dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

suplementy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-12-16, 16:16 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-19, 19:27
Posty:45
Suplementy, to temat najbardziej związany z medycyną, więc zamieszczam tu, przepraszam jeśli narobię chaosu;) Chciałam zapytać, czy macie jakieś doświadczenia ze stosowaniem suplementów diety? Ja zmieniłam pracę na siedzącą i zaczęłam tyć. Z braku czasu nie mogę ćwiczyć, ciągnę praktycznie dwie zmiany. Na razie nie ma tragedii, ale zastanawiam się nad zakupieniem jakiegoś specyfiku usprawniającego metabolizm i zmniejszającego apetyt. Rozważam zakup w sklepie suplementydiety.istore.pl, bo widzę, że mają duży wybór Cali Vity, a o tych suplementach słyszałam wiele dobrych opinii. Przede wszystkim zawierają naturalne składniki. Doradźcie jak to działa, czy się szybko chudnie, czy jest możliwy efekt jojo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-16, 19:43 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Taki temat już na forum jest. A jeżeli chcesz chudnąć, to musisz zbilansować swoją dietę, a nie łykać sztuczne suplementy :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-22, 14:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Zgadzam się z przedmówcą,że jeśli chcesz schudnąć to żadne tabletki ci nie pomogą tylko ruch i zbilansowana dieta( nie ma cudów). A sam sklep( suplementydietyistore.pl) znam i polecam jak najbardziej, robię tam dosyć systematycznie zakupy. Preparaty witaminowe nie mają jednak na celu pomóc mi schudnąć ale dostarczyć te składniki, w które uboga bywa moja dieta

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-23, 22:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
sumplement diety nie jest dietą samą w sobie, on pomaga gdy trenujesz i racjonalnie się odżywiasz, prowadząc tryb siedzący sam sumplement Ci nie pomoże, ale potwierdzam, że tego typu specyfiki są bardzo pomocne dla osób które trzymają dietę i regularnie trenują


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-03, 00:30 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-05, 16:47
Posty:77
Suplement samej potrawy nie zastapi, ale moze skutecznie ją wesprzec. Ja np. nie mogac ostatnio zjesc swiezej ryby biore multitabsy tran i takie stosowanie suplementow uwazam za mozliwe. Jesli natomiast ktos chce brac tylko tabletki to powodzenia

_________________
Małżeństwo jest jak oblężone miasto: Ci co są wewnątrz, chcą wyjść, natomiast Ci co są na zewnątrz, pragną się tam dostać :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-24, 11:56 
A to czemu nie możesz zjeść świeżej ryby? Oczywiście, że nie da się brać samych suplementów. Ja się za zdrowo nie odżywiam, choć staram się, ale też muszę uzupełniać witaminy.
Znalazłam fajne urządzenie - kalkulator witamin się nazywa :D można sprawdzić czego nam brakuje:
http://www.plusssz.pl/kalkulator-witamin,57.html


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-25, 16:41 
:mrgreen:
Ja znalazłam taki suplement diety chitinin extra dzięki któremu nie trzeba się katować jakimiś dietami.
Jem spokojnie na pewno zdrowo , trochę ruchu.
i kilogramy same spadają.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-08, 09:49 
Fajny ten kalkulator :lol: Wyszło mi, że najbardziej mi brakuje potasu i wapnia.. trzeba chyba się wziąć za siebie/ :roll:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2010-06-15, 14:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
to zależy co się rozumie przez suplenty. ja nie miałam bliższego kontaktu z suplementami, które miały na celu zmniejszenie mojej wagi, czy zbudowanie masy, ale za to łykałam różnego rodzaju witaminy, czy inne rzeczy, które mogły pomóc mi w tym, żeby być zdrową i efektów tych suplementów byłam bardzo zadowolona ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: suplementy
PostNapisane: 2010-07-05, 17:36 
Byłam na stronie Plusssza i znalazłam inną fajną rzecz. Można stworzyć swojego Plusssza - wybrać skład, wygląd opakowania i odesłać im - z tego co czytałam chcą stworzyć nowe tabletki które będą składem najbardziej odpowiadać 'tworzącym' - pomysł mi się podoba, bo jednak zawsze czegoś nam w tych suplementach brakuje :) aaa i smak można wybrać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO