dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-06-28, 14:47 
Czekam na dalsze komentarze. Czas ożywić ten temat!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-01, 01:21 
Czy nikt więcej się nie masturbuje oprócz tych co się już wpisali wcześniej? Przecież im więcej będziemy o tym mówić na przykład na forum tym będzie to mniejszy temat tabu. Nie chce mi się wierzyć, że to wstyd nie pozwala się wam wypowiedzieć w tym temacie. To może zadam pytanie aby zachęcić osoby do rozmowy. Pytanie tyczy się obu płci Jakich technik masturbacji używacie? Podajcie te techniki które sprawiają wam maksimum przyjemności.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-01, 01:57 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
A Ty to już też troszkę przesadzasz.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-01, 11:07 
A dlaczego według Ciebie przesadzam?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-01, 11:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
Bo masturbacja nie jest najważniejszą rzeczą na świecie.
Grzecho napisał(a):
Tak więc masturbujmy się!

Mówisz o tym tak wzniośle, jakby od tego zależało życie Twoje i całego świata.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-01, 11:32 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Z jednej skrajności w drugą...
Oto Polska właśnie :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-01, 11:58 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Cytuj:
Tak więc masturbujmy się!


Grzecho, za bardzo przesadzasz. Troche to wygląda na to, że ty jesteś uzależniony, a nie Pawel czy jak mu tam było


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-01, 14:52 
Cytuj:
Mówisz o tym tak wzniośle, jakby od tego zależało życie Twoje i całego świata.

Owszem mówię wzniośle, ale nie dlatego, że o tego zależy moje życie albo całego świata. Zależy mi na czymś zupełnie innym. Zależy mi na tym, żebyśmy wyszli z ciemnogrodu, żebyśmy zmienili myślenie od masturbacji. Chcę przez rzeczową dyskusję przekonać innych, że masturbacja to nic złego. A sporo jest jeszcze do zrobienia. Widać to naocznie po przeczytaniu posta Adeka :
Adek napisał(a):
Troche to wygląda na to, że ty jesteś uzależniony, a nie Pawel czy jak mu tam było

Zgodnie ze starym łacińskim przysłowiem "repetitio est mater studiorum", czyli "powtarzanie jest matką wiedzy" powtórzę jeszcze raz. [b]Od masturbacji nie da się uzależnić.[b] Mam nadzieję, że te słowa na długo zapadną w pamięci forumowiczów. Nie prowadzę tutaj jakiegoś moralizatorstwa, nie pouczam innych bo nie to jest moim celem. A nawet przeciwnie. Chcę prowadzić dyskusję z innymi, która polega na ścieraniu się idei. Cenie sobie ludzi, którzy mają inny pogląd niż mój i lubię jak się ze mną spierają podając własne argumenty. A słowa "tak więc masturbujmy się" to raczej takie motto. Dla mnie te słowa oznaczają wolność i jasne stwierdzenie, że masturbacja nie jest niczym złym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-07, 10:46 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Grzecho zadajesz pytanie które jest tematem... nie wiem moze nie czytasz uwaznie tematów :P

I prosze - jesli ludzie sie juz wypowiedzieli i nie maja nic wiecej na ten temat do powiedzenia gdyz masturbacja jest dla kazdego czyms innych - dla jednych jest zbyt intymna by o niej pisac na forum publicznym, - nie popedzaj tematu - w swoim czasie kazdy osiagnie moment gdy bedzie uwazał ze moze sie podzielic swoja opinią :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-11, 11:00 
Przepraszam, to mój błąd. Już nie będę nikogo poganiał.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO