dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-30, 23:48 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
kutwa, jak byłem w Jukej to tam dzieciaki zapieprzają w mundurkach aby trzeszczy i nikt jakoś nie wyglądał na zbuntowanego...

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-30, 23:50 
zysio napisał(a):
kutwa, jak byłem w Jukej to tam dzieciaki zapieprzają w mundurkach aby trzeszczy i nikt jakoś nie wyglądał na zbuntowanego...


ja sie buntowałam jak dyra wyszla z propozycją wprowadzenia mundurkow w gim :) wszyscy sie buntowali ;))))


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 08:52 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
no i co ze UK zapieprzaja w mundurkach?! W UK wiecej zarabiaja-tez sie nie buntuja ze za duzo, pija herbatke-tez sie nie buntuja ze kawy by sie napili...
To jest Polska jakbys zapomnial nie nie bedzie nam tu jakis Romek plul mundurkami w twarz, pseudo wolny kraj, jak nie chce to nie chodze i niech mnie w ch*** pocaluja wszystkie Romki, kaczki tudziez inne wybryki natury pasace sie na wiejskiej. Amen.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 09:47 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ejj ale miałam koszmar dzisiaj, pan prezydent mi się śnił :shock: znaczy w sumie nie wiem czy prezydent czy premier, ejj to było straszne, był komers na zakończenie gimnazjum a on siedział w ławce z resztą nauczycieli, fuuuu :-? sory za zmianę tematu, ale wypowiedź yetiego mi to przypomniała :cry: musiałam się gdzieś wyżalić 8-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 11:16 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
yeti napisał(a):
nie bedzie nam tu jakis Romek plul mundurkami w twarz, pseudo wolny kraj, jak nie chce to nie chodze i niech mnie w ch*** pocaluja wszystkie Romki, kaczki tudziez inne wybryki natury pasace sie na wiejskiej. Amen.


jak Cię znam - C.B.D.P :mrgreen:

Krzysiek - zgadza się, inna kultura, inna mentalność... W szkole chodzą w mundurkach, ok, ale byś zobaczył jak się panny na dicho wef łykend ubierają :shock: Staaary, centralne tirówki jak dla mnie, ciuchów więcej nie ma niż są, kolory subtelnie mówiąc oczobitne...

yeti napisał(a):
niech mnie w ch*** pocaluja wszystkie Romki, kaczki tudziez inne wybryki natury pasace sie na wiejskiej


a to to chcę zobaczyć. Kiedy do Wawy jedziem?? :-P

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 02:21 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
A więc byłam za mundurkami dopóki nie zobaczyłam jak one wyglądają. To co zaproponawali w moim przyszlym gimnazjum a takze w bylej podsawowce to czyste horrorki po prostu, fó. Nie podobają mi się, moglibyśmy miec pomarańczowe sznurówki... Mundurek wyobrazalam sobie calkiem inaczej.

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 10:00 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Patrząc na to co, dzieje się w chwili obecnej to wydaje mi się, że te mundurki nie maja najmniejszego sensu :roll: Miała skończyć się rewia moda w szkołach, a teraz co? Pokazy mody szkolnej... :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 13:30 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
a mówiłam juz ze musze na rok kupic mundurek bedac w 3 kl szkoły sredniej? :) paranoja. wiec do podreczników i innych bzdetów dojdzie mi jeszcze kupno mundurka, przy zarobkach 8OOzł na 3 osoby. brawo. :) chyba powiem, ze mają mi go kupić bo nie stać ;D dodam, że w mojej szkole jest 38 stopni w cieniu a zimą temperatura taka jak na dworzu, więc nie wiem jak oni sobie wyobrazaja ten pomysł - letnio-zimowego mundurka :) bo to ma być jeden i na lato i na zime. w szkole sredniej. Dodam, ze w warszawie w szkole sredniej mundurki obowiazuja tylko we władysławie - i to tylko w dzien mundurowy raz w tygodniu, Władysław IV jest to jedno z najbardziej renomowanych liceow w miescie, totez smiesza mnie poczynania dyrektorki i pozorowanie naszej, najgorszej szkoły w miescie na coś 'renomowanego' ale cóż...

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 17:41 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Może gdyby ta dyrektorka pochodziła sobie lato i zimę w jednym mundurku zastanowiłaby się cy to dobre rozwiązanie :roll:
A nie wiesz ile będzie Was kosztował taki mundurek?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-01, 19:14 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
12Ozł ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO