dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: co polecacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-12-14, 14:00 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-29, 21:41
Posty:91
Buniaa a lubisz wodę jagodową? W Centrach Odchudzania w Wawie i Katowicach w promocji aktualnie jest dodatek do wody o smaku jagodowym (-30%) Wystarczy dodać 1 łyżeczkę do 1,5 litra wody, aby powstał smaczny, niskokaloryczny napój. Jedna szklanka to niecałe 3 kcal! Dla porównania tradycyjne wody smakowe zawierają w 1,5 litrze ok. 300 kcal!!! Więc trochę kalorii by odeszło jeżeli ktoś lubi wody smakowe ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-12-21, 11:21 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
nieźle :) Muszę spróbować, bo zwykłej wody nigdy nie wypijam tyle, ile powinnam, a smakowych unikam właśnie ze względu na ich kaloryczność, coś jeszcze mają w promocji?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-12-21, 11:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-29, 21:41
Posty:91
napoje ze słomką ;) Bardzo atrakcyjna promocja bo zamiast 7,57 teraz można kupić za jedyne 5 zł.

No i dla chętnych szeroka gama zabiegów w Centrum Odchudzania w Warszawie w promocyjnych cenach, tutaj więcej na ten temat http://dieta-cambridge.pl/files/CENNIK_ ... y_prom.pdf


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-12-21, 12:53 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Dobrze jest uprawiać jakiś sport - pływanie,jazdę na rowerze,jogging.Ale podobno można też wypijać / chociaż piszesz,że nie dajesz rady wypić dużo/ 2 litry przegotowanej wody,do tego wcisnąć 2 - 3 cytryny i pić to przez cały dzień,ale taki napój robić sobie co dziennie.Szkoda zdrowia na zażywanie jakichkolwiek tabletek,bo one wiadomo pomogą na jedno,a zaszkodzą innemu organowi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2011-12-28, 10:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-03, 13:27
Posty:20
a ja mam sprawdzony sposób od lat, oczyszczająca dieta składająca się z jabłek, wody wysokozmineralizowanej np. staropolanka oraz rower i bieganie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2012-01-13, 15:48 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Sensowne ćwiczenie?? he he dużo seksu:) podobno spala się kalorii przy porządnym seksie sporo a i przyjemność jest przednia:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2012-04-13, 10:17 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Ostatnio bardzo dużo czytałam o kapuścianej diecie. Podchodziłam do tego bardzo sceptycznie.Ale kiedyś spytałam o to w aptece i okazało się,że mają kapsułki kapuściane. Kupiłam je,a jaki będzie efekt zobaczę po ich spożyciu.Pochwalę się.Pozdrawiam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2012-06-29, 19:20 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-06-29, 18:52
Posty:4
Dieta niskotłuszczowa powinna przynieść jakieś rezultaty.
Na pewno trzeba organizmowi dostarczać niezbędne składniki, nie ograniczać wszystkiego, gdyż znam wypadki zasłabnięcia lub wycieńczenia http://*********.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2012-10-28, 19:34 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
bulinka02 napisał(a):
napoje ze słomką ;) Bardzo atrakcyjna promocja bo zamiast 7,57 teraz można kupić za jedyne 5 zł.

No i dla chętnych szeroka gama zabiegów w Centrum Odchudzania w Warszawie w promocyjnych cenach, tutaj więcej na ten temat http://dieta-cambridge.pl/files/CENNIK_ ... y_prom.pdf
Z tego co mi wiadomo to cambridge jako jedyna dieta jest zapisana w polskim rejestrze sanitarnym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: co polecacie?
PostNapisane: 2012-10-31, 16:11 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-21, 09:07
Posty:72
groszka napisał(a):
bulinka02 napisał(a):
napoje ze słomką ;) Bardzo atrakcyjna promocja bo zamiast 7,57 teraz można kupić za jedyne 5 zł.

No i dla chętnych szeroka gama zabiegów w Centrum Odchudzania w Warszawie w promocyjnych cenach, tutaj więcej na ten temat http://dieta-cambridge.pl/files/CENNIK_ ... y_prom.pdf
Z tego co mi wiadomo to cambridge jako jedyna dieta jest zapisana w polskim rejestrze sanitarnym.


bo też podchodzą do tego odchudzania jakoś poważnie, obowiązkowa wizyta u lekarza itd., kilkustopniowy program utraty wagi - a nie dieta cud 100kg w tydzien przy łykaniu proszku-cud. Żeby tylko wiecej osób myślało o zdrowiu, decydując sie na diete...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO