dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie język wybrać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-12-01, 11:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Angielski to podstawa. Inne tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba lub hobbystycznie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-12-08, 15:36 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
No nie do końca. Mamy czasy, gdzie w mojej ocenie dwa języki to minimum. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-12-09, 12:12 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 13:50
Posty:36
Angielski wiadomo podstawa, ale też norweski ostatnio modny i chiński


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2016-01-15, 08:53 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-01-15, 08:39
Posty:5
Moim zdaniem angielski, niemiecki, portugalski to są najbardziej popularne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2016-01-21, 19:11 
Ja sie uczę niemieckiego w Akademii Językowej. Uważam, że niemiecki to dziś o wiele ważniejszy język niż angielski, bo angielski to nawet 5 letnie dzieci już ogarniają a ludzi z niemieckim jest bardzo mało :).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2016-01-21, 19:11 
Ja sie uczę niemieckiego w Akademii Językowej. Uważam, że niemiecki to dziś o wiele ważniejszy język niż angielski, bo angielski to nawet 5 letnie dzieci już ogarniają a ludzi z niemieckim jest bardzo mało :).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2016-02-08, 12:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
Może Japoński ? Z narzeczonym mamy zamiar się wybrac na taką wycieczkę do Japonii. Ja osobiście nie widzę w tym nic ciekawego bardziej mój się tym fascynuje ale może mnie się spodoba :) No i jakieś słowniki i fiszki oraz rozmówki w matrasie kupujemy bo tam akurat rabaty na to były a tak ogólnie to drogie są słowniki w innych księgarniach :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2016-02-15, 17:15 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Angielski to już chyba podstawa obecnie. Myślę, że z innych warto zastanowić się nad niemieckim, rosyjskim, szwedzkim. Mi zawsze marzyła się nauka hiszpańskiego, kto wie może w końcu się za to wezmę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2016-07-14, 15:31 
angielski to rzeczywiście podstawa i jeżeli się go jeszcze nie zna to do nauki trzeba się brać czym prędzej bo bez niego o pracę nawet najprostszą trudno, ja uczyłam się na kursach w szkole lincoln i językiem posługuję się biegle, a teraz zaczynam u nich naukę francuskiego bo bez dwóch języków to ani rusz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2016-08-04, 09:20 
angielski angielskim ale naprawdę warto nauczyc się też drugiego języka, mimo wszystko po angielsku nie zawsze można się dogadać. Ja się w szkole przyłożyłam do niemieckiego, potem byłam jeszcze na kursie i dzięki temu udało mi się złapać w zeszłe wakacje fajną pracę w Niemczech. Dzięki link2usedom trafiłam do hotelu w Niemczech, pracowałam na recepcji, język był własnie wymagany, zdobyłam doświadczenie i przy okazji jeszcze podszkoliłam język


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO