dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-30, 23:02 
Mikus napisał(a):
Bardzo często ludzi motywuje zakup czegoś związanego z hobby, bo skoro wydali pieniądze to głupio nie zacząć tego robić,np. buty do biegania zmotywują do wychodzenia i biegania. Ja się tak zmotywowałem do siłowni. Kupiłem bluzkę UA termoaktywną, wydałem na nia trochę kaski, bo jest ze wzorami marvela, ale dizęki temu miałem motywację żeby ruszyć na siłownię.

a gdzie i za ile? na zimę czy lato?

pajakptasznik napisał(a):
Legalnie to masz raczej we wszystkich sklepach tego typu bo tak jest zapisane w ustawie, że pestki możesz kupować w celu kolekcjonerskim. Co do ... to oni słyną z tego, że od czasu do czasu mają naprawdę dobre promocje i duży wybór no a jakość zawsze trzyma poziom czyli jak najbardziej bym wybrał ten sklep :)

podobnie jest z nożami. większość uważa, że trzeba mieć jakieś pozwolenia, że jest to broń biała czy cos. a prawda jest taka, że możesz kupić jaką chcesz maczetę i chodzić z nią po ulicy dopóki nikomu nie zagrażasz a innych ograniczeń nie ma.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-05-31, 08:51 
dla mnie motywacją stał się YouTube. Obejżałem ostatnio filmik jak regenerują malucha https://youtu.be/G69FJBLDCPQ. Stwierdziłem zajawka jest mega. teraz zbieram na jakiś starszy lumpek i też chce go ogarnąc. nie wiem czy się uda choć troche tak, ale cel jest a to najwazniejsze :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-05-31, 11:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
january napisał(a):
a gdzie i za ile? na zimę czy lato?

https://www.militaria.pl/under_armour/koszulka_termoaktywna_under_armour_kapitan_ameryka_1273691-410_p78803.xml taka dokładnie. Super się w niej ćwiczy, bo człowiek wgl nie czuje żeby się pocił. Nie to co w zwykłych koszuulkach które po siłowni są mokre i poprzyklejane do ciała. Raczej na lato taka koszulka
january napisał(a):
podobnie jest z nożami. większość uważa, że trzeba mieć jakieś pozwolenia, że jest to broń biała czy cos. a prawda jest taka, że możesz kupić jaką chcesz maczetę i chodzić z nią po ulicy dopóki nikomu nie zagrażasz a innych ograniczeń nie ma.

Bardzo ciekawym hobby jest kolekcjonowanie nozy i np. ostrzenie ich za jakieś małe pieniądze ludziom. Mało kto wie jak dobrze naostrzyć nóż i czym. Ja zanim zacząłem ostrzyć swojego coldsteela to trenowałem na jakiś tanich noża specyfikę ruchu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-06-04, 10:40 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
https://www.militaria.pl/under_armour/koszulka_termoaktywna_under_armour_kapitan_ameryka_1273691-410_p78803.xml taka dokładnie. Super się w niej ćwiczy, bo człowiek wgl nie czuje żeby się pocił. Nie to co w zwykłych koszuulkach które po siłowni są mokre i poprzyklejane do ciała. Raczej na lato taka koszulka

Zawsze można znaleźć tańsze zamienniki bo nie każdego stać na koszulkę za ponad 200 zł. Helikon też się dobrze sprawdza jako odzież termo

Mikus napisał(a):
Bardzo ciekawym hobby jest kolekcjonowanie nozy i np. ostrzenie ich za jakieś małe pieniądze ludziom. Mało kto wie jak dobrze naostrzyć nóż i czym. Ja zanim zacząłem ostrzyć swojego coldsteela to trenowałem na jakiś tanich noża specyfikę ruchu

A czym ostrzysz i jaką technikę stosujesz ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-06-04, 18:05 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Aria napisał(a):
Mikus napisał(a):
https://www.militaria.pl/under_armour/koszulka_termoaktywna_under_armour_kapitan_ameryka_1273691-410_p78803.xml taka dokładnie. Super się w niej ćwiczy, bo człowiek wgl nie czuje żeby się pocił. Nie to co w zwykłych koszuulkach które po siłowni są mokre i poprzyklejane do ciała. Raczej na lato taka koszulka

Zawsze można znaleźć tańsze zamienniki bo nie każdego stać na koszulkę za ponad 200 zł. Helikon też się dobrze sprawdza jako odzież termo

a co myślisz o fjord nansen?
Aria napisał(a):
Mikus napisał(a):
Bardzo ciekawym hobby jest kolekcjonowanie nozy i np. ostrzenie ich za jakieś małe pieniądze ludziom. Mało kto wie jak dobrze naostrzyć nóż i czym. Ja zanim zacząłem ostrzyć swojego coldsteela to trenowałem na jakiś tanich noża specyfikę ruchu

A czym ostrzysz i jaką technikę stosujesz ?

najlepsze ostrzałki są diamentowe. Tylko to aż trzeba uważać, żeby noża nie zepsuć


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-06-05, 12:21 
Ja akurat uwielbiam tańczyć i jest to moje hobby. Powiązane od razu ze sportem, zdrowym stylem życia i dbaniem o siebie. Chodzę na zajęcia do szkoły royal dance center, gdzie pracuje wykwalifikowana karda i można sie naprawde czegoś nauczyć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-06-09, 12:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
Zawsze można znaleźć tańsze zamienniki bo nie każdego stać na koszulkę za ponad 200 zł. Helikon też się dobrze sprawdza jako odzież termo

Można zawsze poczekać na promocje. Na militaria.pl bardzo często masz obniżki po kilkadziesiąt złotych i można dorwać UA wtedy. Helikon też jest topową marką i nie wiele tańszą.
Aria napisał(a):
A czym ostrzysz i jaką technikę stosujesz ?

Ostrzałka diamentowa. Jeżeli chcesz zacząć to nie będę tutaj pisał o tym eseju tylko zajrzyj na ten blog https://www.militaria.pl/porady/noze/czym_ostrzyc.xml


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-06-09, 12:27 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
a co myślisz o fjord nansen?

Robią wszystko co jest związane z outdoorem i rekreacją. Mam trochę sprzętu i parę ubrań. Jakościowo jest dobrze i nie można narzekać, bo wykonanie i materiały są w porządku. Ceny wydaje mi się przystępne dla każdego ale i tak UA zostaje moim faworytem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-07-07, 21:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-11-25, 19:43
Posty:16
Ja właśnie zainteresowałam sie obstawianiem meczy. Często oglądam, wiem co się dzieje w świecie piłkarskim. Chaciałabym postawić trochę pieniędzy u bukmachera. Czytałam sporo na ten temat na bukmacherowo24.pl/2017/05/16/wygrywanie-w-zakladach-bukmacherskich i myślę, że to mogłaby być fajna zabawa. Oczywiście z umiarem i rozsądkiem, ale też z odrobiną emocji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-07-10, 11:07 
Ja kolekcjonuję olejki zapachowe. Lubię je odpalać w kominku zapachowym, albo dodawać do balsamów do ciała. Każdy zapach działa inaczej, a ja lubię odkrywać ich działanie. Kupuję tylko sprawdzone olejki ze sklepu Damai.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO