dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-10, 11:09 
To ja z kolei bardzo lubię grafikę komputerową. Kupiłam sobie też pelną wersję programu photoshop w sklepie kluczsystem i teraz czuję, ze mogę więcej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-07-19, 17:54 
ja jakiś czas temu zaczęłam fotografować i chyba nawet mi to wychodzi :D Teraz chce wywołać kilka takich lepszych zdjęć na https://www.foto4u.pl/ i zrobić w salonie taką mini galerię, ściany puste po przeprowadzce, a myślę, że to może być ciekawy, inny pomysł. W końcu będę mogła się gdzieś nimi pochwalić :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-07-26, 10:25 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Ja też próbuję fotografować :) Ale jak patrzę na portfolia różnych fotografów, to stwierdzam, że nigdy się nie nauczę tego co oni. Na przykład to portfolio mnie zachwyciło ostatnio: fotoswiatej.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-08-20, 20:30 
mnie zaciekawił patchwork, zamówiłam poradnik http://www.galerialucznik.pl/product-pol-227-I-Love-Patchwork.html mam nadzieję coś z tego będzie, ktoś próbował? Mi koleżanka z pracy wspominała, ona coś próbuje, a robi naprawdę ładne rzeczy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-09-04, 13:24 
Ja w sumie odkąd dostałam nową maszynę do szycia z łucznika, to odnalazlam w sobie nowe hobby. siostra zamówiła mi maszynę w sklepie galeria łucznik i pomogła mi trochę przy wykrojach. Teraz już sama potrafię wymyślać i tworzyć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-09-22, 13:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 11:09
Posty:72
Wydaje mi sie , że nie trzeba daleko szukać. Ja np w ostatnim czasie lubię prace w ogrodzie. Zakupiłam kilka donic https://www.artbud.pl/pl/c/Donice-i-kwietniki/738 i sadze kwiatki oraz różne ciekawe rośliny. Jestem bardzo zadowolona z efektów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-10-10, 16:37 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Można zawsze poczekać na promocje. Na militaria.pl bardzo często masz obniżki po kilkadziesiąt złotych i można dorwać UA wtedy. Helikon też jest topową marką i nie wiele tańszą.

warto też zauważyć że ostatnio spaio się pojawiło jak odzież termo


Mikus napisał(a):
Ostrzałka diamentowa. Jeżeli chcesz zacząć to nie będę tutaj pisał o tym eseju tylko zajrzyj na ten blog https://www.militaria.pl/porady/noze/czym_ostrzyc.xml

jakiś konkretny model czy wszystkie diamentowe są dobre ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-10-10, 16:39 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Robią wszystko co jest związane z outdoorem i rekreacją. Mam trochę sprzętu i parę ubrań. Jakościowo jest dobrze i nie można narzekać, bo wykonanie i materiały są w porządku. Ceny wydaje mi się przystępne dla każdego ale i tak UA zostaje moim faworytem

mój chłopak zakupił sobie bokserki z ua i jest zachwycony i ostatnio znowu zamówił jeszcze jedne ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-10-12, 10:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
mój chłopak zakupił sobie bokserki z ua i jest zachwycony i ostatnio znowu zamówił jeszcze jedne ;p



A zdradzisz gdzie zamawialiście takie bokserki ? Mój facet też jest fanem UA i planuję mu zrobić paczkę niespodziankę rzeczy od tej firmy ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2017-10-22, 21:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
kyra napisał(a):
Aria napisał(a):
mój chłopak zakupił sobie bokserki z ua i jest zachwycony i ostatnio znowu zamówił jeszcze jedne ;p



A zdradzisz gdzie zamawialiście takie bokserki ? Mój facet też jest fanem UA i planuję mu zrobić paczkę niespodziankę rzeczy od tej firmy ^^

ja dla swojego zamawiałam na militaria.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO