dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-15, 21:55 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
asiula_14_15 napisał(a):
Widzisz misia, jak człowiekowi zależy tylko na zaliczeniu to tak sie zachowuje.

Dokładnie, a podobno najważniejsze są uczucia, i miłość do tej drugiej osoby. No ale jak się nie słucha rad osób, którzy chcą pomóc , bo przecież Szczery wie wszystko lepiej, i wie, że już nie spotka nikogo na swojej drodze, więc myśli, że to będzie najlepszym rozwiązaniem, żeby tylko "zaliczyć" i mieć to za sobą.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-15, 21:57 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
szcery jeszcze cos.. jesli czytasz moje stare wypowiedzi to doczytaj je do konca ok ?

Pisałam że mozna wiele stracic przyjemnosci ale warto wstrzymać sie do momentu gdy jest się całkowicie pewnym ...

A to róznica :)

Nie wyrywaj czesci zdania tylko ...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 04:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-14, 00:16
Posty:18
Cytuj:
To akurat jest inny przypadek. Bez porównania.


Żadnen inny. Jedno i to samo. Zmiana siebie to zmiana siebie czyli udawanie kogoś innego :| Tak jak milion cech DDA. Są specjalnie terapie które leczą to. I to żadne oszukiwanie siebie, tylko zmiana na lepsze, żeby w życiu było nam łatwiej.

Cytuj:
To po cholerę wchodzisz na jakiekolwiek fora, skoro nie chcesz poznać zdania innych ? O nie, sorry chcesz. Ale tylko takie same jak Twoje. Pisałam już wcześniej : masz nadzieję, że przeczytasz to, co chcesz przeczytać.


Ja doskonale zdaje sobię sprawe z tego, że nikt tutaj nie napisze szczerze i z głębszym przemyśleniem, jak ja. Dlatego też napisałem, bo może zrozumiecie jaką krzywdę robicie ludziom pisząc takie pierdoły i ideologie. Tu nie chodzi o mnie tylko o innych.
W ogóle po co mi zawracasz już za przeproszeniem du**? Napisałaś swoje zdanie, które wyśmiałem i udowodniłem dlaczego jest głupie i nieprawdziwe, przykładami z życia wziętego i teraz sie oburzasz. Nawet nie napisałaś żadnej oborny. A wiesz dlaczego? Bo bzdurą jest to, że wiek nie ma znaczenia. Tak więc niewiele już masz tu do powiedzenia. I tylko tworzysz niestworzone historie na mój temat.

Cytuj:
No i najlepiej zacząć od stracenia dziewictwa, bo wtedy życie będzie łatwiejsze ;p


No i po co to dodajesz?? Takaś mądra a zobaczymy czy stracisz cnote z tym jedynym na całe życie.

Cytuj:
W ogóle co ma tu do rzeczy bycie popychadłem...


To, że jak ktoś np. jest popychadłem bo ma taki a nie inny charakter, że swoją postawą, mową ciała, zachowaniem prezentuje wizerunek łąjzy. I jest w tym momencie sobą. A nie chciały być dłużej wyzywany, wyśmiewany, dawać sobą pomiatać i postanawia zmienić wiele rzeczy w swoim imagu, charakterze itp. Czy to źle?? Tak. ŹLE!!! Sama tak piszesz :/ Że najlepiej być sobą...

ema ja Cie bardzo przepraszam. Wyjaśnijmy sobie jedno. Nie zmieniłem się dlatego, żeby mieć powodzenie u dziewczyn, czy stać sie dla nich materiałem na faceta a nie kolegę. Nie zmieniłem się dla nich. Tylko dla siebie. Sam byłem DDA, choć mam też troche cech z tego syndromu nadal to jednak z wielu z nich się "wyleczyłem" Wiec przestań mi pier*** że udaje kogoś innego. Przeszedłem terapie, zmieniłem ideały, zainteresowania. Bym chciał to bym dawno którąś zerżnął. Ale nie o to mi chodzi. Zrobiłem to dla siebie, żeby mi w życiu było łatwiej. A że za tym idzie powodzenie u kobiet to dodatkowy +. Żałosne to jest podejście, że trzeba być sobą za wszelką cene. W imie czego pytam?? Tak postępują tylko osoby zapatrzone w siebie, które mają w życiu za dobrze. Ich Ego nie pozwala na jakąkolwiek zmianę. A ktoś kto chce sie zmienić od razu jest uznawany za kogoś gorszego... Wam sie życie ułożyło, gamoniami nie byłyście to nie wiecie co to zmiana. Nie rozumiecie że człowiek czasem musi sie zmienić bo nie ma innej możliwości. A takich traktujecie jako tych co postępują ŹLE. To jest dopiero żałosne podejście panno ema.
Ty mi lepiej odpowiedz na pytanie czy ludzie którzy chodzą na terapie DDA, robią źle? Albo Ci co chodzą do psychologa bo mają niską samoaocene, są nieśmiali itp w celu zmiany pewnych cech u siebie. Pytam tak z ciekawości bo właściwie już sama odpowiedziałaś, że to głupota udawać kogoś innego niż sie jest. Ale mimo wszystko pytam.

Cytuj:
Ładne dziewczyny - dają każdemu i gardzą wartościowymi ludźmi, natomiast dziewczyny, które mają poukładane w głowie są brzydkie, więc trzeba szukać tych pierwszych. I dla tych pierwszych trzeba się na siłę zmieniać, udawać kogoś innego, najlepiej cwaniaka i świnię. Bo wtedy życie jest lepsze.


Nie wiem co to za historia ale jedno wiem na pewno, nie ma nic wspólnego z moimi poglądami...

Cytuj:
No ok, a robiłeś coś w ciągu tych 3 lat, aby były widoczne te zmiany ? Może sygnały, które wysyłałeś nie były zbyt dobrze odczytane przez kobiety, albo nie potrafiły ich odczytać.


Robiłem i jestem naciskany za to, że udaje kogoś kim nie jestem. Dlatego, ze kiedyś bym nie podszedł do kobiety bo byłem strasznie nieśmiały, a teraz kiedy sie zmieniłem udaje kogoś innego. Więc nie wiem po co pytasz? Chyba, żę też uwazasz, że źle zrobiłęm zmieniająć sie... Z podejrzeniem, że zrobiłem to tylko w jednym celu. I nie zajmuj sie teraz analizą mojej osoby, bo nie szukam tutaj wsparcia, pocieszenia, czy głaskania po głowie. O pomcy nie będe pisał bo wy nie potraficie pomóc nikomu. Jedynie dać nadzieje, a nadzieja to fałszywy klejnot.

Cytuj:
No ale dziwne, bo z roku na rok, mimo, że wiele par bierze ślub, to ..... to nadal sie wiążą, więc nie mów, że jest tak ciężko.

Powtórzę tylko, że im później tym gorzej. Bo coraz trudniej kogoś znaleźć. Kogoś "wolnego" jednocześnie ładnego, chcącego się wiązać na stałe.

Cytuj:
A co ja mam powiedzieć, że jest mi ciężko, bo też nie mogę trafić na ciekawego faceta i być w jakimś związku szczęśliwa, ale próbuję, nie załamuję się, i też mam już swoje lata.
Też powinnam powiedzieć ooo moje koleżanki w moim wieku już dawno są mężatkami i mają dzieci, a ja nadal nie

a) Nie przejmuj sie, każda potwora znajdzie swego amatora
b) nie martw sie, na pewno jakiś mężczyzna jest Ci pisany
c) miłość jest jak deszcz, pojawia sie nagle
d) ja też nie mam dziewczyny i jest mi z tym dobrze
e) znajdziesz tego jedynego
f) warto czekać na tego jedynego
g) Dziewczyno masz dopiero 24 lata!!
h) czekaj, czekaj bo warto, im dłużej czekasz tym większa jest nagroda za czekanie
i) zajmij sie czymś, znajdź jakieś hobby

A teraz po mojemu. Takaś mądra z tymi radami o miłości a teraz mi tu sie żalasz. Wiesz co to oznacza?? Pomyśl w tym przypadku logicznie. Skoro jest ci ciężko z tym, że nie możesz znaleźć faceta z którym nie mżesz zbudować związku, to ile tak na prawdę jest prawdy w tym, że TY WIERZYSZ, że miłość Cie znajdzie? Gdybyś na prawde w to wierzyła to byś nie miała żadnych smutków z powodu jaki mi teraz napisałaś. Nie mam racji?? No to ci sie do cholery martwisz?? No co?? Czego sie boisz?? Że znajdzie Cie zbyt późno?? Po 50 kiedy będziesz równie piękna jak teraz?? Kiedy to twój organizm będzie domagal sie seksu i będzie to seks z "przystojnym, dobrze zbudowanym, pełnym energi, facetem"?? Że nie będziesz mogła urodzić dziecka bo będzie ZA PÓŹNO NA TO!!!?? Czemu jest Ci cięzko?? Nawet jak po 80(o ile dozyjesz) miłość sie znajdzie, to przecież sie znajdzie :) Nacieszysz sie nią i nadrobisz wszystko. Dosłownie wszystko. Cudowny seks, taki jak za młodu z przystojnym dobrze zbudowanym mężczyzną, ty będziesz czuć jego pożądanie twojego ciała, dosłownie jak teraz kiedy masz 24 lata i piękne młode seksowne ciało, nadrobisz stracone lata szaleństwa z ukochanym chodząc na dyskoteki, na karuzele, do pubu, na mecze piłki nożnej, hokejowe czy koszykówki, będziesz nosić w sobie cudowne dziecko i zapewne doczekasz sie wnuków, a jaka dobrze pójdzie to też będziesz prababcią :) Podczas gdy równieśnicy będą spędzać czas w sanatorium, na działce u lekarzy po learstwa na różne choróbska i sztuczną szczękę, podlewać działke albo ewentualnie na spotkaniach emerytów będą tańczyć.
Tak więc dziewczyno co ty sie do cholery martwisz?? :roll:

Cytuj:
Aha, to wolisz korzystać z usług prostytutek, aniżeli znaleźć tą miłość której szukałeś całe życie, choćby nawet po 50 roku życia.

Mówię tylko, że gdybym wiedział iż znajdę miłość dopiero po 50 to bym nie czekał z seksem do 50, bo po co?? Będe potem łysym brzydkim impotentem, aż na samą myśl człowiek może dostać sekso-wstrętu. A jak mi tu zaczniecie pier*** ze nie, to w takim razie zmieniam wiek 50 na 80. Nie ma to jak rozpocząć życie seksualne po 80...
Co mi po miłości którą znajdę dopiero po 80 skoro i tak niewiele będę z niej miał?
A tak to przynajmniej będę miał co wspominać. Zresztą jakbym miał znaleźć miłość po 80 to zapewne będzie to rówieśniczka albo nie młodsza niż max 15 lat, wiec nie będzie miała mi za złe, tego czego robiłem w przeszłości.
Może prostytutki to źle brzi. Nie "uciekałbym" od seks przygód. Nie żałowałbym sobie i korzystał z każdej okazji, podrywał dziewczyny i podrywał... A prostytuki? czemu nie, wszystko jest dla ludzi.

Cytuj:
Widzisz misia, jak człowiekowi zależy tylko na zaliczeniu to tak sie zachowuje.

Dziecko, przestań już sie odzywać bo czytać nie potrafisz i piszesz nieprawdziwe rzeczy na mój temat. Zmienisz szkołe, pójdziesz na studia, hormony zaczną działać jak działać powinny, zaczniesz sie interesować chłopakami, nie tylko w kwesti chodzenia za rączke i buziaczka, nazywając "rzeczy" po imienu, seksem i zmienisz dużo poglądów. Narazie jesteś jeszcze zbyt młodziutka, choć i o dziewice w towim wieku coraz trudniej.

I ja na prawdę zaczynam sie zastanawiać czy wy jesteście tutaj chociaż odrobinę poważni. NIkt was nie prosi o udzielanie mi rad. NIe skazałem sie na żadną samotność. Czekam na miłość, okazje na seks miałem nie raz i z niej nie skorzystałem, mogłem zabajerować i robić złudne nadzieje wielu kobietą i po fakcie je zostawić, ale nie chciałem tego robić. Wiec tutaj mi nie gadajcie o tym, że chce tylko zaliczyć. Jesteście w tym momencie bezczelne i żałosne a co najważniejsze nie macie racji i piszecie o mnie nieprawdziwe historyjki. A w kwestii seksu to popatrzcie na to z perspektywy biologicznej a nie mi trujecie o miłości. Seks to naturalna potrzeba fizjologiczna. I popęd u męzczyzn w pewnym wieku zaczyna sapdać aż spada do niemalże minimum a niekiedy całkowicie. Więc gdyby faktycznie seks byłby przeznaczony tylko i wyłącznie dla osoby którą sie kocha to w jakim celu mamy potrzeby nawet w momencue kiedy nie mamy ukochanej osoby? Dobraliście sobie jakąś chorą ideologie, że seks powinien być uprawiany z miłości a tymczasem ludzie odczówają potrzeby w danym wieku mniejsze lub większe, a niekiedy wcale niezależnie od tego czy mają kogoś czy nie mają, czy chodzą na dziwki, czy robia laski na dyskotekach przypadkowym mężczyzną. Gdybyście mieli racjie potrzeba seksu by nie istniała w momencie kiedy nie mamy przy sobie ukochanej osoby. I nie było by "wahań" potrzeb. Różnica pomiędzy mną wa wami jest taka, że ja akceptuje, nie potępiam i możliwe, że sam dopszcze do takiej sytuacji, że będe uprawiał seks bez miłości natomiast wy gadacie, że seks to tylko z miłości powinien być... Nie mająć żadnych argumentów które by jednoznacznie by potwierdziły wasze zdanie. Jedynie co potraficie powiedzieć to:
- taaa lepiej jak zwierzęta robić to z byle kim byle gdzie bez miłości... a ja na to, naet jeżeli to co z tego?? Super przyjemność ^^ I takie gadanie to przegięcie, bo mało kto jest jak jakieś pies co każdą suke bzyka, my robimy to co najmniej z pożądania drugiej osoby. Bo jeżeli ktoś nam sie nie podoba w ogóle to byśmy stracili ochote na seks od razu.
- jakieś choróbska, hiv itp... prawda ale nie do końca. Ale jak wyżej mówiłem, nie robimy tego z byle kim... i oczywiście z zabezpieczniem ^^
- a potem z brzuchem chodzi panna co daje...(jak sie nei zabezpiecza to potem ma). To tak amo jak bym wsiadł za stery samolotu choć nie miałbym pojęcia jak latać to musze sie liczyć z ryzykiem, a jeżeli mam to ryzyko gdzieś to potem z WŁASNEJ GŁUPOTY kończe śmiercią... Dlatego jak laska sie nie zabezpiecza i robi "TO" byle jak to tylko i wyłącznie jej głupota
- bez miłości to nie to samo co z miłości

coś ominąłem?? Jednak żadne z tych argumentów nie pokazuje że seks jest tylko dla osób które się kochają. Za to mój (biologiczny) jak najbardziej pokazuje, że nie macie racji z tym, że seks jest tylko dla osób które się kocha.

Mery_blue, nie ważne. I tak nie zmienia to faktu, że gdyby cofnąć sie do momentu w którym doszło do inicjacji, nie zgodziłabyś na czekanie do 55 roku życia.
Pozatym to zdanie twoje to albo paradoks, albo po prostu dajesz do zrozumienia, że można stracić wiele przyjemności czyli nie warto zbyt długo czekać i po pewnym okresie czekania(w moim taryfikatorze to 25+) warto przy pierwszej lepszej(z zaznaczeniem na lepszej, czyli jak będą warunki i fajne okoliczności, ale bez miłości oczywiscie) zrobić to i czerpać przyjemność, wejsć w stały zwiazek bez zobowiazań jak będzie możliwość itp, albo warto czekać na odpowiedni moment na odpowiednią, osobę nawet do usranej śmierci. Tak wiec jeżeli jakiekolwiek masz do mnie żale czy do kogo innego że postępuje tak a nie inaczej to weź pod uwage to, że postępuje na zasadzie "po co czekać skoro trace wiele przyjemności".


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 11:36 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Szczery ja nie mam zalów bo nie mam i o co mieć..
Natomiast nie możesz mi wmawiać jak bym postapiła i moje jakieś stare wypowiedzi formuować tak żeby pasowały do Twojego podejścia do życia...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 16:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-14, 00:16
Posty:18
Hehe ale z tymi żalami to nie było do Ciebie xPP
Ja Ci nie wmawiam, ja to wiem. W kocu postąpiłaś jak postąpiłaś ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 16:14 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Cytuj:
Żadnen inny. Jedno i to samo. Zmiana siebie to zmiana siebie czyli udawanie kogoś innego :| Tak jak milion cech DDA. Są specjalnie terapie które leczą to. I to żadne oszukiwanie siebie, tylko zmiana na lepsze, żeby w życiu było nam łatwiej.

Nie można każdego przypadku podporządkowywać pod inny i wmawiać sobie, że to jest to samo, tylko i wyłącznie dla własnej wygody...
Cytuj:
Ja doskonale zdaje sobię sprawe z tego, że nikt tutaj nie napisze szczerze i z głębszym przemyśleniem, jak ja.

Oczywiście. Bo Ty tu jesteś ideałem i tym, co zawsze ma rację. To Ty nigdy się nie mylisz i tylko Ty udzielasz jasnych i dobrych rad. A inni mają to w dupie i piszą tylko tak sobie puste słowa, które w rzeczywistości są niezgodne z prawdą. Tylko Ty jesteś tu zdolny do 'głębszych przemyśleń'. Ale to normalne. Przecież to Ty jesteś dojrzały, a my to gówniarze, którzy nie wiedzą, co mówią.
Cytuj:
Dlatego też napisałem, bo może zrozumiecie jaką krzywdę robicie ludziom pisząc takie pierdoły i ideologie. Tu nie chodzi o mnie tylko o innych.

Robimy krzywdę, bo nie chcemy żeby się zeszmacili. Wieeeelka krzywda. Naprawdę. I to nie są żadne pierdoły tylko nasze zdanie, którego nie mamy zamiaru zmieniać tylko i wyłącznie dlatego, żeby komuś było 'wygodniej'.
Cytuj:
W ogóle po co mi zawracasz już za przeproszeniem du**?

I to mnie już rozbawiło :mrgreen: :mrgreen:
Nie zawracam dupy, wypowiadam się. Nie chcesz - nie czytaj. Nikt Ci nie każe :)
Cytuj:
Napisałaś swoje zdanie, które wyśmiałem i udowodniłem dlaczego jest głupie i nieprawdziwe, przykładami z życia wziętego i teraz sie oburzasz.

Właśnie opisałeś swoje zachowanie, już nie muszę tego robić, dziękuję :)
Według Ciebie każde zdanie, które jest inne niż Twoje, jest głupie. Tak to Ty daleko nie zajdziesz. I gdzie tu Twoja 'dojrzałość' ;p
Cytuj:
I tylko tworzysz niestworzone historie na mój temat.

Nie zauważyłam... :shock:
Cytuj:
No i po co to dodajesz?? Takaś mądra a zobaczymy czy stracisz cnote z tym jedynym na całe życie.

Dodaję, bo widocznie mam taką potrzebę.
Nie zawsze ma się pewność, że będzie się z daną osobą do końca życia, więc nie wiem. Ale na pewno nie zrobię z siebie zwykłej szmaty i nie zrobię tego z pierwszą lepszą osobą tylko po to, żeby mieć to za sobą, bo uznam, że mam 18-20 lat i to katastrofa, że jestem dziewicą. No wybacz, ale dla mnie to chore.
Cytuj:
To, że jak ktoś np. jest popychadłem bo ma taki a nie inny charakter, że swoją postawą, mową ciała, zachowaniem prezentuje wizerunek łąjzy. I jest w tym momencie sobą. A nie chciały być dłużej wyzywany, wyśmiewany, dawać sobą pomiatać i postanawia zmienić wiele rzeczy w swoim imagu, charakterze itp. Czy to źle?? Tak. ŹLE!!! Sama tak piszesz :/ Że najlepiej być sobą...

Czyli wystarczy się z kimś przespać, żeby zwalczyć nieśmiałość itp. To, że ktoś jest łajzą i ma taki charakter a nie inny, to nie znaczy, że ma to zrobić i od razu poczuje się kimś. Chce się dowartościować ? Ok, ale w inny sposób.
Cytuj:
Dziecko, przestań już sie odzywać bo czytać nie potrafisz i piszesz nieprawdziwe rzeczy na mój temat. Zmienisz szkołe, pójdziesz na studia, hormony zaczną działać jak działać powinny, zaczniesz sie interesować chłopakami, nie tylko w kwesti chodzenia za rączke i buziaczka, nazywając "rzeczy" po imienu, seksem i zmienisz dużo poglądów. Narazie jesteś jeszcze zbyt młodziutka, choć i o dziewice w towim wieku coraz trudniej.

Nie potrafię czytać ? Oj...to co ja tu tyle lat robię...
Poglądów nie zmienię. Poczytaj trochę o dojrzałości psychicznej. Nie ma żadnego określonego wieku, kiedy się ją osiąga. Więc Ci już pisałam żebyś mnie nie traktował jak małą dziewczynkę, która jeszcze nie dojrzała i nic nie wie o świecie, bo wyobraź sobie, że jak na moje 16 lat przeszłam bardzo dużo i zdążyłam dojrzeć. Więc nie wrzucaj mnie do jednego worka z pustymi nastolatkami, które nie mają pojęcia co się wokół nich dzieje.

I powtarzam - nie chcesz czytać, nie musisz. Ja tylko wyrażam swoją opinię. Nie tylko dla Ciebie, ale dla innych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 16:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-14, 00:16
Posty:18
Cytuj:
Nie można każdego przypadku podporządkowywać pod inny i wmawiać sobie, że to jest to samo, tylko i wyłącznie dla własnej wygody...

Nie rozumiesz. Mówisz, że najlepiej być sobą, a jak inni nie akceptują tego to niech spadają. A ja tak nie uważam. I mówie dlaczego. DDA, fobia społeczna i wiele innych. Każda cecha DDA czy fobia społeczna to część nas. A w przypadku kiedy chcemy ją zmienić wg Ciebie zaczynamy oszukiwać samych siebie. Co jest złe.

Cytuj:
Oczywiście. Bo Ty tu jesteś ideałem i tym, co zawsze ma rację. To Ty nigdy się nie mylisz i tylko Ty udzielasz jasnych i dobrych rad. A inni mają to w dupie i piszą tylko tak sobie puste słowa, które w rzeczywistości są niezgodne z prawdą. Tylko Ty jesteś tu zdolny do 'głębszych przemyśleń'. Ale to normalne. Przecież to Ty jesteś dojrzały, a my to gówniarze, którzy nie wiedzą, co mówią.

Haha no niech Ci będzie ;f Napisałaś "Wiek nie ma znaczenia" i "to sie powinno robić z miłości" i tyle z twoich rad. Więc faktycznie pomogłaś komuś takimi tekstami. Tak jak tu większość.

Cytuj:
Robimy krzywdę, bo nie chcemy żeby się zeszmacili. Wieeeelka krzywda. Naprawdę. I to nie są żadne pierdoły tylko nasze zdanie, którego nie mamy zamiaru zmieniać tylko i wyłącznie dlatego, żeby komuś było 'wygodniej'.

Zeszmacili?? No widzisz... znowu chore społeczeństwo wmówiło Ci, że ktoś kto uprawia seks bez miłości, sie szmaci... ehh... W angli to norma w brazylii to już w ogóle. Ludzie w innych krajach traktuja seks luźno i majać przyjemnosć być kiedyś za granicą ostro sie dziwili, że nasz chory katolicki kraj trzyma sie jeszcze tak mocno takiej ideologi...
Faktycznie. Zdania typu "wiek nie ma znaczenia" które są nic nie warte... Potrafisz mówić, że są a nie potrafisz w jakikolwiek sposób tego pokazać, ja pokazałem czemu są nic nie warte na przykładach a ty?? Ty marudzisz tylko, że ja sie wymądrzam.


Cytuj:
Nie zauważyłam... :shock:


Owszem. Ja zauważyłem. Szczególnie w kwestii "zaliczenia" Pier*** że mi tylko na tym, zależy, co mija sie z prawdą szerokimi łukami.

Cytuj:
Dodaję, bo widocznie mam taką potrzebę.
Nie zawsze ma się pewność, że będzie się z daną osobą do końca życia, więc nie wiem. Ale na pewno nie zrobię z siebie zwykłej szmaty i nie zrobię tego z pierwszą lepszą osobą tylko po to, żeby mieć to za sobą, bo uznam, że mam 18-20 lat i to katastrofa, że jestem dziewicą. No wybacz, ale dla mnie to chore.

Dla Ciebie to chore dla innych zwyczajne rozwiązanie problemu. Nie masz sobie za krzty tolerancji. Masz na punkcie tej cnoty fioła i tej ideologi. Robisz armagedon z tego, że ktoś pszedł do dziwki czy kocha sie bez miłości. A tymczasem to jest już chyba bardziej popularne niż seks z miłością. Nie mów tego tylko swoim koleżanką bo może za dnai takie ciche myszki a nocą kto wie co za kocice z nich wychodzą ^^ i się obrażą. Swoją droga to chore jest to, że sie oszukuje swoje ciało i swoje potrzeby w imię ideologi.
Ponad to jesteś jeszcze z tych dziewczynek co napiszą, że skoro facet, albo kobieta zostawił\a nas z powodu kiepskiego seksu to napiszesz, że nie był\a Ciebie wart\a, bo seks nie jest najważniejszy albo, że seks to tylko dodatek.
Kompletna bzdura. Seks jest bardzo ważnm elementem związku, jeżeli niedopasują sie w łóżku partnerzy to nie będą nigdy ze sobą do końca szczęśliwi. Seks zbliża ludzi. Ile razy było tak, ze ludzie poprzez seks sie zakochali w sobie?? Udany seks spowodował, że zaczeli sie częściej spotykać aż w końcu sie w sobie zakochali. A jakby był kiepski to by po pierwszej wspólnym razie sie ulotnili. Ile razy było tak, że po ślubie para to zrobiłą i sie okazało, że są niedopasowani, bo on ma za niskie libido a ona moze 5 razy dziennie sie z nim kochać. I sie męczy biedna. A seksuolodzy nie pomogą a facet przyjjmować wiagry nie będzie. Ile razy było, że kłucili sie o różne sprawy a w łózku sie godzili partnerzy??
Jakby ktoś napisał właśnie, że dziewczyna go zostawiłą bo miała z nim kiepski seks to tak byście go głaskali po głowie a panne pojeżdzali.

Cytuj:
Czyli wystarczy się z kimś przespać, żeby zwalczyć nieśmiałość itp. To, że ktoś jest łajzą i ma taki charakter a nie inny, to nie znaczy, że ma to zrobić i od razu poczuje się kimś. Chce się dowartościować ? Ok, ale w inny sposób.


CO TY MI TERAZ TU WMAWIASZ?? JAK PRZESPAĆ?? Z KIM?? GDZIE JA NAPISAŁEM, ŻE ŻEBY STAĆ SIĘ ŚMIAŁYM WYSTARCZY SIE PRZESPAĆ Z KOBITĄ ALBO JAK KOBIETA JEST NIEŚMIAŁA TO Z FACETEM??? NO CO TY DO CHOLERY MI WMAWIASZ?? Dziecko przestań już pisać bo w ogóle nie piszesz na temat. Owszem seks ma bardzo duży wpływ na psychikę. Jeżęli facet, zakompleksiony zacznie nagle mieć powodzenie i kobiety go będą ciągnąć do łóżka, będzie z nimi sypiał, to doprowadzi to do tego, że pozbędzie sie kompleksów a tym samym np. nieśmiałości, ale jeżeli mówimy o mnie to ja pokonałem to inaczej poprzez częstrze uśmiechanie, a wcześniej byłem ponury (udaje kimś kogo nie jestem), ludzie zaczeli mnie dostrzegać, chętnie rozmawiać ze mną, przebywać itp... i tak pokonałem nieśmiałość, a nie poprzez pójście do dziwki :|
Zresztą i tak tak tej apropo dziwki to lepiej iść do dziwki niż być prawiczkiem i związać sie na całe życie z niedziewicą. Takie moje zdanie. Możę brutalne ale cóż. Cnota za cnote. W przeciwnym razie nie ma sensu oszczędzać się dla wybranki niezależnie w jaki sposób. To sie tyczy akurat facetów bo kobiety inaczej znoszą cnote u faceta. Oczywiśnie nie zostawię kobiety dlatego jak nie będzie dziewicą, ale nie będe szczęśliwy z tego powodu, że ja czekałem na nią a ona na mnie nie.

Cytuj:
Nie potrafię czytać ? Oj...to co ja tu tyle lat robię...
Poglądów nie zmienię. Poczytaj trochę o dojrzałości psychicznej. Nie ma żadnego określonego wieku, kiedy się ją osiąga. Więc Ci już pisałam żebyś mnie nie traktował jak małą dziewczynkę, która jeszcze nie dojrzała i nic nie wie o świecie, bo wyobraź sobie, że jak na moje 16 lat przeszłam bardzo dużo i zdążyłam dojrzeć. Więc nie wrzucaj mnie do jednego worka z pustymi nastolatkami, które nie mają pojęcia co się wokół nich dzieje.

Tak niepotrafisz czytać. Piszesz zupełnie nie na temat, zupełnie inne rzeczy o których pisałem, wmawiasz mi, że chce zaliczyć i wiele innych aspektów. To jest umiejętność czytania?? Albo może próbujesz mnie zmanipulować licząć na to, że nie zauważę podstępu i złapie haczyk?? Np. jak z tym że żeby pokonać nieśmiałość trzeba sie z kimś przespać(i że niby ja to powiedzialem w konteksice który zacytowałaś...).
Ja też przeżyłem wiele tragedii. Uwierz mi na słowo. Nie bijmy sie teraz kto przeszedł wiecej ale, to że ktoś przeszedł wiele może go tylko nauczyć pewnych rzeczy w życiu. Np. jeżeli związek rodziców wyglądał jak przyjaźć pomiędzy psem a kotem, to nauczy Cie to, że musisz z dystansem podchodzić do związków i liczyć sie z tym, żę tak może być i w twoim przypakdu. Ale to nie czyni Cie bardziej dojrzałą. Ja też przeszedłem wiele a dojrzewałem bardzo wolno. W wieku 18 lat zacząłem sie interesować dziewczynami podczas gdy już w wieku 15 lat chłopacy i dziewczyny zaczeli sie spotykać ze sobą. Albo prawko zacząłem jak miałem 19 lat podczas gdy wszyscy rówieśnicy zaczeli 3 miesiące przed 18 robić kurs. To takie zwykłe przykłade z życia wzięte. Ale to, że ktoś przeszedł wiele nie znaczy, że jest od razu dojrzalszy...
Traktuje Cie jako niedojrzałą panne bo gadasz jak taka. Ja w twoim wieku też pisałem "to nie kwestia wieku lecz dojrzałości" mi w twoim wieku przez myśl nie przeszło, żeby uprawiać seks przed 18 rokiem życia. Nawet byłem pewny, że malusio osób tak robi i to zboczenie jakieś blikie pedofilii, a tymczaem bardzo sie pomyliłem i widze swoje błedy jasno. Ponad to piszesz niestworzone historie na mój temat, wmawiasz, że gadam coś czego tak na prawde nie powiedziałem, przeinaczasz moje poglądy. No dosłownie tylko poklaskać i pogratulować mądrości i umiejętnosci czytania. A charakter zmienisz, uwierz mi. Też myślałem jak ty, że nie zmienie i prosze :*
Pozdro...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 17:22 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Cytuj:
że nasz chory katolicki kraj trzyma sie jeszcze tak mocno takiej ideologi...

A widzisz ja akurat jestem osobą niewierzącą :)
Cytuj:
Nie masz sobie za krzty tolerancji

I tu się mylisz.
Cytuj:
Ponad to jesteś jeszcze z tych dziewczynek co napiszą, że skoro facet, albo kobieta zostawił\a nas z powodu kiepskiego seksu to napiszesz, że nie był\a Ciebie wart\a, bo seks nie jest najważniejszy albo, że seks to tylko dodatek.

Nie zrozumiałeś mnie do końca.
Cytuj:
Masz na punkcie tej cnoty fioła i tej ideologi. Robisz armagedon z tego, że ktoś pszedł do dziwki czy kocha sie bez miłości.

Nie. Jego życie, jego sprawa. Ale jeśli napisał o tym na forum, to liczy na wypowiedź innych.
Cytuj:
CO TY MI TERAZ TU WMAWIASZ?? JAK PRZESPAĆ?? Z KIM?? GDZIE JA NAPISAŁEM, ŻE ŻEBY STAĆ SIĘ ŚMIAŁYM WYSTARCZY SIE PRZESPAĆ Z KOBITĄ ALBO JAK KOBIETA JEST NIEŚMIAŁA TO Z FACETEM??? NO CO TY DO CHOLERY MI WMAWIASZ??

O i widzisz, wszystko odbierasz jako atak na siebie. Idzie napisać to małymi literami, bez 'forumowego krzyku'. Pamiętaj - krzyk to oznaka słabości :P
Cytuj:
Dziecko przestań już pisać bo w ogóle nie piszesz na temat.

Wyobraź sobie DZIECKO, że jestem na tyle inteligentna, że potrafię pisać na temat.

Więcej nic już nie napiszę(chyba, że będe czyła taką potrzebę), bo z poważnego tematu robi tu się kącik humorystyczny z Tobą w roli głównej :)


Pe.es.
Cytuj:
Tak niepotrafisz czytać. Piszesz zupełnie nie na temat

To się nazywa czytanie bez zrozumienia, a nie brak umiejętności czytania ;) Logika.
Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 18:00 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Szczery1989 napisał(a):
e) znajdziesz tego jedynego
f) warto czekać na tego jedynego

Tak ? A dlaczego twierdzisz, ze warto czekać ? Podobno lepiej zrobić to wcześniej z kimś np. z pierwszym lepszym niż zaczekać na miłość swojego życia.
To dlaczego Ty nie czekasz już ? Wolisz prostytutke lub też kogoś do kogo nic nie czujesz po to, aby tylko "to zrobić" i nie być prawiczkiem ?

Szczery1989 napisał(a):
g) Dziewczyno masz dopiero 24 lata!!

I co z tego, że mam 24 lata. Widzisz mam już więcej lat od Ciebie i wciąż szukam swojej drogi w życiu.

Szczery1989 napisał(a):
h) czekaj, czekaj bo warto, im dłużej czekasz tym większa jest nagroda za czekanie

A jaka to nagroda może mnie czekać ? Aaa..... sex po 50-tce np., lub jeszcze później ?
Skoro "im dłużej czekasz tym wieksza jest nagroda za czekanie", to dlaczego nie czekasz Ty? Dlaczego ?

Szczery1989 napisał(a):
Takaś mądra z tymi radami o miłości a teraz mi tu sie żalasz.

Nie użalam, nawet bym nie śmiała. Pisze tylko, że też nie mam nikogo i nie robie z tego tragedii ani przedstawienia.

Szczery1989 napisał(a):
Skoro jest ci ciężko z tym, że nie możesz znaleźć faceta z którym nie mżesz zbudować związku, to ile tak na prawdę jest prawdy w tym, że TY WIERZYSZ, że miłość Cie znajdzie? Gdybyś na prawde w to wierzyła to byś nie miała żadnych smutków z powodu jaki mi teraz napisałaś. Nie mam racji??

Bo pozostaje nam wiara i nadzieja, coś co trzyma nas przy życiu. Jeśli mówisz mi, że jest ktoś mi pisany, to pewnie jest, tak samo jak i Tobie.

Szczery1989 napisał(a):
No to ci sie do cholery martwisz?? No co?? Czego sie boisz?? Że znajdzie Cie zbyt późno?? Po 50 kiedy będziesz równie piękna jak teraz?? Kiedy to twój organizm będzie domagal sie seksu i będzie to seks z "przystojnym, dobrze zbudowanym, pełnym energi, facetem"??

Niczego się nie boję. Gdzie ja o tym pisałam ?? Już wspominałam, każdy wiek jest dobry na miłość. A jeśli znajdę to miłość po 50, to co ? To mam skończyć ze swoim życiem, bo taka milość jest nie dla mnie ??

Szczery1989 napisał(a):
Że nie będziesz mogła urodzić dziecka bo będzie ZA PÓŹNO NA TO!!!??

Jak Bóg da to będę miała dziecko ;> Ale jedno Tobie powiem, nie każdy może zadebiutować w roli matki z różnych powodód. Jedne kobiety są w związku i po prostu nie mogą mieć tych dzieci, a choroba nie wybiera, a drugim jest to pisane.

A zresztą piszesz mi tutaj wszystko pięknie ładnie w punktach od a do i, a czy Ty się też zaliczasz do tego, co tam napisałeś ?? przecież według Ciebie wydaje się to takie proste.
Kończąc ten post zacytuję Ciebie

Szczery1989 napisał(a):
a) Nie przejmuj sie, każda potwora znajdzie swego amatora

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-16, 20:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-14, 00:16
Posty:18
Bez urazy drogie Panie ale jestem wręcz zniesmaczony tym co czytam :|

Asiula twoja wypowiedz nie prezentuje ze sobą żadnych watków które można by do dyskusji doliczyć.
Oczywiście nie zrozumiałaś o co chodziło pisząc "chory katolicki kraj" to tylko sprostuje. Tu nie chodzi o to czy wierzymy czy nie. Chodzi o to, że z racji tego, że żyjemy w takiej a nie innej kulturze(chorej katolickiej) to społeczeństwo nam nasówa takie a nie inne poglądy związane z wieloma rzeczami. Dlatego też miedzy innymi podejście do seksu. I wiara nie ma tu nic do rzeczy. W brazylii to ludzie uprawiają seks na ulicy. Z twojego punktu widzenia to chore a dla nich to normalna sprawa. Kultura. Tylko i wyłącznie.

Misia24 no błagam Cie. Zlituj sie i nie każ mi czytać takich bzdur. Czy ty nie widzisz że punkty od A do I są tekstami które właśnie próbuje zwalczyć?? Przecież te teksty to puste zdania i sama to zauważyłaś, ale nie zauważyłaś tego, że ja napisałem to tylko i wyłącznie po to, żeby pokazać jaka głupota występuje na tym jak i innych forach?? Bo tak ludzie właśnie odpowiadają na problemy z jakimi ty sie teraz otwierasz przede mną.

Cytuj:
Skoro "im dłużej czekasz tym wieksza jest nagroda za czekanie", to dlaczego nie czekasz Ty? Dlaczego ?

Zdanie jest puste i kompletnie głupie ale takim ludzie sie posługują. Natomiast pragnę sprostować, że ja czekam :) I powtarzam już to kilka razy... nie wiem dlaczego do nikogo to niedociera... Poczekam do 24 a jak nie znajdzie sie ukochana to zacznę się bawić. Jak kolwiek to miałoby znaczyć. Nie ma większej nagrody. Im później tym gorzej. Ewentualnie jeżeli znajdziemy miłość w „przyzwoitym” wieku, w którym możemy wiele nadrobić (imo ten wiek to 25 lat max) to wtedy można uznać iż się sporo naczekaliśmy i docenimy tą miłość pod każdym względem.

Cytuj:
Bo pozostaje nam wiara i nadzieja, coś co trzyma nas przy życiu. Jeśli mówisz mi, że jest ktoś mi pisany, to pewnie jest, tak samo jak i Tobie.

Nadzieja to fałszywy klejnot. Trzeba działać. Wyciągać wnioski i następnym razem nie popełniać błędów. A za tym idzie zmiana siebie. Ale dla was to głupota. Lepiej być sobą i mieć złudną nadzieje.
Cytuj:
Niczego się nie boję. Gdzie ja o tym pisałam ?? Już wspominałam, każdy wiek jest dobry na miłość. A jeśli znajdę to miłość po 50, to co ? To mam skończyć ze swoim życiem, bo taka milość jest nie dla mnie ??


No jak jeszcze dobrze znam matematyke to do 50 Ci brakuje 26 lat. Po prostu nie rozumiem... To szmat czasu. Więcej niż żyjesz. Skoro dla Ciebie wiek nie ma znaczenia na miłość to po co ty sie do cholery tu smucisz, że nie możesz znaleźć faceta?? Jak wierzysz, że znajdziesz, choćby nawet za 60 lat ale znajdziesz, to co ty mi tu smucisz, pytam po raz kolejny?? To jedno zaprzecza drugie. Więc wniosek jest taki, że albo w to nie wierzysz, że znajdziesz albo faktycznie boisz sie pewnych rzeczy np. tego, że nie nadrobisz zaległości w bardzo wielu kwestiach a z miłości prócz uczucia nie będziesz miała nic. Nie zdążysz się nacieszyć z tej miłości bo już będzie za późno na wiele rzeczy.

No i błagam. Punkty od A do I to zdania które są dla mnie idiotyczne a którymi ludzie sie posługują w przypadku osób z takimi problemami jak ty czy ja. (czytaj, samotność). Gówniane ta zdania prawda?? Sama doszłaś do takich wniosków. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO