dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-29, 11:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Zrób listę rzeczy ktore zawsze chciales zrobic ale nie zrobiles i po kolei je rob. Na pewno znajdziesz swoje hobby :) ja ostatnio stwierdzilem ze bede chodzil na koncerty :) na http://www.ticketmaster.pl/category/sport-bilety/10004 można kupic bilety w bardzo dobrych cenach i chyba się zdecyduję na dwa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-04-07, 10:30 
Musisz po prostu zacząć robić różne rzeczy, inne niż zwykle i coś znajdziesz :) Ja na przykład (wiem, że dla niektorych to może być dziwne :d), ale uwielbiam uczyć się języków obcych :D I zdecydowanie najlepiej mi służą szkoły językowe. Teraz chodze już na drugi kurs do Lincolna na chmielnej w Warszawie: http://lincoln.edu.pl/warszawa/ ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-05-01, 13:38 
Jeżeli chodzi o hobby to tutaj nie ma ograniczeń. Mam znajomego, który kolekcjonuje nasiona marihuany. Co najlepsze tylko te nasiona i żadne inne :P Kupuje je na bieżąco na https://nasionamari.pl/ i do klastera :D Takie sklepy są w pełni legalne bo same nasiona w sobie są również legalne. pozdro :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-05-04, 13:51 
hahahah dobre hobby :D też mam znajomego, który jest ekspertem i zamawia jak dobrze pamiętam ganja chyba farmer coś takiego i widać, że prawdziwy pasjonat, chociaż nie wiem dokładnie co i jak :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-05-08, 14:58 
Skoro już mowa o sklepach z nasionami to ja dzięki temu hooby mojego chłopaka (też kolekcjonuje nasiona) znalazłam super sklep z kosmetykami na bazie konopi a mianowicie https://nasionamari.pl On tam zamawia nasiona a ja pomadki i kremy do twarzy. Szczerze- kosmetyki są tanie a dużo bardziej naturalne niż te wszystkie inne chemiczne...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-05-10, 20:21 
no powiem szczerze takie kosmetyki fajna sprawa, chociaż nigdy nie używałam :D Ja za bardzo nie w temacie, o nasionach słyszałam od przyjaciela nawet ostatnio jakaś paczka mu przyszła chyba właśnie ganja coś tam... ale nie wiem nie znam się :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-05-15, 19:07 
pewnie ganja farmer :D Dosyć popularny sklep ale ja wolę nasionamari.pl bo mają szerszą ofertę. Pestki z górnej półki a do tego jak wcześniej ktoś zauważył kosmetyki itp. Tak, że u nas ja zamawiam tam nasiona moja dziewczyna kremy i fajne rabaty na to bierzemy :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-05-16, 11:06 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Bardzo często ludzi motywuje zakup czegoś związanego z hobby, bo skoro wydali pieniądze to głupio nie zacząć tego robić,np. buty do biegania zmotywują do wychodzenia i biegania. Ja się tak zmotywowałem do siłowni. Kupiłem bluzkę UA termoaktywną, wydałem na nia trochę kaski, bo jest ze wzorami marvela, ale dizęki temu miałem motywację żeby ruszyć na siłownię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-05-22, 15:14 
to hobby ze zbieraniem nasion konopi to faktycznie zaskakujące ;p powiem szczerze, że ja zbieram nasiona ale do tego się jeszcze nie posunąłem ;p Teraz jak tak myślę to faktycznie może powinienem poszerzyć kolekcję i o to skoro jest to legalne :) Czyli najbardziej opłaca się na tym nasionamari robić bo tanio i legalnie tak? :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-05-30, 12:40 
Legalnie to masz raczej we wszystkich sklepach tego typu bo tak jest zapisane w ustawie, że pestki możesz kupować w celu kolekcjonerskim. Co do nasionamari to oni słyną z tego, że od czasu do czasu mają naprawdę dobre promocje i duży wybór no a jakość zawsze trzyma poziom czyli jak najbardziej bym wybrał ten sklep :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO