dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: suplementy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-17, 09:46 
Ja tak na co dzień nie biorę żadnych witamin oprócz folika, bo jak napisał Janusz potrzebuje go każda komórka mojego ciała. Reszta witamin z pozywienia trafia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2015-06-10, 07:52 
Nie zawsze trafia, ale fakt folik w ciąży to podstawa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2015-07-02, 09:09 
Z pożywienia to do organizmu dostaje się około 50% folianów, reszta ginie lub się ulatnia, to suplementacja syntetycznym kwasem foliowym jest raczej obowiązkowa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2016-01-08, 12:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-01-08, 12:01
Posty:7
Witam! Same preparaty witaminowe i suplementy nie zastąpią diety i nie zdziałają cudów Mogą jednak pomóc. Pamiętajmy jednak że wszystkie tabletki ta też leki i warto zachować umiar i zdrowy rozsądek. Ja osobiście polecam zapoznać się z informacjami dotyczącymi chlorelli i spiruliny. Są to algi zawierające ogromne ilości witamin, kwasów, mikroelementów, beta- karotenu. Odtruwają, wzmacniają i regenerują organizm. Posiadają również sprawdzone działanie wspomagające odchudzanie. Polecam zajrzeć na stronę sklepu internetowego Start po Zdrowie. Można znaleźć tam wiele ciekawych informacji na temat tych specyfików a także je kupić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2016-03-11, 19:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
Moim zdaniem na odchudzanie przynajmniej męskie jest najlepszy therm line man . Ten suplement jest u Nas zawsze przed wakacjami jak Jaśkowi przeszkadza jego "bojler" . Ja staram się też z nim zdrowo odżywiać , razem biegamy i chodzimy na siłownie. Uważam , że nie dość ze chudniemy to jeszcze wspólnie spędzamy czas.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2016-04-27, 21:56 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja ostarnio kupiłam oeparol femina i to jeszcze w promocj gdzie dostałam druge opakowanie 505 gratis, teraz mam 2 opakowania suplementu. mogę sobie wypróbować na dłuzej i sprawdzić jakie przyniesie efekty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2016-12-09, 16:16 
jeżeli chodzi o suplementy diety, to ja ufam tylko takim produkowanym z naturalnych składników. A to z prostych względów. Są sprawdzone, przebadane, no i wiem, że nei ma w nich żadnej chemii. A te wszystkie moje wymagania spełnia firma hepatica, produkuja naprawdę świetne suple


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2016-12-12, 17:10 
kamila93a napisał(a):
jeżeli chodzi o suplementy diety, to ja ufam tylko takim produkowanym z naturalnych składników. A to z prostych względów. Są sprawdzone, przebadane, no i wiem, że nei ma w nich żadnej chemii. A te wszystkie moje wymagania spełnia firma hepatica, produkuja naprawdę świetne suple


Odnośnie twojej wypowiedzi - też preferuje naturalne suplementy diety. A przynajmniej takie mające jakieś badania


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2017-01-10, 23:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Z suplementami jest tak, że najlepiej konsultować ich łykanie z lekarzem. Ja od jakiegoś czasu mam osobistego trenera, który teraz rozpisuje mi również dietę. Zalecił mi zażywanie colon slim, który wspomaga proces odchudzania i dzięki niemu czuję sytość, nie podjadam. A dzięki błonnikowi działa też super na pacę jelit. No i jest z naturalnych składników.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2017-01-19, 23:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-01-19, 22:34
Posty:12
Ja stosowałam rózne suplementy, w zalezności od potrzeb - czy wspomagające odchudzanie, czy na włosy i paznokcie, ale moja złota zasada, jaką się kieruje, to skład, musi byc naturalny i na pierwszym miejscu zawierać naturalne składniki. Ostatnio testuje na sobie Bigup, nie tylko poprawia przemianę materii, ale i ogólnie poprawia samopoczucie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO