dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-25, 02:19 
salaminopikante
wiem że jestem dzieckiem ale kurde człowieku to jest już moja sprawa jestem na to gotowa i już i po sprawie. Ja nie miałam w poscie pytania czy jest na to odpowiednia chwila itp...tylko ja sie zapytałam czy ginekolog sprzedał tabletki mi...Wydaję mi sie że z dobranocek już wyrosłam a może ty jeszcze nie??

A tak ogólnie
zobaczymy jutro. Moja mama umawia mnie na wizytę i sie zobaczy...mi sie z tym nie spieszy mój chłopak i ja poczekamy choćby 4 lata...chyba że coś sie nie ułoży i z nim nie będę... Prosze jak ktos ma tu coś jeszcze pisać to nie tego typu : ze mnie rzuci bo nie bede z nim jak najszybciej wspołzyć bo to najczęstsza wypowiedz
Czekam na następne jakże " mądre" wypowiedzi


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 02:21 
do rouge
A kto teraz zwraca uwage na KK ???
Jak i zabijają to i uprawiają seks z 14 latkami ;/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 10:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
Przecież czternastolatka nie jest jeszcze w pełni dojrzała do współżycia i myślę tu zarówno o psychice jak i fizyczności.
Kurczę, no rób co chcesz, ale kiedyś będziesz tego żałowała.
Nikt nie chce Cię tutaj pouczać i nikt nie chce dla Ciebie źle, więc weź do serca nasze wypowiedzi.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 10:58 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
wy chyba czytac nie potraficie ;] ona wyraznie napisala, ze nie chce zebyscie jej mowili, ze jest za wczesnie na to ;]

hakerka, mama Cie umowila na wizyte? a wie w jakim celu? :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 11:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 23:47
Posty:71
Lokalizacja: warszawa-ursus
Hakerka667 napisał(a):
Już od dłuższego czasu z moim chłopakiem (18lat) planujemy seks.[/quotete]



tylko co tutaj planować :-> To musi być spontan ;-) Z planowania nic później nie wychodzi :-|


Karollek napisał(a):
Uzna Cie za Młodą K**** jak każdy chyba:) Bynajmniej ja
pozdro:)


dokładnie, później będzie Ci trudniej znaleźć partnera :-/ Bo chyba nie myślisz że on o ty nikomu nie powie 8-)

No i jeszcze zależy jak to traktujesz :roll: Bo rozdziewiczyć się jest łatwo :idea:

Ja bym się zastanowił na twoim miejscu, później będziesz miała etykietkę "łatwa ku***" wiem po niektórych dziewczynach z mojego bloku :roll:

_________________
Ale szastam piwami :D ale pijcie za moje zdrowie !! :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 11:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
Cytuj:
wy chyba czytac nie potraficie ;] ona wyraznie napisala, ze nie chce zebyscie jej mowili, ze jest za wczesnie na to ;]

Zapewniam Cię, że czytać potrafię.
Ale Ty chyba nie wiesz czym jest forum. Tutaj każdy może wyrazić swoją zdanie, byleby nie obrażać tym innych userów.
Po prostu uważam, że to za wcześnie i to jest moja indywidualna opinia i nie sądzę, by hakerka mogłaby poczuć się tym urażona.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 12:52 
ja też uważam iż za wcześnie
Cytuj:
Mam 14.5 lat
i lepiej najpierw dobrze zponać swoje ciało, pragnienia , oczekiwania itp. przez jakiś czas pieszczoty czy masturbacja powinny wystarczyć aż w końcu dojdzie do seksu. By do niego doszło trzeba być dojrzałym emocjonalnie oraz wybrać się do ginekologa by dobrał najlepsze zabezpieczenie antykoncepcyjne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 17:26 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
KOniec Ot - bo wam wszystkim wrzuce osta!!!!!!!!!


Droga autorka postu..
Mama Cie umówiła na wizyte hmm.. skoro Cie umawia na wizyte to moze porozmawiaj z nią??
A tak po za tym ginekolog nie sprzedaje tabletek jedynie moze wypisac na nie receptę...
A w Twoim przypadku raczej tego nie zrobi:)

Ps... pytanie.. chcesz zrobic to z miłosći?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 01:27 
Adi
Tak z planowania zawsze nic nie wychodzi racja

Trafiłam na odpowiedniego faceta mogę mu ufać tak jak on mi. I wiem że on tego nie powie nikomu jak by chciał to już by powiedział o naszych planach, ale to już moja sprawa.
Rozdziewiczyć łatwo zależy dla kogo ja kurwą nie jestem... Kurwa to ta co sie puszcza ja sie nie puszczam to jest mój pierwszy i mam nadzieje ostatni partner z którym jestem długo...poprzednie związki były zauroczeniami.

Myszunia
Wziełam do serca:)

mery_blue
Tak rozmawiałam z moja mamą i staram się jak najczesciej i z partnerem również.Wiem że może tylko wypisać musiałam sie pomylić jak pisałam jakiegoś posta
często mi się to myli.
A na pytanie odpowiem tak:
Seks bez miłości...lepiej żeby go nie było.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 01:44 
hakerka na pewno masz 14lat? Bo powaznie piszesz :)

Myszunia, zazwyczaj sie odpowiada na pytania w temacie etc, a tam bylo od razu zaznaczone, ze pouczen i rad ona nie potrzebuje ;)

Dobry masz kontakt z mama, a ja w wieku 14lat to watpie, ze o uprawianiu seksu myslalam ;D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO