motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Biuro rachunkowe?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-08-18, 20:20 
Adept

Ja też współpracuję z biurem Gama :) Księgowość online nie jest taka zła, ale jednak preferuję osobisty kontakt. A w biurze Gama zawsze mogę liczyć na miłą obsługę i rzetelność :)

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-01-19, 10:49 
Oczytany mnich

Marek55 napisał(a):
Gość napisał(a):
Ilonnna napisał(a):
ja sobie nie wyobrażam korzystania z biura rachunkowego online, wydaje mi się, że przy takiej współpracy odpowiedzialność jednak trochę się rozmywa, ja mam świetnie biuro http://biurogama.pl/już od dawna i znacznie łatwiej jest dzięki nim prowadzić swój biznes bez brania wszystkiego na własną głowę

Zgadzam się, też obawiam się trochę księgowości online. Jednak czuję się bezpieczniej jak mogę porozmawiać bezpośrednio z osobą, której oddaję moje finanse. O biurze Gama słyszałem bardzo dużo dobrego wśród znajomych i nie tylko i też planuję teraz zlecić im pełną księgowość mojej firmy. Wzbudzają zaufanie.

Moim zdaniem to jedno z najlepszych biur rachunkowych w Warszawie. Działają kompleksowo i bardzo profesjonalnie. Pomogli mi już wyjść z kilku ciężkich sytuacji i bez nich chyba bym sobie nigdy nie poradził. Do tego mają bardzo fajne indywidualne podejście do klienta.

Zgadzam się z poprzednikami. Współpracuję z tym biurem od dwóch lat i nie miałam żadnych problemów. Tylko autorka wpisu pytała o Kraków :D no ale jakby tu trafił ktoś z Warszawy, to już wie z jakiego biura skorzystać ;)

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-02-07, 10:56 
Dla mnie biuro rachunkowe to podstawowy podmiot z którym współpracuję i jeżeli biuro działa źle to cierpi na tym dosłownie cała firma więc faktycznie trzeba je rozważnie wybierać, my od początku mamy szczęście bo współpracujemy z P. Marzeną z Biura Rachunkowego Rabat http://ksiegowoscrabat.pl/ i zawsze można na nich liczyć

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2