dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: co polecacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-01-12, 14:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-12, 14:44
Posty:3
A jak myślicie - lepiej wykonywać tradycyjne brzuszki czy można się wspomóc? Może warto zainwestować w urządzenie do brzuszków http://mmo.pl/225-new-rocket-ab.html ??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-01-18, 10:39 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Bez sensu są te urządzenia, to twoje mięśnie mają wykonywać pracę a nie urządzonka. Polecam zdrową racjonalną dietę (np. białkową, nie będziesz się męczyć z głodowymi racjami, można jeść do syta i chudnąć, jeśli odrzuci się tłuszcze nienasycone i węglowodany proste). Do tego trening bez tłumaczeń się, że mi się nie chce. Ważne jest też dbać o równowagę kwasowo - zasadową organizmu, pomocny tutaj może być proszek zasadowy langsteiner.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-02-01, 14:39 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Ja tam wierzę w normalna, zdrową , zbilansowaną dietę i regularne ćwiczenia. A jesli ktoś potrzebuje wspomagaczy, to proponuję przed kazdym posiłkiem zarzyć witaminę C, albo jakąś inną (oby z umiarem) i popić dwoma szklankami wody, gwarantuje, że zadziała ;).
To niewiarygodne, ale tak właśnie działały pierwsze dostępne w Polsce środki na odchudzanie, pamiętny SlimFast itp.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-02-09, 14:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 16:53
Posty:32
Nie wydaje mi się żeby takie środki ci pomogły.Najlepsze jest jedzenie warzyw owoców i innych rzeczy nie tuczących +regularne ćwiczenia.

Pozdr.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

co jesc a czego unikac zeby schudnac nie przytyc?
PostNapisane: 2011-02-26, 01:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-26, 01:02
Posty:2
wejdz na http://odchudzanie-monikapi.blogspot.com skuteczne porady


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-03-29, 12:29 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-02-09, 13:24
Posty:17
Ćwiczenia przede wszystkim, Słyszałam, że wodny aerobic jest dobry. Podobno skuteczniejszy niż zwykły. Do tego można jakoś się wspomagać, np pic zieloną herbatę. Na blogu klubu Dilmah czytałam ciekawy tekst o wpływie zielonej herbaty na nasze zdrowie. M.in. wspomaga spalanie tłuszczy. Trzeba pamiętac tylko o odpowiednim zaparzaniu, bo inaczej będzie po prostu niedobra :->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-04-10, 23:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-10, 23:22
Posty:3
Ćwiczenia + odpowiednio dobrana dieta + cierpliwość = Efekt.
Aby chudnąć należy spożywać mniej kalorii niż wynosi dzienne zapotrzebowanie organizmu.
Posiłki rozłożyć na 5,6 w ciągu dnia.
Temat rzeka.
Uwżał bym na większość diet pisanych przez pseudo dietetyków.
Wiele diet pozbawiona jest witamin i mikroelementów so prowadzić może do poważnego osłabienia organizmu .
Uważał bym też na magiczne złote środki na odchudzanie, od których przeważnie schudnie tylko portfel.
Polecam fachowej wiedzy szukać w działach fitness ;-)

_________________
zabawki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-04-11, 13:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 12:53
Posty:5
Osobiście uważam, że dobrze dobrana dieta połączona z wysiłkiem fizycznym pozwala schudnąć, poprawić kondycję i stan zdrowia. Dlatego popieram Glass'a! Nie ma co korzystać z diet napisanych przez "pseudo dietetyków" ale z menu zestawionego przez fachowca w tej dziedzinie owszem. Ja ze względu chorobę nerek nie chciałam odchudzać się na własną rękę. Swoją dietetyczkę znalazłam na http://www.favore.pl/cat201115_diabetolodzy.html, jestem pod jej stałą kontrolą i jestem zadowolona z tego jak wyglądam i jak się czuję. Można zapytać tez w swoim ośrodku zdrowia o dietetyka, chociaż z moich doświadczeń wynika, że częściej przyjmują prywatnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-04-26, 10:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Ważne jest jednak to żeby je dobrze dobrać, no i jakaś dietka też na pewno mile widziana, a najlepiej ja na Twoim miejscu skorzystałabym z pomocy trenera osobistego, taka osoba Ci dobierze i dietę i ćwiczenia które pomogą na tą daną partię ciała, odchudzając się na własną rękę schudniesz z twarzy, pupy czy klatki piersiowej, zazwyczaj tak się dzieje, że tłuszcz i osadza się gdzie nie trzeba i niknie nie stąd skąd byśmy chcieli, ja dzięki trenerowi schudłam kiedyś w udach i na pewno taki rodzaj pomocy będę polecać, sprawdzony przeze mnie jest trening personalny w salonie Chanta'l w Warszawie, ale w innych miastach na pewno też nie brakuje takich dobrych miejsc.

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-05-24, 19:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-24, 19:03
Posty:5
Nie wpierdzielać tyle prosiaczki :))

_________________
http://firecash.org FireCash.Org Make Hot Money


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO