dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Pożyczki "chwilówki"
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-09-30, 00:48 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Samba, z tego co wiem, to prowizje mają rozliczane z bankami, nie kasują więc za spotkanie czy pomoc w szukaniu oferty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2015-09-30, 23:06 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Kiedyś jeszcze mając firme brałam przez nich kredyt. Oni sa jako pośrednik pomiedzy klientem a bankiem ale jako pośrednik maja lepsze oferty niz normlanie mozna dostac w banku. Potrafia wyłapac najkorzystniejsze w zalezności od tego co komu jest potrzebne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2015-11-03, 16:30 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-09-04, 11:23
Posty:16
Pośrednik bierze dużo pieniędzy. Ja zawsze korzystam z pożyczek internetowych - Z reguły jest to Lendon. Jestem zadowolona.

_________________
Kto oddaje się wszystkim rozkoszom życia, nie odczuwa żadnej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2015-11-14, 20:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 20:34
Posty:41
znajomy z pracy wspominał mi że brał pożyczkę w Wonga i kolejny raz jak będzie zmuszony to również skorzysta z tej firmy. Zadowolony jest. A z Was ktoś brał w tej firmie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2015-11-14, 21:10 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Znajoma brała, ale nie była zadowolona, bo wciąż do niej wydzwaniali i namawiali na przedłużenie, choć jasno powiedziała, że nie chce.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2015-11-30, 18:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-30, 18:55
Posty:10
Witam! Samba_mamba, jako przedstawiciel wonga.com chciałbym się odnieść do Twojej wypowiedzi. Nasi agenci nie kontaktują się z Klientami z własnej inicjatywy w sprawie przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Kontakt telefoniczny może z naszej strony nastąpić w przypadku pierwszej pożyczki - w celu udzielenia pomocy przy ukończeniu wniosku oraz przypomnienia o zbliżającym się terminie spłaty. Jeżeli pożyczki spłacane są bez opóźnień, komunikacja ze strony wonga.com opiera się na wysyłaniu przypomnień sms i e-mail.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=nakazdytemat.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2015-12-15, 21:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-28, 13:06
Posty:61
Samba mamba, pytałaś ile kosztuje takie doradztwo. Nie kosztuje CIebie nic, oni zarabiają na tym, że dają dobrą obsługę. To tak jak doradca, od którego kupujesz ubezpieczenie samochodowe - najczęściej ma kilka firm w ofercie i dopasowuje pod Twoje warunki najlepszą ofertę. Tak samo miałem w Idea Expert.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2015-12-20, 12:04 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 23:40
Posty:58
Panie Tomaszu a wonga.com ma jakieś oddziały stacjonarne w Polsce?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2015-12-29, 14:20 
o Wonga słyszałem rózne opinie, ale dla mnie sprawdzony jest Lendon. Nie nagabują ludzi, pożyczka do 1500zł za darmo - brałem na święta. Generalnie jestem za pożyczkami gotówkowymi, bo nie raz ratują życie, szczególnie jak ma się chore dziecko. I kredyt na mieszkanie. Żaden bank nie chce dawać pożyczek..


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-03-01, 21:53 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Nie korzystam wprawdzie z takich rozwiązań, ale doceniam takie kampanie jak ostatnio wypuściła Wonga właśnie we współpracy z Wapniakiem. Widzieliście ten filmik na yt? https://www.youtube.com/watch?v=nC_ym2nr2VQ&feature=youtu.be - bardzo ciekawe. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO