dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Biuro rachunkowe?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-02-18, 18:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-03, 10:28
Posty:58
My w firmie sami zajmujemy się księgowością i jestem zadowolona, że nie zleciliśmy tego firmie zewnętrznej bo jednak nie musi być to tak uciążliwe. W ostatnim czasie zainwestowaliśmy w program Invoice Digitizer ułatwiający wprowadzanie danych z faktur i dokumentacji finansowej do systemu. Co znacznie usprawniło cały proces rozliczeniowy i wyeliminowało spore ilości błędów jakie popełnialiśmy podczas ostatnich dni przed rozliczeniem a tych faktur zawsze była ogromna ilość teraz przez skaner idzie to dużo sprawniej i też bezbłędnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Biuro rachunkowe?
PostNapisane: 2019-02-20, 15:24 
Miałam przygodę z rozliczaniem pit, weszłam do pierwszego lepszego biura, bo mówię nie ma różnicy kto będzie rozliczał. Tam panie gubiły się, na bank nie wiedziały jak to mają zrobić, ja nie wiele myśląc spakowałam wszystkie papiery i wyszłam, poszłam do następnego biura i udało się. Już 5 rok się tylko tu rozliczam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Biuro rachunkowe?
PostNapisane: 2019-02-26, 00:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-02-25, 13:43
Posty:6
Oj jest różnica. Myślisz idziesz do specjalisty to on to dobrze zrobi a nie zawsze tak jest. Ile to ja przypadków słyszałam, że koniec końców US wzywał do złożenia korekty... dlatego chyba lepiej wypełniać pit samemu. Zwłaszcza, że online są dostępne programy jak np. ten na PITax.pl . Darmowy i nie popełnia błędów


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Biuro rachunkowe?
PostNapisane: 2019-05-15, 02:21 
Ja kiedys założę swoje, ale narazie zdobywam doswiadczenie. Teraz złożyłam cv w kilku biurach. A zrobiłam je w kreatorze szybkiecv


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO