dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sex
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-21, 02:40 
Witam.Mam 14.5 lat i mam małe pytanie. Chociaż domyślam się już waszej wypowiedzi na ten temat.
Mianowicie chodzi o stosunek. Już od dłuższego czasu z moim chłopakiem (18lat) planujemy seks.Oczywiście jestem na to zdecydowana , więc proszę o niepisanie tego typu wypowiedzi jak: to za wcześnie.przemyśl to itd , bo to już moja własna sprawa i ja ponoszę jakiekolwiek konsekwencje. Mam zamiar niebawem wybrać się do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. I
własnie tak myślę czy ginekolog ma takie prawo wypisać 14-latce tabletki?? Bo wiem , że może to zaszkodzic mojemu zdrowiu , ale to już jest moja sprawa. Proszę o szybka odp :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-21, 03:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-01-17, 19:26
Posty:26
14 lat i SEX ?? Ja bym sie zastanowił an Twoim Mijejscu:)
A tak an marginesku... po stosunku na 100% zostawi Cie twoj Partner i juz nie bedziesz smakowała tak dobrze Temu jedynemu za kilka lat... Warto?? Jak spojzysz Facetowi swojemu przyszłemu mezowi w oczy?? i Powiesz ze bzykalas sie majac 14 lat!! Uzna Cie za Młodą K**** jak każdy chyba:) Bynajmniej ja
pozdro:)
Nie obraź się ale takei są realia... 14/15/16 lat an sex do za wcześniej!! Szanujcie Się:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-21, 10:02 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-04, 17:31
Posty:117
hmm skoro wiesz jakie beda konsenkwencje tego i pogodzilas sie z mysla ze jako mloda dziewczyna stracisz dziewictwo ehhh to oki rob jak uwazasz... a co do ginekologa to watpie zeby tak mlodej osobie przypisal tabletki ... chyba bylby jakis nie powazny jakby to zrobil


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-21, 10:32 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Nie dostaniesz tabletek ;)
Jesteś młoda, nie możesz dostać dodatkowych hormonów kiedy Twoje własne 'szaleją'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 21:27 
Hakerka667 napisał(a):
Mam 14.5 lat i
jesteś za młoda i za stosunek seksualny z nieletnią - tak nieletnią , tak definiuje to Kodeks karny Grozi Więzienie. Poczekaj 4 lata a teraz to skup się na nauce w szkole a co do seksu to cóż ... może zacznij poznawać swoje ciało poprzez rożnego rodzaju pieszczoty itp. Nawet nie zobaczysz kiedy wejdziesz w dorosłość (tzn bycie odpowiedzialnym i przewidywać zagorzenia itp no i brać od odpowiedzialność za swoje czyny) to wtedy odkryjesz cały urok seksu.

[ Dodano: 2008-03-23, 20:36 ]
Zgodnie z art. 200 k.k. kto doprowadza małoletniego poniżej lat 15 do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. Odpowiedzialności karnej podlega sprawca czynu jeżeli ukończył lat 17. Czynności ujęte w art. 200 k.k. dokonane z osobą, która ukończyła 15 lat nie stanowią przestępstwa.



[ Dodano: 2008-03-23, 20:38 ]
taką znalazłem informację o ile nic się nie zmieniło w Kodeksie karnym oraz karcie praw Dziecka. Tak czy siak odpuść sobie współżycie - będzie przez to więcej problemów , leż rozczarowania jak chwil uniesienia i radości z seksu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 23:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-16, 17:40
Posty:5
dziecko....

A słyszałaś skąd się biorą dzieci?? Tabletki antykoncepcyjne przy Twoim poziomie rozwoju intelektualnego raczej nic Ci nie pomogą. Weź odrób lekcje obejrzyj dobranockę i spać.


Ludzie , gdzie są rodzice tego dziecka???

[ Dodano: 2008-03-24, 22:05 ]
a Ty rouge chcesz mieć sprawę w sądzie?
cytujesz KK ale nic z niego nie rozumiesz. przeczytaj to matole uważnie a potem się wypowiedz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 23:12 
salaminopikante napisał(a):
a Ty rouge chcesz mieć sprawę w sądzie?
Co ja chcę to moja sprawa... . salaminopikante, Drogi panie wybacz iż nie zapytałem się Ciebie o zdanie....

Ja mam taki a nie inny pogląd i nie zamierzam zmieniać specjalnie dla ciebie. A To z KK nie jest dla mnie czy kogoś innego , tylko napisałem to tu specjalnie dla Hakerka667 by się opamiętała. Ale skoro tylko ty znasz się na wszystkim to cóż. Tylko proszę Cię o jedno Nie obrażaj mnie. czy ty tak wszystkich atakujesz tylko za iż dostałeś ostrzeżenie i teraz się odgrywasz ? jeśli tak to nie rozumiem takiego zachowania... .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 23:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
salaminopikante napisał(a):
a Ty rouge chcesz mieć sprawę w sądzie?
cytujesz KK ale nic z niego nie rozumiesz. przeczytaj to matole uważnie a potem się wypowiedz.

Bez urazy,salaminopikante ale to wydaje mi się, że Ty niewiele zrozumiałeś z tej wypowiedzi.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Ostatnio edytowano 2008-03-24, 23:27 przez Myszunia, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 23:18 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
salaminopikante, przestajemy się bawić.

Znów uważasz, że masz zjedzone wszystkie rozumy.

A KK cytuje z wiadomych powodów, dziewczyna może nieświadomie zupełnie chłopaczka w poważne kłopoty wpędzić, więc luz.

Dostajesz ode mnie w nagrodę osta za wywoływanie kłótni już w bodaj 3 temacie.
Widzę że szybko się pożegnamy, Twoja ideologia (?) nie wyznaje czegoś takiego jak zdanie innej osoby - liczy się tylko Twoje.

Wg Ciebie najlepiej żeby seks był tematem tabu, i młodzi ludzie uczyli sie "tych klocków" po kątach. :evil:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Ostatnio edytowano 2008-03-24, 23:36 przez zysio, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 23:25 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
salaminopikante napisał(a):
przeczytaj to matole


rouge napisał(a):
A To z KK nie jest dla mnie czy kogoś innego , tylko napisałem to tu specjalnie dla Hakerka667 by się opamiętała. Ale skoro tylko ty znasz się na wszystkim to cóż. Tylko proszę Cię o jedno Nie obrażaj mnie. czy ty tak wszystkich atakujesz tylko za iż dostałeś ostrzeżenie i teraz się odgrywasz ? jeśli tak to nie rozumiem takiego zachowania... .


Wystarczy porównać te dwie wypowiedzi i już widać kto ma większy iloraz inteligencji i kto jest lepiej wychowany...

//Edit:

Rouge leci piwo za tą wypowiedź i tak 3maj.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO