dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-01-07, 12:09 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-31, 12:03
Posty:28
magdalenka351 napisał(a):
Ostatnio zajęcia mam z nowym Amerykaninem w tej szkole, Nolanem , tak zachęca do mówienia, że aż miło. Najważniejsze,że zmusza do mówienia, chodzę już więcej jak rok do tej szkoły i dalej uważam English For You za dobrą szkołę, widzę jak udało mi się przez ten rok poprawić mówienie i prawidłową wymowę. Miałam już kilku nativów


Słyszałem o Andrew, nowy Amerykanin w English For You, podobno wyczesany


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2013-02-06, 21:59 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-31, 12:03
Posty:28
Szkoły w sumie powinny stawiać na Nativów to jednak przpustka do swobodnego posługiwania się językiem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2013-04-01, 15:46 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 13:11
Posty:10
Ja po kursie w English For You, potwierdzam dobra szkoła, dobre kursy, system dualny bardzo pomaga w przełamaniu barier w komunikacji językowej, jak się ma przed sobą Amerykanina/Anglika to już sama świadomość, że nie możesz dogadać się po polsku jest motywacją do konwersacji. Zwłaszcza, jeżeli temat zostanie wprowadzony przez polskiego lektora, idziesz trochę już przygotowany do trej konwersacji, wiesz o czym bedzie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2013-07-15, 12:43 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-31, 12:03
Posty:28
Myśli ktoś z Was o nauce angielskiego w wakacje, można wiele rzeczy zrobić w dość krótkim czasie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2013-12-03, 15:01 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-06-03, 17:13
Posty:18
cekawski napisał(a):
Witam
Piszę na forum, gdyż znam ludzi chodzących do English For You w Warszawie, są to niestety tylko dwie osoby. Zależy mi poznać Wasze zdanie na temat tej szkoły, gdyż mieszkam na Marszałkowskiej, więc ich oddział jest bardzo blisko. Opinie tych osób są raczej pozytywne i twierdzą ,że szkoła skupia się na aspekcie konwersacyjnym i przełamaniu bariery mówienia. Jednak ocena 2 osób to dla mnie stanowczo za mało by podjąć decyzję o zapisaniu się .
Piszcie, jeżeli ktoś do nich chodził, lub zna osoby, które tam się uczyły.
Dziękuję...


Aspekt konwersacyjny i specjalizacja w nauczaniu języka angielskiego to sprawa numer jeden, ja uważam English For You za jedną z lepszych szkół językowych w Warszawie, koncepcja zajęć z native speakerem uzupełniona dodatkowymi warsztatami rzeczywiście bardzo pomaga ogarnąć mówienie. Ja zwyczajnie lubię być w tej szkole


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2014-06-21, 20:17 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-31, 12:03
Posty:28
Należy brać pod uwagę wysoką pozycję English For You w rankingach w necie, dlatego też jest to ważny aspekt przy wyborze tej sprawdzonej placówki. Link do rankingu http://www.pstro.pl/warszawa/szkoly-jezykowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2014-11-18, 14:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 11:52
Posty:2
3 lata temu zadałem pytanie o English For You. Potem zapisałem się do tej szkoły. Osobiście przyłączam się do pozytywnych opinii o tej szkole. Udało mi się w tym czasie bardzo poprawić angielski. System dualny w moim przypadku okazał się strzałem w dziesiątkę. Wyprostowałem gramatykę, zrozumiałem czasy i strukturę języka. Przede wszystkim jednak opanowałem konwersacje, mówię dużo swobodniej. To zasługa native speakers


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2015-01-13, 13:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-31, 12:03
Posty:28
To fajnie słyszeć o dobrej szkole


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2015-01-13, 18:39 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
cekawski napisał(a):
3 lata temu zadałem pytanie o English For You. Potem zapisałem się do tej szkoły. Osobiście przyłączam się do pozytywnych opinii o tej szkole. Udało mi się w tym czasie bardzo poprawić angielski. System dualny w moim przypadku okazał się strzałem w dziesiątkę. Wyprostowałem gramatykę, zrozumiałem czasy i strukturę języka. Przede wszystkim jednak opanowałem konwersacje, mówię dużo swobodniej. To zasługa native speakers


I przez 3 lata dwa posty napisałeś? :D Tytuł Szeptacza Roku chyba Was tym razem ominie. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2017-04-07, 09:59 
Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat szkoły ENGLISH FOR YOU postanowiłam się do niej zapisać. Niestety bardzo mocno się rozczarowałam, szkoła od początku nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia, ale mimo wszystko postanowiłam dać jej szansę, której niestety nie wykorzystała.
Na wstępie brak klarownej informacji odnośnie ceny kursu. Pomimo, iż zapisy odbywały się na I semestr to z góry była pobierana zaliczka na semestr następny.

Brak profesjonalnego podejścia do klienta. Wpłaty dokonałam na miejscu w biurze tydzień przed rozpoczęciem zajęć, po czym podczas I zajęć do sali wszedł „szef” szkoły wywołując mnie po imieniu i nazwisku oraz zarzucając mi, że nie zapłaciłam za kurs. Gdy po zajęciach podeszłam na recepcję, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację, recepcjonistka bardzo mnie przepraszała, za to nieporozumienie. Była to dla mnie mega krępująca sytuacja, ponieważ odbyła się przy całej grupie osób. Ta sytuacja świadczy o nastawieniu firmy na zysk zamiast na klienta.

Chaotyczny sposób prowadzenia zajęć. Szkoła prowadzi kurs w systemem dualnym (I część zajęć odbywa się z Native Speakerem, natomiast druga część z polskim lektorem), co teoretycznie ma na celu przełamywanie barier w mówieniu. Prawda jest taka, że jeżeli jesteś osobą, która boi się mówić po angielsku to ta szkoła napewno nie pomoże Ci zwalczyć tego strachu. Native Speaker woli rozmawiać z osobami, które nie mają takiej bariery, bo po prostu tak mu jest wygodniej. Osoby, które gorzej radzą sobie z mówieniem, większość zajęć bezczynnie się przysłuchują, ponieważ Native nie stara się ich motywować. Na zajęciach z polskim lektorem miały być omawiane wyrażenia oraz słownictwo, które teoretycznie powinny być wykorzystywane podczas dyskusji z Nativem. Niestety tak nie było, zajęcia były prowadzone niezależnie od siebie, co się kompletnie nie pokrywało z założeniami kursu. Lekcje z polskim lektorem były prowadzone chaotyczne bez żadnego programu. Dużym minusem było prowadzenie zajęć głównie w języku polskim, co z pewnością nie ułatwiało nauki języka angielskiego.

Z powyższych powodów zdecydowałam się na rezygnację z kursu. Na początku stycznia złożyłam wypowiedzenie ze skutkiem na koniec miesiąca. W międzyczasie moja grupa miała 1 zajęcia do odrobienia i wspólnie ustaliła termin na ostatnią sobotę stycznia (w normalnym trybie zajęcia odbywały się w ciągu tygodnia). Dla mnie miały to być ostatnie zajęcia w tej szkole. Gdy w sobotę dotarłam do szkoły, okazało się, że zajęcia zostały odwołane. Wszyscy uczestnicy zostali poinformowani, z wyjątkiem mojej osoby, ponieważ zostałam już wykreślona z listy uczestników! Straciłam czas, pięniądze za lekcje, nikt z pracowników nawet nie wykazał skruchy czy chęci rekompensaty.

Podsumowując NIE POLECAM szkoły ENGLISH FOR YOU. Straciłam tylko czas i pieniądze, a jedyne co z niej wyniosłam to zszargane nerwy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO