dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-07, 18:42 
Do herry


ja to niemam problemu ze spowiadaniem sie z tego małego grzeszku poprostu wale do ksiedza prosto z mostu że sie masturbowalem.Kiedyś to taki jeden muwi do mnie
-Ja wiem że to teraz taki wiek jest ale wyrośniesz z tego(śmiech na sali)ale pamietaj nigdy nie rób tego z kobietą przed ślubem.
myślałem że padne :ppppp
a czego każdy muwi że sie bawi swojm małym aż takie małe są?;/ szkoda ;D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-27, 10:46 
Cherry
wg mnie to nie grzech i gdzie tak masz napisane ze to grzech? :lol: W 10 przykazaniach nie ma nic wspomnianego o masturbacji :evil: albo ja jestem jakiś ciemny albo "ktoś" sobie dopowiedział ten niby grzech
6.Przykazanie mówi nie cudzołóż- czy tu gdziekolwiek jest słowo masturbacja?
Czym sie przejmować? To że księża wymyslają dużo grzechów które nie powinny nimi być to juź nie moja sprawa.
Dam Ci dobrą radę:
Bądź dobrym człowiekiem, staraj sie przestrzegać 10 przykazań, dawaj radość innym, pomagaj potrzebujacym. Wg mnie to są najważniejsze rzeczy.
Ja jestem wierzący chociaż czasem nei postępuje jak katolik ale sie staram ;-) \
Ty przejmujesz sie masturbacja, a księza chodzą na"panienki" znam takich niestety... i to w dodatku proboszcz...no ale co zrobić jest pełno takich którzy niby daja dobry przykład.
To moja rada może wyciągniesz z tego jakieś pozytywne wnioski, a palanci którzy dołują pierdziela różne chamskie rzeczy niech spadają.... Takie debile są najgorsze i nie słuchaj ich bo chcą Cie zdołować
3m sie pozdrawiam:*

P.S.
A czy jeśli ktoś nie jest wierzącym a jest dobrym człowiekiem już go skreśla,czy już nie może być zbawiony?W Biblii jest dużo ciekawych rzeczy które moga rozwiazać wasze problemy ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-04, 17:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-04, 17:08
Posty:18
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Cherry ja bym na twoim miejscu się tak nie przejmował to nie grzech :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-04, 18:06 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Mylisz się. Jest to grzech podchodzący pod 6 przykazanie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-04, 20:03 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
szostoll napisał(a):
Mylisz się. Jest to grzech podchodzący pod 6 przykazanie.

Tak ustalił Kościół nie Bóg ;p
No bo tak na logikę, gdzie w tym cudzołożenie? ;) Co że Panowie zabijają przyszłych potomków niby? Bo innego wyjaśnienia nie widzę ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-04, 20:27 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
No tutaj faktycznie masz rację...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-05, 12:38 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-02, 00:12
Posty:48
osobiście nie widzę nic złego w masturbacji, mimo że jeste osobą wierzącą-praktykującą
mam akurat potrzebę, a faceta nie ma za długo (czasem sie tak zdarza, bo jest za granicą)to sama potrafię się zaspokoić, a on o tym wie-nawet czasem lubimy oboje się tak zabawić przez skype-cholernie podniecające-polecam :roll:

_________________
życie daje nam tyle pięknych chwil...nauczmy się z nich korzystać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 15:05 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
ema napisał(a):
szostoll napisał(a):
Mylisz się. Jest to grzech podchodzący pod 6 przykazanie.

Tak ustalił Kościół nie Bóg ;p
No bo tak na logikę, gdzie w tym cudzołożenie? ;) Co że Panowie zabijają przyszłych potomków niby? Bo innego wyjaśnienia nie widzę ;)


Ale to kosciol glosi slowo boze, a papiez jest glowa kosciola i prawa reka boga na ziemi. ;-)

Cherry boisz sie spowiadac i wiesz ze to grzech ale chyba nie wiesz ze zatajanie grzechow podczas spowiedzi jest jeszcze wiekszym grzechem. :-| Tzn nie zebym ja wierzyl w jakies grzechy ale tak podobno jest.
Nawet sumienia nie posiadam, ktore jest urojeniem slabych ludzi. Sumienie wymyslone po to aby wlasnie miec pod kontrola takie sierotki. :lol:
Oczywiscie jak cos zrobie zle i nie tak jak powinienem smuce sie badz jestem zly, a gdy robie cos zle to rozliczam sie sam ze soba i mam swoje wlasne wartosci, nie narzucane mi przez osoby trzecie. Dlatego nie mam takich problemow, Lucyfer juz dawno mnie oswiecil.

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 15:55 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 16:19
Posty:84
Lokalizacja: pomorskie
ja uwazam ze masturbacja nie jest grzechem, i nie trzeba sie z niej spowiadac. zreszta jakby na to nie spojrzec, wiekszosc z nas nie jest jeszcze w zwiazku malzenskim a uprawia sex, co rzekomo jest grzechem. idziemy do spowiedzi, spowiadamy sie z tego i wychodzimy z odczuciem ulgi. ale czy ta spowiedz jest szczera? podobno aby grzech zostal odpuszczony, musi byc ,,zal za grzechy,, i ,,postanowienie poprawy,, a ilu z nas po spowiedzi wraca do domu, w ktorym czeka wasza druga polowa, z ktora zyjecie bez slubu? ilu z nas spowiada sie z sexu przedmalzenskiego po to aby jeszcze tego samego dnia znow go uprawiac? i gdzie tu wymagane ,,postanowienie poprawy?


u mnie to bylo wlasnie tak. mieszkalam z facetem, spowiadalam sie z tego, ale i tak wracalam i robilam to dalej. potem zaszlam w ciaze, przed chrztem nie dostalam rozgrzeszenia, i od tego czasu nie moge chodzic do spowiedzi. moje zdanie jest taki: Bóg stworzyl mezczyzne i kobiete, stworzyl ich ciala tak, aby do siebie pasowaly, powiedzial: ,,idzcie i rozmnazajcie sie,,. moze nie znam za dobrze pisma swietego, ale nie wiem nic o tym aby pouczyl ich, aby przed ,,rozmnazaniem,, podpisali jakis papierek czy cos w tym stylu. jesli dwoje ludzi sie kocha, mowia to sobie i przy okazji Bogu, bo Bóg to slyszy i widzi, to jest juz pewnego rodzaju przysiega dana panu, i takie sytuacje jak u mnie sa bezsensowne, bo kiedy juz zdecydujemy sie z moim na slub, pojdziemy do kosciola i co, ksiadz da nam rozgrzeszenie (bo bez tego nie ma slubu), tylko na jakiej podstawie? przeciez grzechy i tak powiem takie same m.in ,,sex przed slubem,, i wtedy dostane rozgrzeszenie?

_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-13, 17:31 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 09:50
Posty:75
Luuuudzie samostrzaly są jak najbadziej nautralne. Pytajcie sexuologow a nie ksiedza co teoretycznie ma nie miec z tym nic wspolnego
"Milosc z jedynym czlowiekiem jakiego sie nabardziej kocha - czyli ze sobą" ;-) rozladowuje napięcie, poprawia ukrwienie nie tylko sfer erogennych, poprawia nastrój, zastępuje brak kontaktu fizycznego z czlowiekiem ktorego sie kocha a nie mozna sie widziec itd. Jak ktos mi mowi ze podpadam pod jakies przykazanie to mnie krew zalewa. Nikt ale to nikt mi nie jest w stanie udowodnić ze jest to "grzech" (no i jak to teraz bedzie? do piekla pojde? za kazdym razem jak mam orgazm zmniejsza mi sie szansa na dostanie sie do nieba? facet zabija nienarodzone miliardy swoich dzieci? ).

"Grzech" to glosic takie bzdury, cholerny ciemnogrod.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO