dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Pożyczki "chwilówki"
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-09-03, 17:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-30, 18:55
Posty:10
Witam! Włada, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki w naszej firmie. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500zł, a jej koszt to tylko 10zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=nakazdytemat.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-10-16, 16:22 
Valera napisał(a):
Może nie darmowa, ale bardzo korzystna - 10zł kosztów i dwa miesiące na spłatę miałam przy okazji korzystania z oferty wongi. Oferta godna polecenia.


Pierwsza 10zł. A orientujesz się ile za następna sobie liczą?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-10-24, 19:44 
Jak szukacie pożyczki za free, to zwróćcie się do Ledon, oni nowym klientom dają pierwszą pożyczkę za darmo, ile pożyczasz tyle oddajesz, naprawdę fajna opcja.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-11-02, 21:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-30, 18:55
Posty:10
Witam! Moskwik, kolejna pożyczka w wonga.com udzielana jest na indywidualnych warunkach, a wniosek o nią możesz składać zaraz po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wzrosnąć do wysokości 5000 zł, ale kwota ta ostatecznie jest uzależniona od Twojej obliczanej zdolności kredytowej. Całkowity koszt pożyczki możesz zobaczyć już podczas składania wniosku - pod suwakami, na których wybiera się kwotę oraz czas, na jaki ma zostać udzielona pożyczka. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=nakazdytemat.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2016-12-01, 20:05 
Ja pożyczałam mniejszą kwotę, potrzebowałam 1700 zł i tyle od razu dostałam w Tanim Kredycie i tyle spłaciłam, opóźniłam się co prawda w spłacie ale spokojnie przedłużono na 7 dni bez dodatkowych dopłat


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2017-02-23, 17:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Z tego co wiem na te chwilówki trzeba konkretnie uważać. Sporo ciekawych artykułów na ten temat ostatnio widziałam na https://moneye.pl/ Mój ulubiony blog finansowy gdzie codziennie coś piszą na taki temat. Można nabyć sporo fajnej wiedzy i potem nie popaść w tarapaty :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2017-03-30, 21:21 
Zgadza się, na takie chwilówki trzeba uważać. Zawsze może być tam jakiś haczyk, o którym nie wiemy. Najlepiej zaufać bankom i tam wziąć pożyczkę. Warto wcześniej też sprawdzić ranking kredytów na http://moneye.pl żeby wiedzieć do jakiego banku się udać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2017-04-04, 20:10 
Oj tak, ja tez bym uważal na takie chwilówki, nigdy nie wiadomo, czy nie ma tam żadnych haczyków. Najlepiej brac kredyt w banku. Lepiej też wcześniej sprawdzić na http://moneye.pl co oferuja rózne banki i porównać sobie kredyty w rankingu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2017-04-06, 14:37 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
hm, ja brałam ostatnio pierwszą pożyczkę na emonero.pl :) W sumie fajnie, szybko itp - pierwsza pożyczka bezpłatnie, ale trzeba uważać żeby wziąć kwotę która możemy spłacić bo później przedłużanie daty spłaty chwilówek robi spore koszty

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pożyczki "chwilówki"
PostNapisane: 2017-04-21, 19:18 
Mi też się raz zdarzyło wziąć chwilówkę. Wzięłam w Lendon. Ogólnie wszystko okej, żadnych zastrzeżeń nie mam. Pożyczke oddałam, wszystko tak, jak w umowie. Żadnych ukrytych kosztów ani nic nie miałam. Okej ogólnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO