dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-28, 09:50 
Gibberish napisał(a):
Tak. Zgodnie z planem kupiłam takie moduły, by obstawić jedną ścianę. Wybrałam szafkę RTV, regał poziomy i tę szafkę, o której pisałaś, bo obliczyłam, że dzięki temu jeszcze oszczędzę. Za wszystko dałam chyba 2100 zł. Uczciwa cena za tej jakości meble.


Zgadza się - za takiej jakości meble to często trzeba wyłożyć dwa razy więcej kasy, nie mówiąc już o robionych na wymiar. BRW mnie pozytywnie zaskoczyło, bo nie spodziewałam się, że kolekcja podana z takim rozmachem (widziałaś premierę z gwiazdami?) może być tak atrakcyjna cenowo. Brawo! :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-08-02, 12:16 
Jasne, że widziałam - to ona zasiała mi ferment! Pokazywali ją w Pytaniu na Śniadanie gdzieś na początku czerwca chyba. :)
PS: właśnie odkryłam, że w BRW mają kolejną promocję - kurczę, no nic tylko non stop meble kupować :D
https://brwodnowa.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-08-04, 11:23 
Pod względem promocji BRW szaleje, bo przecież na początku lipca mieli obniżkę ceny na cały asortyment, a teraz to. Ciekawe jaka będzie następna? :) Będę śledzić kolejne, bo jeszcze mam jeden pomysł na wykorzystanie Possi w domu. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-08-29, 17:25 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
Moim zdaniem hobby nie powinno się szukać - jak się coś lubi i często robi to samo staje się to hobby;). Ja tak miałam z graniem w planszówki - wkręciłam się i już. Ostatnio najczęściej gram w Magic the Gathering - Arena of the Planeswalkers. Nie tylko dla fanów świata fantasy:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-11-10, 03:35 
Też ostatnio wkreciłam się w planszówki ;) To świetne hobby. Gram już ze wszystkimi: z rodzicami, bratem, przyjaciólką, chłopakiem...najbardziej lubie gry strategiczne i przygodowe, ale czasem nawet jakaś imprezówka w większym gronie siądzie ;) Jeżeli nie wiesz czego szukać, to możesz poczytać na portalach planszówkowych np. gamesfanatic. U mnie ostatnio najwięcej czasu spędzamy nad Rycerzami Pustkowi z Tailor Games, naprawdę świetna gra.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-11-18, 13:47 
A ja ostatnio wkręciłam się ostro w szycie na maszynie. Szukam jakichś ciekawych miejsc i stron, gdzie mogłabym się podszkolić, znacie jakieś? :) póki co, zakupiłam już nową maszynę do szycia Łucznik, a właściwie to mąż kupił mi na prezent. Jestem niesamowicie ucieszona z tego prezentu! aż zrobiłam sobie w pokoju specjalny kącik na maszynę, stół i krzesełko. Teraz to jest moje królestwo, do którego zasiadam codziennie i potrafię się zrelaksować. tak! Przy szyciu! :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-01-12, 10:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 23:40
Posty:58
Mi też się wydaję, że szukanie hobby na siłę to nie jest dobry pomysł. Czasem coś wpada tak po prostu. Ja na przykład jestem „zbieraczem” - kolekcjonuję karty telefoniczne i nakrętki od napojów. Zaczęło się od kilku nakrętek Tarczyna, teraz mam już sporą kolekcję ;) Mam nadzieję, że uzbieram całą serię, zwłaszcza, że można wymieniać je na różnych grupach i na Facebooku, więc jest trochę łatwiej ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-01-15, 12:30 
Musisz trochę popróbować różnych rzeczy :) Ja też chciałam się czymś zająć dodatkowym i pomyślałam, że spróbuję szyć i ogólnie robić różne rzeczy z serii DIY :D I okazało się, że to świetny pomysł, wciągnęło mnie to na maksa! A tutaj mam super stronkę: http://przepisnaszycie.pl/ :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-01-31, 10:23 
Nie musisz szukać hobby na siłę. Powinieneś pomyśleć co sprawia Ci radość, a na pewno do głowy przyjdzie Ci kilka pomysłów. Na ja przykład bardzo lubię uczyć się języka hiszpańskiego, a także obrabiać zdjęcia i tworzyć grafiki komputerowe. Tak się w to wciągnąłem, że zakupiłem nawet oryginalnego photoshopa na klucz-system. Mam już nawet kilka zleceń na logo i strony internetowe. Dlatego cieszę się, że moje hobby przekształciło się też zarobek :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-03-24, 23:27 
Ja dostałem od żony monetę z pewnym wydarzeniem historycznym, jak się okazało tych monet wyszło z Polsce tylko 6,więc jest to zdecydowanie unikat. Tak zaczęła się moja przygoda z hobby pod tytułem numizmatyka. Zbieram monety, kupuje je tutaj https://www.skarbnicanarodowa.pl/ , jest to naprawdę wyjątkowe hobby i polecam każdemu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO