dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Pożyczki "chwilówki"
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-14, 17:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-03-14, 17:14
Posty:2
Ja nie radziłbym nikomu brać chwilówek...chyba że takie na 30 dni wiedząc że będzie z czego spłacić potem...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-03-15, 16:42 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
Greenka napisał(a):
Czy ktoś z was ubiegał się o taką pożyczkę i zna zasady i sprawdzone firmy, które nie mają miliona gwiazdek i małych druczków w, ktorych łatwo się zamotać ? Potrzebuję niedużej kwoty i zastanawiam się właśnie czy uzbierać czy lepiej pożyczyć? Jak myślicie?

uuuuzbieeerać!

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-06-19, 22:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Możesz zobaczyć na ofertę emamony. Mają kalkulator na stronie, więc wszystko sobie wyliczysz. Plus formalności trwają 15 min.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-06-22, 22:11 
czasem biorę pożyczkę, ostatnio np. chciałam na parę dni wyjechać i nie było kasy... pożyczka to nic złego:) moim zdaniem najlepsza firma to Kasa Tak, na dowód, szybko, bez zbędnych formalności.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-06-24, 20:47 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
nigdy nie biorę żadnych pożyczek!

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-08-01, 21:56 
Ja ostatnio korzystałam z usług via sms i załatwiłam wszystko w ciągu 15 minut. Nie sądziłam, że można to zrobić nie wychodząc z domu.Wzięłam sobie 1000 zł za zero% prowizji..


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-08-07, 17:46 
żadnych opłat??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-08-17, 20:16 
Może nie darmowa, ale bardzo korzystna - 10zł kosztów i dwa miesiące na spłatę miałam przy okazji korzystania z oferty wongi. Oferta godna polecenia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-08-25, 00:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-08-22, 23:50
Posty:5
To co jest największa przewagą chwilówek to fakt, że pieniądze na naszym koncie mogą pojawić się już kilkanaście minut po złożeniu wniosku. Tak jak w wonga. Formalności ograniczone są do minimum. To właśnie dlatego stają się bardziej popularne od tradycyjnych kredytów bankowych, które niejednokrotnie udzielane są na restrykcyjnych warunkach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-08-28, 12:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-12, 23:17
Posty:21
Ja też już kilka razy brałem szybką pożyczkę i najlepszy warunki ma ExtraPortfel, mają najmniejsze koszta pożyczki. Dwa razy pożyczyłem u nich po 1,5 tys. złotych. A pierwsza pożyczka była totalnie bez opłat, zero. Lubię czytelne zasady i takie tutaj mają. Nic nie ściemniają, nie ma małych druczków, wszystko jest jasno napisane. ExtraPortfel daje kasę na 45 dni, co też jest bardzo atrakcyjne, konkurencja główne na 30.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO