dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-26, 15:53 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
aGa! napisał(a):
Myszunia, zazwyczaj sie odpowiada na pytania w temacie etc, a tam bylo od razu zaznaczone, ze pouczen i rad ona nie potrzebuje ;)

Co nie znaczy, że nie wolno mi powiedzieć, co o tym myślę.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 16:13 
aGa!
Tak.Mam 14 lat. Po cóż miałabym kłamać.Poważnie piszę na każdy temat chyba że to jakiś temat związany z humorem.
Raczej jestem poważną osobą kiedy się śmieję to śmieję.Czasami jak każdy mam jakieś tzw "głupawki" wydaję mi się że to w tym wieku naturalne. A jeśli chodzi o kontakt z mamą to mam bardzo dobry czasami mamy małe spięcia jak to w rodzinie , ale z nią na ten temat mogę spokojnie porozmawiać.Ba ! nawet się cieszy , że chcę wiedzieć więcej na ten i inny temat.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 16:20 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
szkoda, że koleś chce Cie tylko wydymać a Ty się na to zgadzasz ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 22:15 
Dream*
taak kolejna dziewczyna która uważa że chłopaki tylko po tym zostawiają...niee naprawdę ja już tu nie będe odpisywać bo wszyscy są tacy sami....



Moje ostatnie zdanie
To ja się na to zdecydowałam nie on...on mnie się sto razy nawet więcej pytał czy chcę czy jestem gotowa...on może jeszcze czekać ja również... ludzie są różni ja trafiłam na odpowiedniego czasami naprawdę myślę czy to nie sen...ale jednak real i naprawdę kolejna osoba pisze mi o moich prywatnych sprawach...LUDZIE TO JEST MOJA SPRAWA CO BEDZIE POTEM wiem że będzie dobrze bo to po prostu wiem. Ja chciałam uzyskać informację czy lekarz przepisał by mi tabletki i myśle ze już uzyskałam odpowiedz.
Już nie wchodzę tutaj , bo zamiast otrzymać odpowiedź na mojego posta to piszecie mi to co mi jest zbędne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 22:29 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Nikt nie pisze ci na złość. Starsi od ciebie i bardziej doświadczeni dają ci dobre rady. Masz 14,5 roku, a on 18. Jeżeli ma jakieś plany na przyszłość to pewnie będzie studiował. Bardzo możliwe też że wyjedzie do całkiem innego miasta na kilka lat tych studiów. Tabletek raczej nie dostaniesz, więc to nie jest tylko twoja sprawa, bo później gdy coś pójdzie nie tak i np. zajdziesz w ciąże, urodzisz, a następnie zostawisz dziecko w szpitalu to nie ty je będziesz utrzymywała, ale społeczeństwo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sex
PostNapisane: 2008-03-27, 20:33 
Hakerka667 napisał(a):
Witam.Mam 14.5 lat i mam małe pytanie. Chociaż domyślam się już waszej wypowiedzi na ten temat.
Mianowicie chodzi o stosunek. Już od dłuższego czasu z moim chłopakiem (18lat) planujemy seks.Oczywiście jestem na to zdecydowana , więc proszę o niepisanie tego typu wypowiedzi jak: to za wcześnie.przemyśl to itd , bo to już moja własna sprawa i ja ponoszę jakiekolwiek konsekwencje. Mam zamiar niebawem wybrać się do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. I
własnie tak myślę czy ginekolog ma takie prawo wypisać 14-latce tabletki?? Bo wiem , że może to zaszkodzic mojemu zdrowiu , ale to już jest moja sprawa. Proszę o szybka odp :)


Ja jestem rok od ciebie starsza i myśle że to nie dla wszystkich super pomysł ale ja już jestem po.
Więc wybór należy do ciebie! Pamiętaj tylko żeby rodzice sie nie dowiedzieli!!! Moi się dowiedzieli bo któraś z "koleżanek" podkablowała. Normalnie zadzwoniła o jakiejś 18 i o wszystkim powiedziała. Mam nadzieje tylko, że ty nie masz takich koleżanek...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-27, 20:42 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Czytaj cały temat.... Ona napisała za jej matka o tym wie... przynajmniej ja tak wywnioskowałem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 22:37 
Masz 14,5 lat, skoro poznałaś tego Jedynego i wiesz, że wszystko będzie dalej super i że dogadujesz się z mamą, to tylko pogratulować. Prawda jest taka, że w jakim wieku byś nie była, to zawsze możesz tego żałować, że było to np. z niewłaściwą osobą itp. Że myślałaś, że będzie inaczej, a on po iluś tam latach Cię rzuci.
Sądzę, że współżycie to sprawa indywidualna każdego człowieka. Nie pochwalam tego, co Ty chcesz zrobić, ale też nie neguję skoro jesteś zdecydowana. Mnie się do tego po prostu nie śpieszyło.
A Wy ludzie, nie musicie do tego tak sceptycznie podchodzić. A nóż widelec... Ciekawa jestem, czy ktoś z Was czekając z tym do późniejszego wieku nigdy potem tego nie żałował? Nikt nie jest świętym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 22:48 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 22:40
Posty:31
Lokalizacja: Warszawa
Ludzie dobrze radzą. Nie zaszkodzi poczekać, w tych sprawach (wbrew pozorom) popęd często bywa złym doradcą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-01, 23:14 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-01, 01:02
Posty:148
Lokalizacja: Słupsk
dajcie jej spokój wg mnie też to dla niej za wcześnie ale to jej wybór, jak mówią: "jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz" jeżeli ona teraz się "przewróci" i to będzie to tylko jej problem bo jeżeli koleś chce po prostu ją sobie ot tak przelecieć i zostawić to jej stosunek do facetów zmieni się diametralnie, będzie w przyszłości ostrożniejsza może nawet za bardzo co przysporzy jej kłopotów w życiu uczuciowym. bardzo prawdopodobne że koleś cie poprostu urabia takimi tekstami wkońcu on ma 18 lat i ma większe doświadczenie w bajerowaniu (grunt to strategia) gdy po sprawie cię zostawi i zostanie ci przypięta "plakietka kur*y" to ciężko ci będzie ci wyczuć który chłopak podbija do ciebie tylko żeby cię przelecieć a który dlatego że mu na tobie zależy, prócz tego będziesz musiała znieść wielki wstyd który pewnie zahaczy o twoich rodziców, jaką to córkę wychowali.... smutne ale tak jest

ja mam zaraz 19 lat ale nadal czekam gdyż nie chcę żadnych przygód czekam na dziewczynę która będzie mogła przy mnie usiedzieć dłużej niż 2-3 miechy....
chce czegoś więcej niż przygody moi kumple inaczej postępują i często siedzą zdołowani gdyż jakaś cizia powiedziała kocham a pokręciła się przy nich miecha 2.... :roll:


nie wiem czy ona tu dalej zagląda ale napisałem to na wypadek gdyby tak było

PS.poznałem jakiś czas temu dziewczynę z którą dobrze się dogaduję nie jest płytka itp..., widzę że zależy jej na mnie i w tym miesiącu zaczynamy współżyć =] :mrgreen:
(nareszcie jakaś normalna a nie kawałek plastiku :roll: możliwe że ta jedyna )

_________________
What I've felt
What I've known
Never shined through in what I've shown
Never free
Never me
So I dub thee “Unforgiven”
<-/\/\Metallica/\/\->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO