dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-12, 13:44 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ja się bawię swoim małym ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-12, 23:35 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
ja w ramach masturbacji bawie sie malym dream ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-31, 21:03 
Mam pewien problem dotyczący właśnie masturbacji... Kiedyś robiłam to, choć zaraz potem tego żałowałam. Teraz już tego nie robię, ale nie mogę pogodzić się z myślą, że to robiłam! I nie wiem jak sobie z tym poradzić :( Ciągle mam wyrzuty sumienia i mam pretensje do siebie... Następny problem to to, że jest to grzech... Jednak nie jestem w stanie spowiadać się o tym księdzu, bo jak ? Nie potrafiłabym spowiadać się człowiekowi, który i tak tego nie pojmuje... Zresztą nie odważyłabym się na to. Wstydzę się tego, chciałabym o tym zapomnieć, ale boję się, że będzie mnie to prześladowało do końca życia... Wiem,że może zbyt się przejmuję ,ale nic na to nie poradzę. Jak mam się z tego grzechu wyzwolić? Jak o tym zapomnieć...? Nie wiem i pewnie nikt mi w tym nie pomoże... Lecz czuję się z tym strasznie... Może ktoś jednak wypowie się na ten temat, jak mogłabym sobie z tym poradzić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-31, 21:29 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-07, 14:43
Posty:63
Lokalizacja: Tychy
Tak bedzie przesladowalo do konca zycia, nigdy nie zanzasz spokoju, powiedz ksiedzu, powiedz wychowawczyni, mamie i najlepszej kolezance, wstap do zakonu. Taka mam koncepcje

_________________
" We must kill them. We must incinerate them. Pig after pig, cow after cow, village after village, army after army. And they call me an assasin. What do you call it when the assasins accuse the assasin ? " ( Colonel Kurtz, Apocalypse Now )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-31, 21:40 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
skoro to dla Ciebie taki problem to po co zaczynałaś? ;)) trzeba było trzymać łapki grzecznie na kołderce :P
a tak serio to widze że jesteś bardzo religijna ;)
Powiedz - zrobiłaś tym komuś krzywdę? Ktoś przez to umarł? Płakał? Głodne dzieci w afryce przez to głodują? Lasy tropikalne się palą? Nie? to po co się przejmujesz? ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-31, 22:50 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 23:47
Posty:71
Lokalizacja: warszawa-ursus
cherry napisał(a):
Mam pewien problem dotyczący właśnie masturbacji... Kiedyś robiłam to, choć zaraz potem tego żałowałam. Teraz już tego nie robię, ale nie mogę pogodzić się z myślą, że to robiłam! I nie wiem jak sobie z tym poradzić :( Ciągle mam wyrzuty sumienia i mam pretensje do siebie... Następny problem to to, że jest to grzech... Jednak nie jestem w stanie spowiadać się o tym księdzu, bo jak ? Nie potrafiłabym spowiadać się człowiekowi, który i tak tego nie pojmuje... Zresztą nie odważyłabym się na to. Wstydzę się tego, chciałabym o tym zapomnieć, ale boję się, że będzie mnie to prześladowało do końca życia... Wiem,że może zbyt się przejmuję ,ale nic na to nie poradzę. Jak mam się z tego grzechu wyzwolić? Jak o tym zapomnieć...? Nie wiem i pewnie nikt mi w tym nie pomoże... Lecz czuję się z tym strasznie... Może ktoś jednak wypowie się na ten temat, jak mogłabym sobie z tym poradzić.


No to ładne MALYNY maliny :-P takie rzeczy robić :-/ :shock: :shock:

Teraz to pewnie cała twoja wieś cię wyśmieje i wyrzuci ze swojej wspólnoty 8-) :diabel: ;-)














Nie przesadzaj przecież dzieci przez to będziesz miała :roll:

_________________
Ale szastam piwami :D ale pijcie za moje zdrowie !! :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-31, 22:54 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Adi napisał(a):
MALYNY maliny


Jeżeli chodzi ci o cherry, to są to wiśnie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 16:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 23:47
Posty:71
Lokalizacja: warszawa-ursus
szostoll napisał(a):
Adi napisał/a:
MALYNY maliny


Jeżeli chodzi ci o cherry, to są to wiśnie...
:shock:

co ? ;-) :roll:

_________________
Ale szastam piwami :D ale pijcie za moje zdrowie !! :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 17:00 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Bo nie wiem o co chodzi z tym malny, maliny :-P Nie rozumiem postu....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 21:14 
Do Cherry: nie masz się co martwić. Wszystko jest dla ludzi. Spróbowałaś i teraz wiesz po prostu jak to "smakuje". Potraktuj to w ten sam sposób gdy dotykasz swojego ciała i jego różnych części choćby podczas mycia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO