dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie język wybrać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-08-04, 13:49 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-08-04, 12:21
Posty:9
Lokalizacja: Wieliczka
Angielski - absolutna podstawa
Niemiecki - podstawa
Hiszpański - znaczna część świata w tym języku gada
Chiński/japoński - to dosyć oryginalne i wygląda dobrze w CV
Rosyjski - jest popyt ze względów politycznych/ekonomicznych
Łacina - czyli jeżyk angielski średniowiecza. Znasz łaćkę, umiesz przeczytać i zrozumieć teksty po włosku, francusku i trochę po hiszpańsku


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2016-11-14, 07:48 
oprócz angielskiego - niemieckiego się warto pouczyć. ja cisnąłem dwa kursy w krakowskim Lincolnie i bardzo polecam :) dziś śmigam i po ang i po niemiecku :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2016-11-17, 14:44 
ja na szczęście angielski mam już opanowany i teraz zaczęłam uczyć się drugiego dla przyjemności chociaż jak się przyda to też się nie obrażę :D chodzę w Warszawie do lincolna na francuski i bardzo dobrze się bawię, co prawda język do nauczenia się nie jest łatwy i jakaś nauka samodzielna w domu nie miałaby szans, ale na kursie fajnie wszystko łapię i umiem powiedzieć coraz więcej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2016-12-14, 10:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-12-13, 11:37
Posty:1
Lokalizacja: Wrocław
Angielski teraz to podstawa - prawie każdy go zna. Z pewnością przydadzą się takie języki jak rosyjski- chociaż do opanowania jest trudny, przynajmniej ja sobie nie poradziłam i jestem na a1 :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2017-02-20, 23:40 
wciąż angielski to absolutne minimum, bez tego jezyka to trudno podróżować, sama sie o tym przekonałam jak podczas wyjazdu do stanów zgubiłam bagaż, tzn. zostawiłam w pociągu, pociąg odjechał z moimi dokumentami, paszportem, wizą i laptopem, dobrze że w speak upie bylam na kursie, bo jakoś tym może i nie perfekcyjnym angielskim ale wytłumaczylam co się stało i bagaż odzyskałam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2017-02-24, 13:13 
Zgadzam się, że angielski to absolutna podstawa teraz. No a poza tym to niemiecki też jest bardzo pożądanym językiem. Ja włąśnie na niemiecki chodziłam na kurs do Lincolna: http://lincoln.edu.pl/warszawa/ i naprawdę się sporo nauczyłam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2017-03-26, 20:19 
czy jest jeszcze dla mnie nadzieja ze dam radę się podciągnąć z angielskiego przed maturą i jeszcze jako tako zdać rozszerzoną??? Ma sens iśc na przyspieszony kurs maturalny gdzieś do szkoly jezykowej?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2017-04-05, 09:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-12, 12:15
Posty:25
Nie ma lepszego języka niż Angielski, ale jeżeli o przywiązanie do kultury to na pewno Włoski, Japoński... Tam można pojechać, aby dowiedzieć się czegoś o kuchnii, czy innych dziedzinach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2017-04-07, 12:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-04-07, 12:17
Posty:19
Angielski to już podstawa, niemiecki/rosyjski/francuski często jest jako drugi język w szkołach. Postawiłbym na jakiś nietypowy wybór - jezyki skandynawskie, albo bałkańskie. Angielskim/niemieckim/włoskim/hiszpańskim/francuskim coraz trudniej imponować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie język wybrać?
PostNapisane: 2017-04-20, 19:51 
A moim zdaniem właśnie znajomość niemieckiego czy francuskiego naprawde się przydaje, przynajmniej u mnie tak było. A chodziłam na zajęcia do szkoły językowej http://lincoln.edu.pl/warszawa/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO