajomą, która posiada jamnika - podobno też są spokojne w pożyciu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-29, 18:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-19, 19:07
Posty:39
Lokalizacja: nie napisze i chĂłi
idz do schroniska i wybierz 1 z brzegu a najlepiej 2

_________________
Jestem tym kim jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szczęśliwi.
/ Barbara Rosiek /


(\__/)
(O.o )
(> < )

Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2013-03-19, 13:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-12, 10:35
Posty:9
Lokalizacja: Lublin
Wątek stary, ale chciałabym go odnowić. Miałam kilka zwierzaków, ale ponieważ często się z mężem przeprowadzamy i mieliśmy spore kłopoty z naszymi "podopiecznymi", nie chcieliśmy mieć już zwierząt. Jednak gdy zobaczyłam pieski Bichon Frise to się w nich zakochałam. Są niesamowicie słodkie. A czy Wam się podobają?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2013-05-06, 11:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-05-06, 10:41
Posty:17
Zależy w jakim miejscu mieszkamy, czy w domu czy w mieszkaniu w bloku. Duże psy męczą się w bloku. Ja mieszkam w domu na wsi i mam owczarka belgijskiego z którego jestem bardzo zadowolony.

_________________
Planujesz budowę placu zabaw dla dzieci? Tylko bezpieczna nawierzchnia firmy Eurogoma zapewni komfort i bezpieczeństwo na lata! Wejdź na www.eurogoma.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2014-01-09, 23:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-14, 23:32
Posty:5
ja mam Westa. szczerze polecam - radosny, towarzyski, zero agresji, mały, słodki, taki pluszaczek. a do tego ma włosy, więc problem sierści odpada :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2014-02-05, 22:37 
Miałam psa, co prawda kundel, ale kochałam go. To był kundel a pies kundel do innych biegnie i pobiegł i już nie wrócił . Żal mi bardzo, bo to był mądry trochę pies pomijając to, że mam kilka ran po ugryzieniu , ale dzień w dzień wychodził po mnie ,gdy szłam z pracy, cieszył się ,gdy skądś wracałam , teraz gdy idę to jak mi smutno że nikt nie biegnie, nie skaczę do mnie z radości że jestem. już chyba chcę psa ,ale teraz już rasowego by nie pobiegł nigdzie, myślałam o owczarku niemieckim, ale ja chcę go mieć w domu , obok mnie cały czas, owczarek odpada, ale na pewno nie chcę takiego malutkiego, zapomniałam co to za rasa , pies musi być pies nie sarenka. ktoś kto się zna lepiej ode mnie może powiedzieć jaką rasę szukać ,średnia wielkość, puchaty, czysty, przyjacielski, może być pieszczocha .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO