dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-13, 20:05 
Moje wrażenia jeżeli chodzi o English For You są także bardzo pozytywne. Uzyskałem duży progres zarówno jeżeli chodzi o umiejętności zastosowania odpowiednio czasów, poprawiłem gramatykę, ale przede wszystkim moją radość budzi fakt, ze potrafię duże lepiej mówić po angielsku. Bardzo fajnym wsparciem całego procesu nauki są warsztaty prowadzone w kafejce English For You. Spotkania odbywają się w kafejce dyskusyjnej. Panuje tam miła atmosfera, podawane są ciasteczka, napoje. W takich warunkach toczone są konwersacje na native speakers. Czasami bardzo burzliwe dyskusje. Szkoła ma wielu bardzo dobrze przygotowanych do pracy native speakers Dołączam się do pozytywnych opinii o English For You


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2017-04-14, 12:33 
Ja też chodziłam do English For You i wiem z mojego doświadczenia, że kursy prowadzone w tej szkole były na bardzo wysokim poziomie. Zależało mi aby poprawić mówienie, ale takze zaliczyć certyfikat. Muszę napisać, że English For You sprawdziło się dla mnie w 100 procentach. Mam papier, ale przede wszystkim zero stresu przed mówienie. Jednak specjalizacja w angielskim to sprawa podstawowa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2017-04-23, 18:19 
Moje wrażenia jeżeli chodzi o English For You są także bardzo pozytywne. Uzyskałem duży progres zarówno jeżeli chodzi o umiejętności zastosowania odpowiednio czasów, poprawiłem gramatykę, ale przede wszystkim moją radość budzi fakt, ze potrafię duże lepiej mówić po angielsku. Bardzo fajnym wsparciem całego procesu nauki są warsztaty prowadzone w kafejce English For You. Spotkania odbywają się w kafejce dyskusyjnej. Panuje tam miła atmosfera, podawane są ciasteczka, napoje. W takich warunkach toczone są konwersacje na native speakers. Czasami bardzo burzliwe dyskusje. Szkoła ma wielu bardzo dobrze przygotowanych do pracy native speakers Dołączam się do pozytywnych opinii o English For You


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2017-05-17, 16:42 
Szkoła najwyżej wypada w rankingach w necie:

http://szkolyjezykowe.zumi.pl/warszawa,index.htm


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2017-05-30, 10:20 
Dal mnie i jak prawie dla wszystkich English For You to super szkoła z bardzo dobrym zapleczem, posiadają doskonała kadrę i system nauki, który sprzyja konwersacjom. Jestem pod dużym wrażeniem kursów w English For You. Chodziłam dwa lata i teraz wskakuję na intensywny kurs wakacyjny


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2017-07-09, 14:33 
W temacie szkół językowych mogę powiedzieć Wam, że ja chodziłam do Speak Up na Puławskiej i byłam bardzo zadowolona. Zależało mi na czasie, elastyczności i efektywności. Najpierw miałam test na dobranie programu kursu, potem indywidualne dopasowanie materiału. Dużo pracowałam w domu. Dla mnie spoko szkoła...:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2017-10-15, 12:33 
Przygotowali mnie bardzo dobrze w English For You do FCE, zależało mi na tym egzaminie. Miałem fart do lektorów, grupka dobrze dobrana i rzeczywiście część konwersacyjna prowadzona przez Nativa była na wysokim poziome zaawansowania


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2018-03-07, 17:20 
Według mojej oceny nie ma jednej skutecznej metody nauki języka. Każdy z nas jest inny. Jedna osoba to wzrokowiec, druga słuchowiec. Mnie zawsze najbardziej zależało na przełamywaniu barier w mówieniu, chodziłem do wielu szkół w Warszawie, zdecydowanie polecam wsc i English For You. Właśnie w English For You oferują fajny system, gdzie jest rozbudowana sekcja konwersacyjna, zajęcia prowadzą Natvi z różnych krajów, natomiast polski lektor odpowiada w grupie za gramatykę. Nazywa się to system dualny Ten system daje wymierne efekty


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2018-03-13, 00:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-03-13, 00:09
Posty:11
A czy oprócz zajęć w takiej szkole robicie coś poza nią? W sensie czytacie jakieś książki po angielsku? Ja mam córkę w wieku 8lat i chciałabym żeby zaczęła aktywnie i zainteresowaniem uczyć się angielskiego i szukam jakiś dobry materiałów, pomysłów jak z nią pracować. Coś podpowiecie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Opinie szkole angielskiego w Warszawie English For You ?
PostNapisane: 2018-03-20, 17:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-03-20, 17:23
Posty:4
Marika80 też mam z tym problem - szukam czegoś do nauki w domu ale dla siebie i nie chcę standardowych podręczników, bo to straszna nuda!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO