dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-08-07, 14:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-08-07, 14:24
Posty:2
Dostałam książkę Piotra Milewskiego "Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia" i to ona sprawiła że pokochała podróże. Na razie nie daleko ale w przyszłości paluję odwiedzić Japonię. Milewski w fantastyczny sposób opisał ten kraj i od razu się w nim zakochałam tym bardziej że podróżował autostopem i miał obraz na każdy aspekt życia codziennego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2015-10-06, 11:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 16:20
Posty:93
Ja ostatnio odkrylem nowe hobby - wedkowanie. Zakupilem sobie calkiem przyjemny sprzecik http://wedkarz.pro/kolowrotek-kronos-surf-casting-fd80-7-1bb-mistrall,sp,21,1211?ad=nella
i wraz z kumplem wypadamy na rybki:>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-01-15, 00:22 
Musisz popróbować rzeczy. Ja na przykład ostatnio zakorzeniłemw swoim bracie pasję czytania. Nie chciał za nic na świecie czytać ksiażek, ale jak zamawiałem sobie na Inbooku książkę to zamówiłem mu e-booka. I to czyta. 15 latkowie są dziwni w tych czasach, ale lepiej tak niż nic.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-01-15, 12:28 
Musisz zdac sobie sprawę z tego, co tak naprawdę Cie interesuje i czego robienie sprawia Ci ogromą radość tak że zapominasz o całym świecie na kilka godzin. :) Ja mam tak z haftowaniem od jakiegoś czasu. Od zawsze interesowałam się szyciem, natomiast haftem zaraziła mnie przyjaciółką. Miała taką świetna hafciarkę z Berniny i tworzyła cudowne wzory, spróbowałam tego kiedyś u niej no i zakochałam się. :) Teraz mam własną hafciarkę Aurora 450 i potrafie przy niej spędzić kilka godzin, nieświadomie, bo przecież tyle co przy niej usiadłam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-01-16, 16:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-01-16, 16:10
Posty:8
Zastanów się co by Cię mogło zaciekawić. Czy wolisz hobby które wymaga wysiłku fizycznego, czy może coś chcesz kolekcjonować, bądź rozwijać się intelektualnie.
Na forum możemy Ci podpowiedzieć i przedstawić kilka propozycji, ale to Ty sam musisz zdecydować czym się zajmiesz ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-02-11, 18:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-11, 18:43
Posty:19
może odkryj w sobie jakąś pasję , może fotogafia? http://www.przydas.pl/ znajdziesz tu wiele gadżetów dla mężczyzn potrzebnych dla rozwoju swoich pasjii


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-05-18, 19:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-05-13, 09:42
Posty:3
Ja odkryłam swoje hobby kilka lat temu. Teraz jest ono moim zawodem :) A rozpoczeło się niewinnie, bo od tego, że przyjaciółka zerwała zaręczyny z jej ówczesnym TZ i zmieniła mieszkanie. Poprosiła mnie o pomoc w aranżacji nowego, a że była trochę w rozsypce to na mnie spało całe planowanie i załatwianie i doszłam wtedy do wniosku, że chyba lubię takie rzeczy robić więc robię do teraz :D Nawet nie wiemy kiedy, ale calkiem przypadkowo możemy znaleźć rzecz, którą polubimy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-05-31, 01:07 
@KarlaK to tak jak ja! Uwielbiam przeglądać blogi dotyczące aranżacji wnętrz a zakupy meblowe cieszą mnie bardziej niż zakupy w sklepach odzieżowych;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-06-07, 15:23 
Słyszeliście o nowej kolekcji mebli Possi Light od BRW? Warto się wybrać do salonu? Koniecznie muszę zmienić meble w salonie i szukam czegoś prostego i eleganckiego, ale rzucającego się w oko :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-06-08, 09:08 
@Remigia ja słyszałam kilka dni temu w TVP - opowiadali o niej w "Pytanie Na Śniadanie". Podobają mi się te mebelki, bo można je aranżować na setki sposobów. Przy wymianie mebli na pewno spróbuję :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO