dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakiego wybrać psa?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-18, 18:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-18, 18:11
Posty:5
Skąd masz taki niedorzeczny przesąd, że "kundel do innych biegnie"? Każdy pies, czy rasowy czy mieszaniec będzie Ci uciekał, jeśli nie poświęcisz mu wystarczająco dużo czasu i nie nauczysz go przynajmniej podstaw posłuszeństwa. Proponuję Ci przede wszystkim posiąść wpierw podstawową wiedzę na temat psów i ich wychowywania, bo skoro poprzedni pies Cie gryzł to najwyraźniej sobie nie radzisz z tym. Owczarek niemiecki jest jak najbardziej domowym psem, jest to rasa zbyt inteligentna na to, by miał być odosobniony siedząc cały czas na dworze. Czysty, przyjacielski pieszczoch - taki będzie każdy, bez względu czy rasowy czy nie, wszystko to podstawa odpowiedniego wychowania i poświęcenia mu ogromu czasu. Mimo wszystko polecam wybrać się do schroniska i wybrać tam psiaka, uszczęśliwisz jego a on Ciebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2014-02-19, 20:06 
Witam, całkiem możliwe że nie potrafię nawet psa wychować, bo ja skupiam się na wychowaniu dzieci. To zły pomysł, bym wybrała się do schroniska, bo ja bym chciała te wszystkie pieski a to jest niemożliwe. Ja uważam że pies może wszystko i jak ma ful wypas to on jest mądry, wie czego nie wolno ,bo psy jak ludzie niektórzy są inteligentne:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2014-03-12, 23:53 
byłam tu niedawno i znowu jestem, mam teraz owczarka, znaczy owczarkową, Ja ją już pokochałam ,ona mnie nie sądzę, moja rodzina nie jest zwolenniczką trzymania psów w domu, ja jestem odmieńcem ,dziś rano mówię do niej masz być cicho gdy wejdziemy do domu i wiecie jak była cichutko, zrozumiała.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2014-06-01, 18:02 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-21, 09:07
Posty:72
Beagle spokojny nie będzie, to jedna z bardziej szczekliwych ras. Jeśli nie chcesz mieć problemów z sąsiadami, to omijaj z daleka! Spokojne są Akita Inu, prawie nie szczekają, z tym że są spore i z tego co wiem wymagają dużo ruchu. Co do sierści, to każdy pies gubi, mniej lub więcej. Ja bym raczej za priorytet uznała to, żeby był spokojny, jeżeli mieszkacie w bloku. Przy częstym czesaniu z sierścią nie będzie takiego kłopotu jak z ujadającym psem i wkurzonymi sąsiadami :) zapraszam też na portal dla miłośników psów www.myzoo.pl - może tam też Ci ktoś coś doradzi :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2014-08-02, 11:39 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Sama nie dawno się zarejestrowałam, bardzo fajny portal, już mam nawet kilku znajomych, zainteresowania też podobny, ogólnie wszyscy na portalu uwielbiamy zwierzęta :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2015-06-29, 22:01 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
groszka napisał(a):
Sama nie dawno się zarejestrowałam, bardzo fajny portal, już mam nawet kilku znajomych, zainteresowania też podobny, ogólnie wszyscy na portalu uwielbiamy zwierzęta :)

o jakim portalu poświęconym zwierzętom piszesz, możesz podać adres?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2015-08-10, 13:48 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-07, 15:39
Posty:39
jeżeli pies ma być do mieszkania to najlepiej żeby to była z tych mniejszych ras, większy pies wymaga dłuższych spacerów i dużo ruchu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakiego wybrać psa?
PostNapisane: 2022-02-03, 21:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-10-09, 21:44
Posty:59
Świetna rasa. idealny pupil dla rodzi i dzieci to https://mojcavalier.pl/ Przyjazna, radosne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO