dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie język wybrać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-06-30, 21:28 
Według mnie nauka wymowy bez lektora musi być dosyć trudna, sam się zapisałem do szkoły speak up, próbowałem się uczyć w domu ale brakowało mi kogoś kto będzie sprawdzał czy dobrze mówię, robię ćwiczenia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-07-13, 15:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-07-07, 13:10
Posty:8
Ja nauczyłem się sam w domu niemieckiego. Dobre materiały i człowiek sam jest w stanie się nauczyć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-07-26, 17:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-07-26, 16:33
Posty:21
Najważniejszy jest angielski, przez caly zycie uczylem sie niemieckiego, a teraz w ogole to nie uzywam Szkoda, ze wczesniej nie postanowiłem uczyć się angielskiego. Cały świat zna Angielski.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-07-30, 14:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
Moja historia języka, który wybrałam poza angielskim jest długa ale w skrócie napiszę tak: zakochałam się w Hiszpanie, koledze mojej koleżanki =) Zapisałam się SPAM na lekcje i w rekordowym czasie opanowałam podstawę... później okazało się, że ów Hiszpan jest zajęty ale mnie język został i uczę się cały czas z sukcesem ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-08-04, 14:02 
polacja napisał(a):
A jak się uczycie prawidłowej wymowy, da się nauczyć bez kontaktu z lektorem??

Wydaje mi sie, ze nie za bardzo. Ja jak sie uczylam niemieckiego w szkole jezykowej to czasem myslalam ze mi jezyk powykreca. Cale szczescie ze lektorzy w Lincolnie sa bardzo wyrozumiali i walkowali dopoki sie nie nauczylismy :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-08-11, 22:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Najlepiej uczyć się to, co się czuje. Jeśli kochasz francuski - lepiej Ci przychodzi nauka, nie zmuszasz się niż np. w przypadku kiedy musisz szlifować niemiecki a szczerze za nim nie przepadasz ;) proste! A co do samej metody - każdy ma swoje. Ja akurat często uczę się z niebieskich fiszek, ale najbardziej chodzi o to, żeby wypróbować wiele i znaleźć też swoją ulubioną :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-08-12, 13:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-08-11, 17:37
Posty:4
Angielski, niemiecki, hiszpański bądź języki skandynawskie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-08-13, 19:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Wybierz taki jaki ci się podoba. Chyba nie ma nic gorszego niż zakuwać język którego się nie lubi :P Ja miałam szczęście, że poszłam do akademii językowej na hiszpański w ciemno i spodobał mi się :D jest taki fajny <jupi> łatwo mi się go uczy i cieszę się jak dziecko po każdej lekcji <lol>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-11-26, 22:43 
pamietajcie ze nauka jakiegokolwiek jezyka zaprocentuje przy szukaniu pracy. teraz praktycznie wszystkie firmy zwracaja uwage na umiejetnosci jezykowe. jest taka fajna strona linguajob.pl dzieki ktorej mozna wlasnie znalezc prace w ktorej sie bedzie wykorzystywac dany jezyk


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2015-11-27, 17:08 
To prawda, że znajomość języków obcych to wielki atut na dzisiejszym rynku pracy. Najszybciej wybranego języka można nauczyć się przez 'imersję' czyli zanurzenie w danym języku. Tą metodę można z kolei uskutecznić poprzez wyjazd do szkoły językowej za granicą.
Ja polecam firmę smiletrips.pl która organizuje takie wyjazdy a jej konsultanci podpowiedzą jaki język i jaką lokalizację wybrać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO