dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-13, 13:47 
Byłam, widziałam i kupiłam :D hehehe
Kolekcja Possi Light wpadła w oko nawet mojemu staremu, a jemu ciężko dogodzić :D
Zamówiłam kilka szafek wiszących i na nóżkach w kolorze dębu. Wyglądają super :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-06-14, 11:39 
Stokrotka8 napisał(a):
Byłam, widziałam i kupiłam :D hehehe
Kolekcja Possi Light wpadła w oko nawet mojemu staremu, a jemu ciężko dogodzić :D
Zamówiłam kilka szafek wiszących i na nóżkach w kolorze dębu. Wyglądają super :)


Ja jeszcze nie kupiłam, ale byłam już w salonie, wzięłam katalog (mają go też tutaj www.possi.furniture) i zastanawiam się, ile szafek potrzebuję. Bo kupić można sobie chyba nawet i z 60. Muszę dopasować liczbę do możliwości mojego salonu, no i jeszcze pomyśleć o kolorze. Najbardziej leżałby mi biały, ale może by tak od razu zamówić sobie malowanie? :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-06-20, 00:17 
Fajnie wyglądają te meble, przynajmniej na stronie producenta;). Myślicie, że sprawdziłyby się w pokoju dziecka?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-06-20, 09:45 
gaba napisał(a):
Fajnie wyglądają te meble, przynajmniej na stronie producenta;). Myślicie, że sprawdziłyby się w pokoju dziecka?


Oczywiście, że tak. Meble mają dodatkowo zaokrąglone rogi, więc dziecko nie nabije sobie aż tak wielkiego guza. Poza tym meble możesz rozbudowywać wraz ze wzrostem dziecka. Wiadomo z wiekiem przybywa rzeczy. ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-06-21, 09:45 
Też widziałam te meble w salonie BRW i po święcie matki boskiej pieniężnej na pewno sobie kupię. Nawet nie chodzi o jakąś wielką potrzebę - po prostu wreszcie znalazłam meble, którymi autentycznie mogę się bawić, przestawiać i układać tak, jak chcę. Kupuję wersję białą, bo będę mogła po niej malować - a co, jak szaleć, to szaleć!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-06-22, 11:00 
gaba napisał(a):
Fajnie wyglądają te meble, przynajmniej na stronie producenta;). Myślicie, że sprawdziłyby się w pokoju dziecka?


Po tym co zobaczyłem w salonie uważam, że sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, choć w teorii dedykowane są przede wszystkim do salonu. Ale jak sobie wybierzesz je w np. w białej kolorystyce i odpowiednio dobierzesz moduly, to moim zdaniem spokojnie sprawdzą się w kuchni czy łazience. Na ścianie montujesz kilka szafek wiszących, na ziemi stawiasz "żyrafkę" i jest OK.
Czytaj: w pokoju dziecka także będą spoko, ubrania i zabawki zmieścisz na luzie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-06-24, 08:48 
Gość napisał(a):
Po tym co zobaczyłem w salonie uważam, że sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, choć w teorii dedykowane są przede wszystkim do salonu. Ale jak sobie wybierzesz je w np. w białej kolorystyce i odpowiednio dobierzesz moduly, to moim zdaniem spokojnie sprawdzą się w kuchni czy łazience. Na ścianie montujesz kilka szafek wiszących, na ziemi stawiasz "żyrafkę" i jest OK.
Czytaj: w pokoju dziecka także będą spoko, ubrania i zabawki zmieścisz na luzie.


Racja. Poleciłam koleżance Possi do pokoju dziecka. Zdecydowała się na inny kolor niż biały, ale efekt końcowy wyszedł super. W szafkach pomieściła ubranka, zabawki. I co najważniejsze jest spokojniejsza, dzięki zaokrąglonym rogom, bo maluch jest akurat na etapie chodzenia. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-06-27, 22:40 
Kusicie tymi Possi Light. A miałam oszczędzać:P Obawiam się, że tez potrzebuję zmian w mieszkaniu, dopada mnie przedwakacyjna melancholia a jak się skupię na odnowieniu salonu to może odżyję;) z tymi meblami na pewno nie byłoby nudno;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-07-11, 13:44 
@AggA - idź koniecznie dzisiaj. Mają tam jeszcze promocję -10% na wszystkie meble, w tym Possi, więc może uda Ci się kupić dokładnie to, czego potrzebujesz. :) Moi znajomi zamówili komplet o w sumie czyba 200 zł taniej :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć nowe hobby?
PostNapisane: 2016-07-12, 10:32 
Beata2 napisał(a):
@AggA - idź koniecznie dzisiaj. Mają tam jeszcze promocję -10% na wszystkie meble, w tym Possi, więc może uda Ci się kupić dokładnie to, czego potrzebujesz. :) Moi znajomi zamówili komplet o w sumie czyba 200 zł taniej :)


Dzięki za informację, ale wczoraj nie miałam czasu :D Zresztą Twój post zobaczyłam dopiero wieczorem. Poczytałam trochę w sieci o tych meblach i praktycznie większość osób ją poleca. Nie powiem prezentuje się bardzo ładnie i ekskluzywnie. Sprawdzałam ceny i też jest do ogarnięcia. Musze to przedyskutować jeszcze z moim starym żeby nie było potem na mnie :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO